18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin i Cejrowski o pedałach

ru_ziolo • 2012-11-06, 20:14
Sama prawda w oczy (odbyty) kole ? :)

Korwin.

Cejrowski.


Kto się z nimi nie zgadza ten...pedał ;]

Tak, jestem homofobem, ale to zawsze lepiej niż homosiem.

kesnall

2012-11-06, 21:51
widzę ze ten homoś z 2 filmiku nie dopuszcza do siebie informacji, ze większość ludzi obrzydza widok pedałów na ulicach i ze to jest wszystko w porządku

dud666

2012-11-06, 21:52
Co tu tyle ostatnio tego pajaca Cejrowskiego sie wrzuca? Forum jest prowadzone przez rodzine czy co? Co k***a temat to ten pedal. Albo on albo komuchy / księża etc. Naprawdę nie ma nic "mądrzejszego" w tym kraju co by bardziej pasowało na Sadistic.pl ?

Pozdrawiam.

je...........ę

2012-11-06, 21:53
Nie jestem zwolennikiem pedałów i innych zjebów genetycznych ale nie jestem też zwolennikiem manipulacji medialnej a więc skoro zapraszają pedała do siebie to niech dadzą mu się wypowiedzieć,a nie on się wypowiada a tamci mu przerywają pedał zachował zimną krew i dał się powiedzieć cejrowskiemu, pani redaktor dała się wypowiedziec cejrowskiemu a jak pedał zaczął mówić to już nie harmider, jak zwykle mówią tylko ci co mają mówić a reszta jest pokazywana w jak najgorszym świetle.

j***ć zakłamane,stronnicze media!!!

Pedał chciałby być j***ny więc nie napiszę,że j***ć go tylko żeby wypie**ala z resztą ciot na bezludną wyspę i niech zrobią sobie pedalski raj.


A korwin mi się źle kojarzy jego głos przypomina mi głoś koleżki ojca jak po pijaku pie**oli głupoty :)

Goglik

2012-11-06, 21:54
i tak będzie miał w wyborach 1%, bo gimbusy nie mogą głosować.

PanPlaster

2012-11-06, 21:55
Oj tak, bo piesek/kotek/krowa mają wolną wolę i potrafią nieprzymuszenie podpisać papiery w urzędzie( do czego de facto sprowadza się legalizacja).

WielkiSzuM

2012-11-06, 21:56
Tfu!


Koniec w tym temacie ;)

kares

2012-11-06, 21:58
Janusz (tfu) Korwin-Mikke.
Autorowi gratuluje autorytetów

dback

2012-11-06, 22:03
MaestroRCS napisał/a:

Cejrowski... Lubię jego programy przyrodnicze- ale jeśli otwiera paszcze by sie wypowiedzieć o tematach społecznych (no, z małymi wyjątkami), to widać jak ciasny ma umysł... I faktycznie, pedzio ma racje, mówiąc że Wojtek sie do rozmowy nie przygotował, bo potrafi tylko klepać w kółko o swoich poglądach, nie przyjmując do wiadomości innych argumentów. Na zasadzie, że "moja racja jest najmojsza", i każdy musi k***a tańczyć jak mu katole jego pokroju zagrają :/



No ale k***a proszę, ON MA RACJĘ i nie zależnie od tego czy jest katolem czy nie! Ja nie jestem katolem i zgadzam się z nim w 100% z tych samych powódek co on.

mr_9mm

2012-11-06, 22:03
@calasty
nacja (łac. natio ‘pokolenie; naród, plemię, szczep’) społ., polit. naród, grupa narodowościowa, etniczna; narodowość.
Chodziło mi o to, że nie wiesz co to "nacja", bo wytłumacz mi jak grupa ludzi o tej samej orientacji seksualnej może stworzyć nacje? :-D
Równie dobrze może być nacja metali albo nacja sadistic wg twojego toku rozumowania.
Pozdrawiam, były widz prof. Miodka
p.s.
Zaglądałeś do gaci żółtków, że piszesz iż mają małego ch*ja? :lol:

JarekBestia

2012-11-06, 22:04
Niech poroamawiaja lepiej o majniższej krajowej. Kur wa mac!

mlody354

2012-11-06, 22:04
k***a włączam I PINGWINY... czekałem aż Rico wyskoczy z dynamitem i wszystko rozpie**oli, ale nic z tego :( .
Jestem człowiekiem słabej wiary nauki kościoła są dla mnie nie do przyjęcia. Ale pedał to pedał jest to dewiacja, choroba czy jak tam wolicie, zgniłe jabłko trzeba oddzielić od reszty żeby reszta nie zgniła!!.

Koniec Świata

2012-11-06, 22:06
Nie rozumiem dlaczego Korwin ma takie problemy z gejami? Czyżby Korwin miał kompleks, że jest ich trochę więcej niż jego zwolenników i na dodatek mają już prawa wyborcze? xD

Martial

2012-11-06, 22:07
Profesorek lubi jak się go łata w ... i dla tego chce tego, żeby to robić na legalu

MaestroRCS

2012-11-06, 22:10
No, moje homofoby, teraz pora na hipokryzję:

Każdego pedała trzeba "leczyć" lub odtrzelić, nie? Bo to zapewne bezwartościowe gówno, ktore nie ma prawa zyć:



;)

gonzu96

2012-11-06, 22:10
Browarek w ciemno. Dodam do ulubionych - potem obejżę. :-)