18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka bije syna

Drizzt^^ • 2011-03-07, 17:09
Jak za mocne, a nie sądzę w końcu to sadistic, to na harda.

kacpern

2011-03-07, 21:49
tak to jest jak się żartuje z umiejętności kulinarnych kobiety

RuchaczNagichPanien

2011-03-07, 21:49
Oczywiście policja nie chce się tym zająć ? Z tego co czytałem to mamusia ma znajomości i ojciec nie może nic robić ...

A oto podpis tego filmiku na YouTube

Cytat:

Jest to pierwsze, jedno z najbardziej drastycznych nagrań ze znęcania się mojej żony nad moim synem Szymonem. Sprawa była w prokuraturze, prokurator umywa ręce..
Nagrania te nie zostały zamieszczone z celem zniesławienia mojej żony, a w celu ujawnienia prawdy, z prośbą o pomoc..


" postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie: fizycznego i psychicznego znęcania się nad Szymonem J. poprzez bicie po twarzy i pośladkach, zmuszanie krzykiem do określonego zachowania oraz używanie wulgaryzmów w okresie od stycznia 2008 do stycznia 2011, tj. o czyn z art.207 par.1 KK - na podstawie artykułu 17 par.1 pkt 1 kpk - wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu."

Podpierając się tym postanowieniem, przedstawiam opinii publicznej sceny z życia Szymona, kiedy to jego nieobliczalna matka znęca się nad nim fizycznie i psychicznie. Wg prokuratury przedstawione przeze mnie tutaj nagrania nie zawierają treści wulgarnych ani przemocy. W myśl prokuratury, upublicznienie tego nie stanowi łamania prawa.




Ale sprawą zaczynają interesować się media, a Dorota Zawadzka stara się pomóc ojcowi.

Tezeusz12

2011-03-07, 21:57
haha moja "nauczycielka" z podstawówki, zawsze była wredna i szybko sie wk***iała

skad poznaje, bo pare tygodni temu widzialem reportaz o niej, i identyczne nagranie bylo, slowo w słowo

takol

2011-03-07, 22:10
Takiej to mi nie żal. Zaj***łbym jej aż by jej sie oranzada z komuni odbila. SUKA!

Fromasz

2011-03-07, 22:16
r*chaczNagichPanien napisał/a:

Oczywiście policja nie chce się tym zająć ? Z tego co czytałem to mamusia ma znajomości i ojciec nie może nic robić ...

A oto podpis tego filmiku na YouTube




Ale sprawą zaczynają interesować się media, a Dorota Zawadzka stara się pomóc ojcowi.



Mamusia pewnie dobrze kiełbachę opie**ala, dlatego ma znajomości... Niby kobiet się nie bije, ale takie szmaty to tylko na stryczek, lub ukamieniować.

Demagog

2011-03-07, 22:36
0:20 solo na perkusji prima sort

mks

2011-03-07, 22:46
Link do reportazu:
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik/wideo/oblezony-bar-mleczny-17022011/3908734

i komentarz na forum:
Cytat:

Witam.
Obejrzałem ten "wstrząsający" reportaż i jestem zniesmaczony niechlujstwem redaktorów przygotowujących ten materiał.
Reportaż został stworzony niedbale, dziennikarze nie zapoznali się z całokształtem sprawy i sytuacji jaka panuje w tej rodzinie. Nie przedstawiono argumentów strony przeciwnej i nie sprawdzono wiarygodności Pana Zbigniewa "zatroskanego" o swojego syna. Wystarczyło zapytać byłych jego pracowników kim On jest i co Sobą reprezentuje, jak traktował ich i swoją pierwszą nieżyjącą już żonę jak i obecną. Przytoczono Jego nagrania i nagrania synów z pierwszego małżeństwa a zabrakło nagrań i zeznań świadków w których grozi obecnej żonie "że Ją załatwi". Nie zapytano wprost ojca co potem z wychowywaniem syna. Są świadkowie którzy zeznawali w sądzie że odda go do domu dziecka bo nie ma czasu na zajmowanie się nim bo jest "biznesmenem" - według mnie jest bankrutem finansowym i moralnym który nie wie co z sobą począć.
Redakcja Celownika pokpiła się tym tematem.
Żenada państwo dziennikarze, wstyd i żenada.
Oświadczam jednocześnie, że nie mam zamiaru brać udziału w jakimkolwiek ewentualnym programie dotyczącym wspomnianej w wyemitowanym materiale rodziny. Wszelkie te informacje które przytoczyłem znajdują się w aktach spraw odpowiednich instytucji zajmujących się tą rodziną - wystarczy poszukać wielcy "dziennikarze śledczy"

