18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka bije syna

Drizzt^^ • 2011-03-07, 17:09
Jak za mocne, a nie sądzę w końcu to sadistic, to na harda.

Zepsuty Padalec

2011-03-07, 20:52
tatuś musi być jeszcze lepszy skoro dzieciak woli przebywać z 'mamą'

Sentrosi

2011-03-07, 20:55
Jacek Placek napisał/a:

tatuś musi być jeszcze lepszy skoro dzieciak woli przebywać z 'mamą'


ch*ja wiesz, ojciec to nagrywał aby mu pomóc

benito1

2011-03-07, 20:57
Zaj***na k***a pie**olona w dupe cieta suka w p*zde wyj***na aż po sam ch*j zaj***ł bym ją maczetą tą k***e

Zepsuty Padalec

2011-03-07, 20:58
tak wynika ze słów dziecka. Gdyby ojciec chciał mu pomóc zaj***łby k***ę

Magnic

2011-03-07, 21:00
Wszystko fajnie i w ogóle.... dopóki się samemu nie miało takiego dzieciństwa, ja niestety miałem...
"Pozwolenie na dziecko"? Powinno być pozwolenie dla takich ku*w czy mogą żyć. Do sądu? Takich powinno się palić i polewać kwasem albo soloną wodą po ranach bo inaczej się nie nauczą. Urwał bym tej "matce" kończyny i kazał się czołgać za coś takiego.

zlykamil*

2011-03-07, 21:10
ciekawe jaka cwana będzie jak Szymon pójdzie do gimnazjum :D to on uleje ją na p*zdę i tyle :D

kapitansraczka

2011-03-07, 21:15
Gdybym dorwał tą babę to bym wsadził jej w p*zdę rurę i wlał do środka wrzątek. Nie mogę sobie wyobrazić jak można tak znęcać się nad dzieciakiem przecież to krew z krwi. To oczywiste że dzieciakowi trzeba czasem dać po łapach albo po dupie, bo bezstresowe wychowanie tworzy rozmiękłych maminsynków, ale poniżanie i tłuczenie to patologia na którą nie wolno się godzić. Na miejscu ojca zakopałbym żywcem tą sukę i zwiał z dzieciakiem jak najdalej.

squorpion

2011-03-07, 21:17
no i potem dziecko na huligana wyrasta.... no nie dziwne, w sumie to ja pójdzie do gimnazjum to pewnie nie będzie już pamiętał, bezstresowe wychowanie w sumie nie lepsze, dziecko robi co chce i dalej lipa, jednak wychowanie to ciężka sztuka, szkoda że filmiku nie ma:) :)

AKEVITT

2011-03-07, 21:19
bezstresowe wychowanie i ch*j xd

Vahantarim

2011-03-07, 21:26
Do takich ludzi powinno się strzelać. Od razu. Bez sądu. Ścierwo i plebs z narodu wyplenić bo to tylko nakręca patologie!

Vl...........in

2011-03-07, 21:26

Matka zawsze wie lepiej....
Kanał sado-mamuśki na yt: http://www.youtube.com/user/RatujcieSzymona
(kanał stworzony przez ojca)

dQrw10nYk0k5

2011-03-07, 21:35
pie**olona patologia. Zaj***łbym taką patyczkiem do uszu. Tylko to by była dla tej szmaty przysługa. Dlatego wcześniej wpuściłbym ją do męskiego pierdla, żeby jej rozj***li wszystkie otwory.
No k***a normalnie pisać się nie da, bo pięści się zaciskają.
Normalnie, aż mi się r*chać odechciało przez to ścierwo!

donsledz

2011-03-07, 21:42
@Jacek Placek, w innych nagraniach można usłyszeć jak matka uprzedza dziecko do ojca.

Ja bym wbił do domu, dziecko siłą ze sobą. Co mi suka zrobi

Manian

2011-03-07, 21:44
k***a ten j***ny szymon nie chciał jeść ! czy wy tego nie rozumiecie ?! do ch*ja to tylko dzieciak jak zdechnie zrobimy sobie nowego :-x

Tyler.

2011-03-07, 21:45
Jak mały Szymonek z biegiem czasu dorośnie i stanie się Szymonem, to podejrzewam że niezłego harda produkcji Polskiej będziemy mieć na Sadolu


A tak poważnie, to co się dzieje w tym domu nie ma jedynie wymiaru obecnego to się odbije na chłopcu do końca życia. Po powodzie tego zdarzenia i temperamentu matki jestem przekonany że to się dzieje od dłuższego czasu(Wiem Ameryki nie odkryłem). Związku z tym zaryzykuje stwierdzenie że chłopak już nigdy nie będzie do końca normalny