18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka bije syna

Drizzt^^ • 2011-03-07, 17:09
Jak za mocne, a nie sądzę w końcu to sadistic, to na harda.

Ulquiorra

2011-03-08, 01:28
Rozj***ł mnie komentarz na kanale YT

Kalwislaw (53 min. temu)
Sadistic.pl -ďťż Powiadomione :D

ZooL

2011-03-08, 02:42
ilez tu jak zwykle kozakow "zza neostrady", ze wy sami do siebie obrzydzenia nie czujecie po takim napinaniu sie przez neta. Pewnie wiekszosc to p*zdeczki z bicem 20cm no ale coz internet:f

A tak odnosnie nagrania, czemu nie ma nic o ojcu? Przeciez to musi byc przyjeb porownywalny do tej matki, co to nie wiedzial komu dziecko robi ? No litosci ludzie nie staja sie popie**oleni z dnia na dzien.

Cale szczescie zawadzka malemu pomoze... superniania najwieksza kpina w polskich mediach(poza sejmem). Matka z niej tak cudowna, ze dzieci wolaly zyc osobno/z ojcem niz z nia, ale co tam. Sama sp***olila wiec jest oczywiscie najlepszym ekspertem od wychowywania i doradzania innym jak to robic, to tez wszedzie swoje 3 grosze musi dorzucic. FAIL

szomek4444

2011-03-08, 07:26
to jest matka ?
to korwa a nie matka
powinien jej malolat kose ozenic przy stole

Ramsey007

2011-03-08, 09:05
Aborcja to zło! Pamiętajcie o tym cokolwiek by się nie działo! Aborcja to zło, nie można podejmować decyzji za dziecko, nie można! :/ Wszyscy pie**oleni katofaszyści mówią tylko o ochronie "nienarodzonego życia", a nigdy nie zrobili nic dla ochrony życia narodzonego... Nie wiem czy wiecie, ale są całe masy takich dzieciaków, które nie musiałyby cierpieć, gdyby matce, która nie chce mieć dziecka, która nie może go mieć - zarówno z powodów takich jak brak odpowiedniego nastawienia, głupota, patologia czy setek innych - pozwolono na aborcję...

To co właśnie słyszeliśmy to "świadome macierzyństwo"? Aaaa.... no tak, przecież polscy klasycy psychologii mówią, że matka ZAWSZE kocha dziecko i nigdy go nie skrzywdzi... A biblia cośtam jeszcze pie**oli...

Ja jebię - tą szmatę powinni nabić na pal i emitować program na żywo na wszystkich kanałach telewizji 24/7 póki zmarłej k***ie kruki oczu nie wydziobią. j***na suka.

RequMKS

2011-03-08, 09:13
Jeżeli to ma być matka, to...

Bez Komentarza to zostawie...

Wchodzę w śmieszne filmy i on tu jest ; dd

Super... ; /

Immons

2011-03-08, 09:50
Weźcie się tylko nie posrajcie, wam też za młodu przydałby się wpie**ol od rodziców, bo z tego co tu czytam to ładnie większość niedoj***na jest. Nie ma takiego czegoś, że dzieciak nie chce jeść, skoro nie chce to zapewne nawpie**alał się słodyczy czy napojów przed obiadem, jak matka już nie wytrzymuje to przechodzi do takiego rozwiązania. Jak dla mnie ten filmik śmieszny, bo to nawet na onecie, nie powinno zrobić takiego poruszenia jak tutaj, ale widzę, że większość z was nigdy nie dostała w dupę pasem, czy po ryju od ojca, a powinna.

ka...........ka

2011-03-08, 10:35
@up
toz tak najlepiej wpie**olic dzieciakowi bo jesc nie chce,a nawet jak sie slodyczy nawpie**alal to co k***a ma teraz rzygac pod siebie ale dalej wpie**alac bo mamusia popie**olona?

Seta666

2011-03-08, 11:22
Heh pewnie z synka urośnie psychol i sadysta mamusi się odwdzięczy zaszlachtuje ją w melinie i tyle

wpytkezbysia

2011-03-08, 11:25
@Immos...... no to przech*j miałeś dzieciństwo, nie wiem czy zazdrościć czy płakać,
za niejedzenie - wpie**ol a za dwóje na świadectwie wyrywanie paznokci na żywca i przypalanie żelazkiem? No to qrwa miałeś rozrywkowo. No i jeszcze starszy kochany...po ryju dawał (pewnie się wqrwiał jak zobaczył co spłodził), no prawdziwa, polska rodzina... gratuluję

zipi

2011-03-08, 11:33
dzięki tej mamusi za pare lat bedziemy mieli +1 użytkownika na sadisticu, moze w koncu bedziemy wiekszoscią i sadyzm stanie sie normalny ; D

szachu44

2011-03-08, 11:56
Oj nie wiedziałem że moja była nauczycielka, kiedyś zrobimy taką karierę. Co do danych to nie mogę udostępnić ale film z jej udziałem z czegoś tam w szkole to chyba już tak :D

outlawz

2011-03-08, 12:46
Pierd*lona c*pa roz*ebie jej k*rwa głowę pierd*le co to k*rwa ma być holocaust? Ch*j wie co to za dzi*ka dopadnijmy ją wszyscy sadole razem ją rozjebiemy TROLOLOLO

[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2011-03-09, 02:10 ]
Więcej gwiazdek się nie dało?

masiu4

2011-03-08, 13:06
pie**olona suka :!:

ketus

2011-03-08, 13:31
potem, jak suka dostanie od gościa wpie**ol to jakiś pseudo-inteligent z boku powie, że damski bokser i nie umie sprawy załatwić inaczej. Chyba wypowiem się za większość (sadystów i nie tylko): takie suki j***ć trzeba i k***a AMEN!

dizzi13

2011-03-08, 13:52
k***a nawet w Dzień Kobiet bym suce zaj***ł!