Pozdrawiam
Bezstronny sąsiad.



link do tematu:
http://forum.tvp.pl/index.php?topic=38514.0

pureinsane

2011-03-07, 23:01
Patrząc na sprawę trochę z innej strony...

Ludzie to takie dziwne istoty, których sensem istnienia jest miłość. Jedni jej poszukują, inni nią żyją. Nawet chorzy, skrzywdzeni ludzie skrycie pragną miłości, nie wierząc w nią jednak z powodu ran zadanych w przeszłości i szukają jakichś dziwnych jej odmian, zamienników lub zwyczajnie się jej zrzekają zadając tym samym sobie cierpienie. Bezsensownie rozdrapują ranę, tęskniąc za miłością również skrzywdzonej osoby, która kiedyś zadała im cierpienie.

To tutaj to jeden z wielu takich przypadków. Nie ma co napie**alać tej matki, choć to pierwsze co podpowiadają nam emocje. Ja sam mam podobne odczucia, ale wiem, że lepiej byłoby oddać takie coś (bo człowiekiem to niestety nie nazwę) pod opiekę specjalistów.
Każdego dnia dziwię się jak mała jest świadomość w społeczeństwie tego, że istnieje cały system pomocy ludziom z zaburzeniami psychicznymi. W Polsce, gdzie takiej patologii jest na prawdę sporo, to w sumie w wieku 18-19-20 lat wywiad z psychologiem powinien być obowiązkowy, bo raczej większości z nas rodzice coś sp***olili, no ale cóż...

saimon1910

2011-03-07, 23:06
tak to jest jak sie sk***ila z jakims lamusem, lamus nie chcial a ona wziela dla becikowego:D

paczek1262

2011-03-07, 23:08
nie chce jeść? spoko, niech nie je, samo zgłodnieje w końcu

barszczzuszkami

2011-03-07, 23:09
Co się tak napinacie, to sadistic. Jak jesteście za słabi na takie materiały to polecam joemonster. Delektujcie się płaczem bitego dziecka. Muzyka dla moich uszu. Piwo dla wrzucającego.

piotexo90

2011-03-07, 23:18
na sznurek z nia!

Bies666

2011-03-07, 23:22
Banda dzieciaków, która nic nie wie o wychowaniu. Tak właśnie postrzegam większość z osób komentujących ten filmik, prawda, ja sam nie mam dzieci, ale widze na przykłądzie mojej rodziny jak działa bezstresowe wychowanie, ja mam 19 lat, i mnie rodzice napie**alali ile wlezie, za wszystko. I jakoś teraz nie mam problemów z nadpobudliwością, czy brakiem szacunku. natomiast mój brat (6 lat) nie był uderzony ani razu, i jest j***ny tak wk***iający i "nieusłuchany" że łeb mały. Tak więc k***a, jak dla mnie matka dobrze robi, małych gnoi trza lać, zeby później nie wyrosły z nich większe gnoje hehe. Siła!

Domo91

2011-03-07, 23:58
Choć sam nie lubię takiego teoretycznego internetowego pie**olenia to aż wzrosła chęć zaj***nia takiej nawet kosztem odsiadki.

kalwi89

2011-03-08, 00:42
Ot co - sadyści pokazali klasę :D

PS - chciałbym zobaczyć jak Ci wszyscy ludzie wbijają się do tej kobieciny na chatę i napie**alają ją :D