18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka bije syna

Drizzt^^ • 2011-03-07, 17:09
Jak za mocne, a nie sądzę w końcu to sadistic, to na harda.

kleju85

2011-03-09, 13:22
ej Najjaśniejszy Panie Kozogłowy !!! zamiast naj***ć tych postów naj***libyśmy tobie ale tak się składa że siedzisz gdzieś w cieplutkim domku przed komputerem i pijesz mleczko zagryzając bułeczką z dżemikiem którym masz upie**oloną całą klawiaturę a to dziecko tam cierpi z taką matką. Jeśli jesteś taki cwaniak i miałeś tak dobrze w życiu to na ch*j wchodzisz na sadistica ? Jak ci dziecka nie szkoda to zrób sobie dziecko i napie**alaj je tak jak ona a potem spójrz mu w oczy i znajdź w nich odrobinę radości. ja widuję często takie oczy bo mam taką pracę że interweniuję w patologicznych rodzinach więc mi tu nie pie**ol farmazonów jak ci go nie szkoda. jego wybór na kogo wyrośnie jak na takiego jak jego matka to jego też zakuję w kajdanki i po kłopocie. pamiętajcie że policja i służby porządkowe też przeglądają takie strony pomyślcie zanim coś napiszecie bo są pewne granice

Fakier

2011-03-09, 15:38
Dajcie mi namiary na taka panią to chetnie sie z chłopakami do niej przejedziemy. Może jakies organy z niej da sie odzyskać. Dziecko w bidulu i tak bedzie miało lepiej.. na priva proszę :)

Ale piwo ode mnie ta wstawka dostaje bo na sadistica sie nadaje..

Resterwers

2011-03-09, 19:01
Można się wkur.ić na dziecko ale to już jest przesada.
Prawa rodzicielskie powinni odebrać i na stos z taką matką!

kleju85

2011-03-09, 19:50
do pierdla? hy hy spoko na kogo się kreujesz co? chuck norris jesteś czy triwet? I tak grożę ci właśnie tak. pij mleko będziesz większy bo na pewno w mądrość ci nie pójdzie szkoda...
:->

by17falkon

2011-03-09, 19:58
Internauci już jej szukają.

Dervisz

2011-03-10, 22:22
Ale Panie redaktorze... Bardzo szybko
Polska prokuratura k***a
:homer:


kleju85

2011-03-11, 09:21
nawet nie wiesz co znaczy p*zda bo jej nie widziałeś nigdy zresztą Chuck Norris też nie bo był tak zajęty biciem że nie miał czasu na sex. wal się na ryj jak ci pasuje jak ktoś bije dzieci w dupie cię mam

Casull

2011-03-12, 01:22
"Chcesz do ojca ??"

"Nie ja chce z toba"

Widac dziecko kocha swoja matke jaka by nie byla i chce tylko zeby ta milosc byla odwzajemniona ale widac nigdy nie bedzie, matka nieumyslnie zneca sie psychicznie nad tym dzieckiem. Uzytkownicy jak alton ktorzy uwazaja takie cos za nic specjalnego i na sile chca pokazac jacy to z nich sa sadysci nigdy nie przezyli czegos takiego w najmniejszym stopniu nie wiedza co to znaczy czuc sie niechciany. Siedza teraz w domach wpie**alaja kakao ze swoimi pie**olonymi rodzicami na ktorych maja "wyj***ne" bo tak jest teraz modnie, a sami by sobie dupy nie podtarli bo nie umieli by nawet papieru zlozyc zeby sie swoim gownem nie ujebac.

Rozumiem ze to Sadistic ale z takimi ludzmi trzeba walczyc chociazby dla tego, ze jak kazdy bedzie bic swoje dzieci to nie bedzie komu sie artystycznie na ryj nie wypie**olic.

arkadiuss92

2011-03-14, 11:01
widac ze smarkacz jesc nie chce... k***a moge sie zalozyc ze dzieciak cos sobie wymyslil, a matka wk***iona bo szczeniak cos odj***l

Grommash

2011-03-14, 13:17
arkadiuss92 napisał/a:

widac ze smarkacz jesc nie chce... k***a moge sie zalozyc ze dzieciak cos sobie wymyslil, a matka wk***iona bo szczeniak cos odj***l



Ale to nie jest powód, żeby dzieciaka bić po twarzy i drzeć mordę ty sku*wysynu. Z drugiej strony dziennikarz powinien panu prokuratorowi powiedzieć prosto w twarz: "ni ch*ja nic nie robiliście"

W

2011-03-14, 20:05
Lashlo napisał/a:

Hehe, cóż za ironia. Matka nazywa własne dziecko sk***ysynem. :amused:


ironia? niee, ona wie, że z niej niezła k***a ;)

dzieciaka trzeba czsem zlać, ale to, że nie chce zjeść kolejnego ziemniaka to nie jest powód nawet do zmuszania go do jedzenia, a co dopiero do bicia. nie chce żreć? a niech chodzi głodny do kolejnego posiłku. nauczy się, że jak jest na stole to trzeba wpie**alać.

miki989

2011-03-16, 12:53
k***a co za suka bez serca szmata brzydka j***na k***a wyobrazam sobie szymona jak robi to samo co jego matka popie**olona gdybym tam byl to bym ja rozj***l suke j***na.

Krzychu Kce

2011-05-13, 14:19
Bardzo proszę o namiar na tą k***e to delegacja ze Śląska nauczy tą pie**oloną dz**ke jak jeść po co do więzienia lepiej do ciemnej piwnicy i wpie**ol co dzień i noc do oporu

Cayenne89

2011-06-18, 20:09
Najgorsze jest to,że sąd nic z tym nie zrobi,"bo to jest matka".To nagranie wykonał ojciec,który chce odebrać dziecko byłej żonie - było o tym kiedyś w telewizji.I się k***a jedna tłumaczyła,że to jest zmontowane,że ona może czasem przeklnie,ale nie bije.

Co innego żarty o martwych noworodkach,a co innego dręczenie dziecka,które w sumie nie jest niczemu winne.Gdyby to się działo u mnie w sąsiedztwie,to bym k***ę zaj***ła pierwszą lepszą sztachetą.

Mundziak

2024-04-30, 01:53
Sam bym jej doj***l k***ie pie**olnięty