18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pitbull - kompilacja ataków

nanowaty • 2013-02-08, 00:09
Nieodpowiednie psy w nieodpowiednich rękach.

ps. moim zdaniem powinno zakazać się hodowania tej rasy. Niezbyt mnie to interesuje że 1 na 100 przypadków ma dobrego właściciela który potrafi go wychować. Większość widać co robi :|

mare30ks

2013-02-08, 19:23
co to za smieszny podklad muzyczny? zna ktos?

herbalix

2013-02-08, 20:38
Harg napisał/a:

Dlatego (co ja robię) jak wychodzi się z psem warto mieć nóż. Jakby taki psiur złapał mojego psa, to nie zawahałbym się poderżnąć gardła. Baa, nawet z chęcią bym popatrzał jak się wykrwawia.



ja też latam z kosą i kiedyś miałem sytuację, że wyjąłem ją na pitbula, który rzucił się na moją sukę. Wchodziłem w nocy do klatki, a sąsiad akurat wysiadał z windy i miał spuszczonego psa. byłbym go zarżnął, ale w ostatniej chwili go odciągnął. ale jeszcze raz się tak spotkamy i bestię odjebię.

z drugiej strony nie psa wina. każdego psa da się ułożyć. wiadomo, że są wyjątki, psy po przejściach czy zwyczajnie jebnięte, ale zawsze znajdzie się sposób. mam dwa psy w tym jednego, którego uratowałem przed uśpieniem ze względu na agresję właśnie. sk***iel rzucał się nawet na domowników wszyscy się go bali. w tym momencie po 3 tygodniach u mnie pies chodzi jak w zegarku, przynajmniej w domu. wystarczyło trochę konsekwencji i silnej ręki. na spacerze czasem rzuca się jeszcze do kogoś/czegoś, ale gdy ktoś przechodzi obok, to ściągam go do nogi i nie ma problemu. nie wsiadam z nim do windy z innymi ludzmi. oczywiście nie ma mowy, żeby go spuścić bez kagańca. drugi pies jest największym przytulakiem na świecie, ale też nie spuszczam bez kagańca. dlaczego? w imię zasad. często podbiega do ludzi przywitać się i bawić, a nie chcę, żeby ktoś się wystraszył. poza tym jakby zdarzyła się jeszcze kiedyś taka sytuacja jak ta, którą opisałem wcześniej, to ja swojego psa miałem na smyczy/w kagańcu, napastnika odj***łem w samoobronie.

Polnischefuhrer

2013-02-08, 21:10
tylko że jamnikowi dasz kopa to się odpie**oli od ciebie a takie bydle to cię może zabić

theolympah

2013-02-08, 22:09
Ludzie to debile...

beowulf111

2013-02-09, 17:17
akita dała by rade,wykorzystywany do polowania na niedźwiedzie a debile wykorzystują go do walki w klatce.

Peter-Norivotset

2013-02-09, 21:38
To, że większość debili kupuje psy agresywne, by siać postrach, to ja nie mogę mieć np takiego Pita po tresurze? pie**olnijcie się w łeb, bo gadacie jak Tusek.
Nie nie mam żadnego psa, ale chce wam wytłumaczyć wasze poj***ne myślenie.
Jeżeli ludzie na imprezach wciągają koks, to trzeba zakazać imprez? Jeżeli ktoś po alkoholu gwałci kobiety to trzeba zakazać alkoholu?

saseq

2013-02-09, 23:50
Biustuś napisał/a:

Wystrzelać to w ch*j i po sprawie. Nie ma pie**olenia się z brzydkimi k***ami bez rozumu, w dodatku atakującymi wszystko co się rusza i żyje.

Sam chętnie bym ustrzelił takiego :)

Pitbulle tylko do odstrzału razem z resztą ras psów niebezpiecznych i agresywnych.



Miałeś kiedyś takiego psa? Miałeś k***a chociażby psa? Mam w domu 11-sto letnią suczke Amstaff i nigdy w życiu nie ugryzła nikogo z rodziny,mam małego dzieciaka w domu który na niej nawet jeździ,ciąga za ogon,uszy. Pies jest posłuszny,pilnuje domu,lubi się bawić,chodzę z nią bez kagańca bo wiem że nikogo nie ujebie. Ludzie,puknijcie się k***a w głowę. pie**olone stereotypy,pies jako rasa nie ma nic w sobie złego poprostu zależy od wychowania i warunków.

Morticia7

2013-02-28, 02:19
A najgorsza rasa to jest k***a ludzka rasa! Po ch*j sk***ysyństwo wyhodowało takie maszyny do zabijania?! A teraz to najlepiej wszystkie zgładzić, tak? J też bym takiego psa nie chciała, ale no k***a, trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny! Sorry za wulgarność, ale mnie wpienia takie coś jak mało co.

glowaosiedle15

2013-05-21, 14:35
Można te bydle hodować ale nie spuszczać szmat z kagańca i trzymać w klatce...
1 na 100 przypadków zdarzy się że właściciel ma takiego psa ze zdrowym umysłem...

krykoz

2016-02-04, 03:38
takie ścierwo to sam osobiście bym do samochodu przywiązał i pojechał

Pitbulltop1

2021-07-14, 17:39
adresikpuma napisał/a:

wiekszocz nich jest bez kagańca i smyczy to po 1
a po 2 to moda na pitbule i amstafy juz minela,teraz jorki,shitsu i inne mini długowłosowce sa na topie



Co ty pie**olisz o modach na psy jesteś jakiś zj***ny wstyd wychodzić z takim kudlaczem jak jork czy inne tego typu gówno