18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull - kompilacja ataków

nanowaty • 2013-02-08, 00:09
Nieodpowiednie psy w nieodpowiednich rękach.

ps. moim zdaniem powinno zakazać się hodowania tej rasy. Niezbyt mnie to interesuje że 1 na 100 przypadków ma dobrego właściciela który potrafi go wychować. Większość widać co robi :|

socjalmmv

2013-02-08, 10:53
To że właściciel nie potrafi wytresować takiego psa nie znaczy że pies jest zj***ny. A co k***a taki przykładowy wilczur czy inna rasa nie może pogryźć człowieka? Jak wam k***a nie pasuje to kupcie sobie kotka i miziajcie się z nim do rana, a ja wychodzę na spacer z moim buldogiem : )

sliwa

2013-02-08, 10:58
Flow1910 napisał/a:

W Anglii ile kobiet po 60tce ma amstaffa czy pitbulla i nie narzekają. Znam rodziny które od wielu lat mają te psy i nic. Ciekawe gdzie tu przedłużenie fiuta jak niektórzy twierdzą ;) Sadol jak zwykle pełen osób które ch*ja wiedzą i pie**olą. sp***alać układać cegły :)



co kraj to inna pula genetyczna, świadoma hodowla i takie tam.
agresywność psa nie idzie w parze z rasą... już to pisałem.

odbiegając od tematu... jestem bardziej za kotami... sierściuch zdominuje najbardziej agresywnego psa, byle by nie sp***alał tylko się postawił.

zastanawiają mnie tylko niektóre głosy ludzi, którzy już jakiś czas siedzą na tym portalu... po co?

Imper3838

2013-02-08, 11:05
Dlatego między innymi jestem zwolennikiem noszenia broni, chcę móc się bronić jak mnie albo kogoś innego takie bydle zaatakuje.

goscyniok

2013-02-08, 11:11
O to mój morderca.



HiacyntCee

2013-02-08, 11:14
wystrzelać. sztuczne rasy psów agresywnych w świecie gdzie każdy normalny człowiek dąży do pokojowego i spokojnego życia nie mają miejsca. jamnik tego nie zrobi. sam miałem wyżła. pies myśliwski a takie bydle jak amstaf to duża różnica. całe to pie**olenie, że to wina właściciela nie psa do mnie nie przemawia bo ludzie to w wielu przypadkach pojeby.
1 na 100 czy 1000 to i tak za wiele. odstrzał i na jakąś pasze. ekosystem nie ucierpi. świat stanie się lepszy. proste

sliwa

2013-02-08, 11:19
Imper3838 napisał/a:

Dlatego między innymi jestem zwolennikiem noszenia broni, chcę móc się bronić jak mnie albo kogoś innego takie bydle zaatakuje.



nie ma to jak sranie w gacie, na pewno Cię zaatakuje! ja pie**ole z takim podejściem... i na pewno nie doczekasz się wydania broni na Twoje nazwisko... dla takiego podejścia :P nic tylko zostaje Ci być zagryzionym i się z tym pogodzić....

memento

pss; prze takich jak ty, stracimy możliwość noszenia narzędzi typu nóż.

szympas1

2013-02-08, 11:25
goscyniok napisał/a:



Brawo <<Sam nigdy nie miałeś psa i piszesz takie pierdoły>>
nie ma czegoś takiego jak psy agresywne. Wiele gras uznanych za powiedzmy niebezpieczne poprzez nagonkę mediów są psami sportowymi a w szczególności pitbulle, muszą się wyszaleć biegać nawet poszarpać. A najgorsze jest to ze jak kupi sobie taki baran jeden z drugim pitbulla do miasta gdzie pies będzie trzymany cały czas w zamknięciu to mu się nie dziwie że zwariował. Jak było chyba w zeszłym roku co w pizzerii babka w kantorku trzymała cały dzień a jak kiedyś uciekły to pogryzły jakąś osobę
Do każdej rasy potrzeba zrozumienia i wiedzy a w tedy żaden pies nie będzie groźny




Przeczytałeś dobrze to co napisałem? :)
Napisałem, że osoby chcące mieć takiego psa powinny przejść jakieś szkolenie aby dowiedzieli się własnie czegos na temat danej rasy, jak z nimi postępować, ile muszę sobie pobiegać itp. aby uniknąć "zamykania psa w kantorku".

