18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka bije syna

Drizzt^^ • 2011-03-07, 17:09
Jak za mocne, a nie sądzę w końcu to sadistic, to na harda.

pumacz9

2011-03-08, 14:16
no k***a przyj***ć tylko takiej ..

poziomka666

2011-03-08, 14:57
Mam nadzieję, że ta p*zda zdechnie w pierdlu. Rzekłam.

dzony99

2011-03-08, 15:05
Ej wiecie ze ona robila laski przez dziurke od klucza ?? ? !!! xd

Immons

2011-03-08, 15:15
kaszanka napisał/a:

@up
toz tak najlepiej wpie**olic dzieciakowi bo jesc nie chce,a nawet jak sie slodyczy nawpie**alal to co k***a ma teraz rzygac pod siebie ale dalej wpie**alac bo mamusia popie**olona?



tak k***a, ma wpie**alać aż się porzyga, bo dzięki temu przynajmniej się nauczy jak się postępuje. jak u mnie matka znalazła kiedyś papierosy to kazała mi wyjarać całą paczkę na raz, łzy mi leciały strumieniami, ale się nauczyłem. a ten dzieciak też kiedyś podziękuje.

@ps do kogos tam: nie miałem 2 na świadectwie, więc nie wiem co by było

@edit

Przesłuchałem nagrania jeszcze raz, żeby się upewnić czy na pewno piszemy tutaj o tym samym nagraniu. Matka leje synalka w dupę, a wy płaczecie. Jak słychać synalek ładnie się zachowuje, to co matka ugotowała ten wywala na podłogę. Wy dalej bronicie tego gówniarza? Widać jakie pokolenie rośnie, nigdy w dupę nie dostało, a za kilka lat degeneracja. No ale sami się prosiliśmy o "bezstresowe wychowanie".

dQrw10nYk0k5

2011-03-08, 15:33
outlawz napisał/a:

Pierd*lona c*pa roz*ebie jej k*rwa głowę pierd*le co to k*rwa ma być holocaust? Ch*j wie co to za dzi*ka dopadnijmy ją wszyscy sadole razem ją rozjebiemy TROLOLOLO



Po ch*j Ty to k***a cenzurujesz? Szmata jest i tyle. Na dzień kobiet bym jej doniczką przypie**olił. Chociaż to nie kobieta.

@Immons porównujesz znęcanie się nad małym dzieckiem do wyjarania paczki fajek przed nastolatka? Jesteś k***a taki głupi od urodzenia, czy w gimnazjum Cie przeszkolili?

Immons

2011-03-08, 15:37
dQrw10nYk0k5 napisał/a:


@Immons porównujesz znęcanie się nad małym dzieckiem do wyjarania paczki fajek przed nastolatka? Jesteś k***a taki głupi od urodzenia, czy w gimnazjum Cie przeszkolili?



Znęcanie się ? Jak mi pokażesz zdjęcia tego "Szymonka" na których ma popodbijane oczy, to uwierzę, że jest to znęcanie się, na tą chwilę jedyne co słyszałem, to to że 6 latek dostaje w dupę kilkakrotnie za to, że nie chce jeść i wywala jedzenie na podłogę

QML

2011-03-08, 15:42
Ja bym tej k***ie zaprezentował nowy scenariusz "Piły"..

dQrw10nYk0k5

2011-03-08, 15:55
@Immons tak znęcanie! To słowo nie oznacza tylko przemocy fizycznej.
To masz dobry słuch, że rozpoznajesz uderzenia po odgłosie (pewnie wspomnienia z dzieciństwa). Równie dobrze mogła go pizgać po twarzy. Też będzie klaskać.

Za kilka lat będziemy mieli selekcję naturalną. Tylko twardziele dożyją pełnoletności.

Immons

2011-03-08, 16:01
czyli wg ciebie, wychowywanie polega na głaskaniu syneczka, który nie słucha i nie szanuje swojego rodzica ? poza tym nie mamy na nagraniu tego co było przed tym "znęcaniem się", może synalek wyzywał mamusię, może ją uderzył itd ? Życzę ci powodzenia, gdy będziesz mieć własne dzieci.

PS. dlaczego masz taki wiek ? Czyżbyś nie miał wystarczającej liczby lat żeby oglądać harda ?

Mati_UTD

2011-03-08, 16:12
Szkoła Roberta Burneiki: "Trzeba wpie**alać!"

Castiel

2011-03-08, 16:46
co za suka :/

robimi

2011-03-08, 17:04
k***a pewnie ją też napie**alali po ryju i po 30 latach odgrywa się za 30 lat Szymon ją zapie**oli i swoje będzie napie**alał ....

phemous1

2011-03-08, 17:45
Kamień do nogi i do rzeki z nią!

zip_sklad

2011-03-08, 18:03
Najgorsze jest to że teraz ta k***a tak robi dziecku a za parę lat jakimś cudem dzieciak do czegoś dojdzie to ta p*zda zbierze laury i będzie się chwaliła wszystkim jak to pięknie synka wychowała, a na starośc bedzie mu j***ła że ona go wychowała i teraz on się musi nią zaopiekować.

Młody jak zacznie kumać to niech nie zrobi głupoty, niech idzie ostro w życie i do czegoś dojdzie a na koniec niech powie matce: "Ty k***o, pamiętam co mi robiłaś, zdychaj szmato za 400zł emerytury albo wypie**alaj do domu starości opie**alać glony" po czym solidnie wyj***ć w ryj, napie**alać i patrzeć czy równo puchnie z obydwu stron!

Vanslav

2011-03-08, 18:16
Nie srajcie ogniem.
To jest Sadistic a nie My Little Pony Forum.
A babka jest po prostu nieudolna i dzieciak przejął nad nią władzę.
Wystarczyłyby proste reguły- obiad o 16, kolacja o 20, pomiędzy nic. Nie zeżresz obiadu- ok, będziesz chodził głodny.
A jak trochę pogłodujesz, to pojmiesz sens wyznaczony pór nakładania do koryta.
Mamusia jest po prostu niekonsekwentna, a pomiot histeryczny- normalne, jak się ma taką matkę. Swoją drogą, ciekawe, czy ojciec dziecka zajął się nim po tym, jak wyszedł z tej baby?