18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin i Cejrowski o pedałach

ru_ziolo • 2012-11-06, 20:14
Sama prawda w oczy (odbyty) kole ? :)

Korwin.

Cejrowski.


Kto się z nimi nie zgadza ten...pedał ;]

Tak, jestem homofobem, ale to zawsze lepiej niż homosiem.

Sombrero360

2012-11-06, 23:03
Jak dla mnie homoseksualizm to choroba. W pierwotnym wymiarze seks był tylko do prokreacji. Przychodził okres godowy i zwierzakom nagle się chciało r*chać, potem był okres, że najładniejsza kocica na osiedlu nie zwracała uwagi kocurów. Więc skoro seks z natury służył prokreacji, to zapinanie się w dupę nie jest normalne. Do ciężkiego ch*ja: po coś nam natura dała penisa i c*pkę ;) Czy tak trudno zrozumieć to wszystkim obrońcom pedałów?

Koniec Świata

2012-11-06, 23:04
Mentalność polaczkowatych jest na prawdę daleko od cywilizacji. Czy ci geje to rzeczywiście taki problem na skalę masową, że trzeba o tym tyle klepać? Czy oni włażą komuś do wanny/łóżka i wsadzają ch*ja w d*pę? Korwin, Cejrowski i inne leśne dziady mają najwięcej do powiedzenia na ten temat. Może jak byli ministrantami dawno temu to ksiądz kazał im robić inne rzeczy jak tylko zlizywać piankę z kolana. Na kilka dni przed 11 Listopada budzi się moda wśród gimboidalnych i liceoidalnych placków i wykopują te stare, polityczne trupy z poglądami Vlada Palownika.

kiki_riki

2012-11-06, 23:10

1)Pedały mogą być tylko niech sie z tym nie obnoszą bo mnie oni brzydzą
2)Nie wszystko co robił Hitler było złe np.Palenie pedałów
3)"Większość głosuje za prawami mniejszości " co za debil mógł wymyślić takie sformułowanie
4)Cejrowski może chodzić na bosaka bo to nikogo nie brzydzi aż tak jak całowanie sie dwóch pedałów
5)Niech ta lewacko-pedalska hołota poczyta co (komunista) Stalin robił z Pedałami
6)Jak chcą być tolerancyjni to niech tolerują moją nietolerancję do Pedałów :D

PS.Mam nadzieję że nie doczekam czasów kiedy to będą karać za to że pedały mnie nie jarają

Re...........an

2012-11-06, 23:12
@Sombrero360, widzę u ciebie straszliwą fobię przed seksem analnym :P

Jak dla ciebie to nawet Jola Rutowicz może być ładna, ale homoseksualizm to nie choroba, tylko preferencja.

Pleso93

2012-11-06, 23:13
kiki_riki,
Ja Ci dam "pedałów" z dużej! :-x

Ja natomiast mam nadzieję, że doczekam czasów, w których legalnie będę mógł pociągnąć takiej świni z bejdzbolka po plecach :oops:

Koniec Świata

2012-11-06, 23:19
kiki_riki napisał/a:


1)Pedały mogą być tylko niech sie z tym nie obnoszą bo mnie oni brzydzą
2)Nie wszystko co robił Hitler było złe np.Palenie pedałów
3)"Większość głosuje za prawami mniejszości " co za debil mógł wymyślić takie sformułowanie
4)Cejrowski może chodzić na bosaka bo to nikogo nie brzydzi aż tak jak całowanie sie dwóch pedałów
5)Niech ta lewacko-pedalska hołota poczyta co (komunista) Stalin robił z Pedałami
6)Jak chcą być tolerancyjni to niech tolerują moją nietolerancję do Pedałów :D

PS.Mam nadzieję że nie doczekam czasów kiedy to będą karać za to że pedały mnie nie jarają



1) mnie brzydzą twoje poj***ne poglądy, czy możesz się z nimi nie obnosić?
2) Hitler zabijał również niepełnosprawnych umysłowo, więc ty poszedłbyś na pierwszy ogień
3) Najlepiej byłoby pewne grupy ludzi zamykać w gettach, wtedy mógłbyś poczuć się lepszym
4) Cejrowski może sobie chodzić nawet na kolanach jeśli chce
5) Lewica nie popiera Stalina, nie każda lewica to komunizm, tak jak nie każda prawica to faszyzm
6) "Tolerancja dla nietolerancji"? I ty krytykujesz "Prawa mniejszości"?

