18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin i Cejrowski o pedałach

ru_ziolo • 2012-11-06, 20:14
Sama prawda w oczy (odbyty) kole ? :)

Korwin.

Cejrowski.


Kto się z nimi nie zgadza ten...pedał ;]

Tak, jestem homofobem, ale to zawsze lepiej niż homosiem.

DR_DRE

2012-11-06, 20:23
Jak można się nie zgadzać w większości kwestii z najmądrzejszymi publicystami w Polsce ;> ?

Jopas91

2012-11-06, 20:27
k***a ten murzyn to już wszędzie, gdzie mówią o pedałach sie musi pokazać :trzesieee:

Andreal

2012-11-06, 20:28
A ten człek jest w szoku... "odzwierciedlenie rzeczywistości"? To może od razu dajmy bachorom komiksy o wojnach?

MaestroRCS

2012-11-06, 20:29
Korwin dobrze to ujął. Jak zwał tak zwał, ci co siedzą w domu i sie nie narzucają są ok, ci wypychani na parady są śmiechu warci... Natomiast Cejrowski... Lubię jego programy przyrodnicze- ale jeśli otwiera paszcze by sie wypowiedzieć o tematach społecznych (no, z małymi wyjątkami), to widać jak ciasny ma umysł... I faktycznie, pedzio ma racje, mówiąc że Wojtek sie do rozmowy nie przygotował, bo potrafi tylko klepać w kółko o swoich poglądach, nie przyjmując do wiadomości innych argumentów. Na zasadzie, że "moja racja jest najmojsza", i każdy musi k***a tańczyć jak mu katole jego pokroju zagrają :/

Karbit83

2012-11-06, 20:42
k***a czarny pedał w Polsce.

ru_ziolo

2012-11-06, 20:48
@UP jakby był jeszcze żydkiem to by był hat trick ;)

luq91

2012-11-06, 21:01
Szacun dla Cejrowskiego za to co powiedział, a tego ciote co z nim rozmawiał to aż ręka świerzbi żeby jebnąć.

calasty

2012-11-06, 21:34
Powiem krótko. Pedały, geje wypie**alać. Brakuje jeszcze księży co dymać małolatów chcą i takiej właśnie parady.
O tej k***a spaczonej nacji mogę powiedzieć jedno : W DUPACH wam się poprzewracało, że lubicie ch*ja do ryja. Nie kumam i nie kumałem czemu facet otwiera swój obrzydliwy odbyt dla innego zboczeńca. Natura przetrwała bo się suka z psem puszczała a nie ch*j w dupę samcowi... PIWO LECI BO przeklej z netu, który wstawiłeś jest esencją tematu i nieważne kto się wypowiedział, czy nawet Jarek czy Donek czy Mikke a Cejrowski to racje mają...

Jak nie umieją dupy wyrwać i w kakao kolegę wolą robić to niech odłożą na Tirówki będą mieli z krzyża...

Dziękuję,
Pozdrawiam

mr_9mm

2012-11-06, 21:45
@calasty
Pedały są nacją?

dback

2012-11-06, 21:46
Do tej pory nie mogę pojąć jak można nazywać NORMALNYCH ludzi homofobami. Fobia to choroba. No k***a to z nas NORMALNYCH ludzi robi się chorych? To pedały i lesby są CHORZY. Takie samo skrzywienie jak pedofilia.
I ch*j. Czekam teraz na hejt tęczowych wojowników.

el...........iz

2012-11-06, 21:50
korwin ma jak zwykle racje;)

Matka69

2012-11-06, 21:51
idąc tokiem rozumowania tego kretyna dariusza szweda, wkrótce doczekamy się legalizacji związków człowieka ze zwierzęciem, bo przeciez czemu nie ? przeciez kocha swojego pieska/kotka/krowe i on chce byc z nim w otwartym zwiazku i móc sobie legalnie go dymać. potem tak jak wspomniał kolega "calasty" przyjdzie kolej na pedofilii którzy przeciez kochaja dzieci, a dzieci "kochaja" ich. k***a ! jak ja strasznie tych pederastów nienawidzę !

calasty

2012-11-06, 21:51
mr_9mm,

rozmnażają się (nie wiem jak) w tempie szybszym niż pantofelek, o którym się uczyliśmy na biologii, Skoro tyle ich jest to są tak samo przeklęci jak inne nacje : Żydzi, Czarni i żółtki co mają małego ch*ja ( ale są w jakiś sposób mądrzy )