kamilqa

2013-02-08, 11:35
żaden z filmów nie jest z Polski to po pierwsze... u tych brudasów to jest normalka, że takiego psa będą mieli tresują je by były agresywne (do walk najczęściej) bo to im sprawia przyjemność.. większość tych psów nie jest rasowa czyli nie ma rodowodów tj. są mieszańcami W TYPIE TTB... TTB z rodowodem a wiec z hodowli a NIE PSEUDO HODOWLI podkreślam jest po rodzicach przebadanych i zdrowych... żaden normalny hodowca nie dopuści suki z agresywnym psem i na odwrót by były jak najlepsze geny... widać że większość komentujących nie posiada żadnej wiedzy tylko pierd**i głupoty i to co przeczytał w zakłamanych mediach... poza tym w Polsce jest więcej pogryzień przez mieszańce i owczarki tylko o tym w mediach nie mówią, bo większa sensacja będzie jak amstaff/pitbull kogoś pogryzł... zajmijcie się czymś pożytecznym lepiej...

goscyniok

2013-02-08, 11:37
szympas1 no dobra trochę źle odczytałem
ale to przez to ze ludzie najwięcej krzyczą którzy widzieli pitbulla w TVN albo TVP info . Krytykują jakie to groźne i tylko pozabijać.
Z takim podejściem to rasę ludzką powinno się wymordować bo najwięcej śmierci niesie

ps. Gęś przeżyła. Do której soboty ale to już inna historia mogę jedynie powiedzieć ze trafiła geś na pieniek :)

Ch...........on

2013-02-08, 11:38
Psy są spoko, ale powinny być bardzo restrykcyjne przepisy co do posiadaczy (badania psychologiczne i przeszkolenie w tresurze psów)

dolarinho

2013-02-08, 11:47
Co wy pie**olicie o wystrzelaniu psów, przecież to że pies atakuje to wina wyłącznie człowieka który w sposób bardzo nieodpowiedzialny go wychował... Ludzie chcą psa mordercę i tak go kształtują, biją i katują wieszając na oponach na drzewach itp. TO WINA WYŁĄCZNIE LUDZI!!!
Każdego pitbulla czy amstafa można wychować na łagodnego przyjaciela rodziny, który będzie pił mleko z jednej miski z kotem... Tylko potrzebny jest do tego odpowiedzialny człowiek a nie zapijaczony dres jp.

demz

2013-02-08, 11:52
Nigdy nie miałem z takim atakiem styczności, ale czy jak by mu gościu zasadził kopa, zamiast oddzielać krzesłem, to czy pies nie odpuściłby? Po takim kopniaku mógłby mu złamać przykładowo żebro albo cosik. Rozumiem adrenalina itd. to pies by pewnie nie poczuł, ale może by go taki cios zniechęcił? Ostatni filmik to w ogóle pokazuje ludzkie zachowanie - w czterech czy ilu zasadzili się na dwa małe nie robiące nikomu krzywdy psy - i wielkie kozaki. ;)

oozyxak0o

2013-02-08, 12:00
No kompilacja okej,ale bardziej ch*jowej muzyki to tutaj nie słyszałem. Także,wyciszyć głośniki,

sliwa

2013-02-08, 12:05
demz napisał/a:

'ciach' w czterech czy ilu zasadzili się na dwa małe nie robiące nikomu krzywdy psy - i wielkie kozaki. ;)



chyba jednak miałbym obiekcje... typowe pieski 'uczłowieczone' i typowy nieświadomy właściciel raczej... nie wiem jak by się sytuacja potoczyła, jak by okazały trochę uległości..., fakt nos biegał, ale nie do końca u czarnego... a reszta to tylko stado, które się sprzeciwia wtargnięciu... mi to tak wygląda, ale tu się mogę mylić. a sfora jak to sfora. Pies to pies!

prufk

2013-02-08, 12:06
Przestancie bronic tych pie**olnietych psow, k***a 1 na 100 jest wychowany tak jak trzeba ale zaden z Was nie zostawilby swojego dziecka z takim psem. Dopiero jak wam reke upie**oli to zmienicie zdanie, w kazdym k***a temacie o tych psach znajda sie debile ktorzy beda bronic pitbulle bardziej niz one siebie przed wszystkim co im sie nie spodoba. Ja pie**ole