:idzwch*j:

amre

2012-11-06, 23:29
dback napisał/a:

.
I ch*j. Czekam teraz na hejt tęczowych wojowników.



Spieszę na ratunek chłopcy! Chwyćcie szable w dłoń, walczymy o nasze prawa! A ten kto chwyci w dłoń moją szablę dostanie wieczorem kakao! Cały głęboki kubek!


zEB

2012-11-06, 23:39
Hmmm. Czyli rozumiem, że wszyscy którzy mówią, że seks jest tylko do rozmnażania albo mają dzieci, albo są prawiczkami? Bo jeśli nie, to uprawiali seks, a nie ma z niego dzieci, czyli są bandą j***nych dewiantów i trzeba ich natychmiast odstrzelić.

Bo seks jest obleśny, i powinien służyć tylko rozmnażaniu, najlepiej raz na rok, i każdy zakończony ciążą. Już nie mówiąc o antykoncepcji, bo wiadomo, że z prezerwatyw i tabletek korzystają tylko nienaturalni zboczeńcy.

Ja jednak pozostanę przy teorii, że seks uprawia się dla przyjemności. Pewnie jestem jakimś dewiantem, czy coś, ale do dzisiaj robiłem to tylko dla przyjemności, i pewnie jeszcze długo tak będzie, bo jakoś dzieci mi się nie marzą.

P.S. Wk***iają mnie te parady. Ale wiecie co? Jakbyście zamknęli mordy, i odpie**olili się od tego co kto z kim robi w łóżku, to by tych parad nie było. Więc zróbcie te przyjemność i sobie i reszcie świata, i się przymknijcie w temacie. Tyle, że wy sami jesteście chorzy, i się raczej nie zastosujecie do rady. Ale takie życie.

A dla mnie małżeństwo to się może nawet składać i z 5 osób, jeżeli wszystkie 5 się zgodzi. Bo co mnie to tak wlasciwie obchodzi?

Sadoll

2012-11-06, 23:45
Ja tylko powiem tak - bajki dla dzieci o pedałach... Nosz k***a....

SZE

2012-11-06, 23:48
mnie to juz powiewa , po tym jak faceci chodza w rurkach , trampeczkach i sa zniewiescieli , zeby nie powiedzieć ze sa spedaleni . Edukować owszem , zmniejsza to nietolarancje , a tym ktorym to przeszkadza to powiem tylko tyle Swiat pełen całujących i macajacych sie dziewczyn , jest piekniejszy :) wiec Homosexualizm- mnie nie rusza

Grzemot

2012-11-06, 23:54
elwiz napisał/a:

korwin ma jak zwykle racje;)



Tu też zawsze ma rację? ;P

lu...........la

2012-11-07, 00:04
@dback
Wszystko spoko tylko, że fobia to strach (z greckiego phobia), a nie choroba.

bavarian

2012-11-07, 00:04
Ja tam nic do lesbilek nie mam

Kaczuszkaa

2012-11-07, 00:10
Nie chciałbym żeby w przyszłości moje dzieci w szkole były uczone że bycie homo to coś normalnego. Nie chciałbym również aby mniejszości były pod większą ochroną prawną ( powiesz do homosia "homo" on cie za to pozwie do sądu a jak on powie do ciebie "hetero" to nic nie zrobisz , tak samo jak na czarnych nie można mówić murzyn , ciekawe czy byłaby taka sama reakcja jakby murzyn powiedział do białego " ty białasie " )

torro

2012-11-07, 00:17
Wypie**alać z tymi żałosnymi homofobami. Dajcie więcej Urbana.