18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin i Cejrowski o pedałach

ru_ziolo • 2012-11-06, 20:14
Sama prawda w oczy (odbyty) kole ? :)

Korwin.

Cejrowski.


Kto się z nimi nie zgadza ten...pedał ;]

Tak, jestem homofobem, ale to zawsze lepiej niż homosiem.

Anioł Michał

2012-11-06, 22:13
kiedy wilk zaleca się do do drugiego wilka zostaje zagryziony przez reszte watahy... Powiedzmy wprost HOMOSEKSUALIZM jest zboczeniem!

Pleso93

2012-11-06, 22:13
murzyn, na terenie mojego kraju próbuje mnie przekonać, że książki dla dzieci o pedalstwie nie są złe.
To jest k***a skandal.

Brawo Panie Cejrowski, brawo dla Pani prowadzącej. Nie wolno dać dojść do głosu temu syfowi, trzeba tępić, tępić, tępić i jeszcze raz tępić. Zakatowałbym na śmierć gołymi rękoma te wszystkie świnie, które z gnojem na kopytach wchodzą na ołtarz czczonych przeze mnie wartości. TFU!

Sombrero360

2012-11-06, 22:15
@MaestroRCS - wystarczy leczyć (jak każdą inną chorobę) - nikt tu o odstrzeliwaniu nie mówi ;)

a co do filmiku drugiego - myślałem, że zieloni nie mogą się już bardziej pogrążać (ich śmieszne teorie typu stop CO2), ale jak teraz ich przedstawiciel jest jeszcze ekspertem od pedałów, to wiem że się myliłem :D

Pleso93

2012-11-06, 22:15
MaestroRCS napisał/a:

No, moje homofoby,
Każdego pedała trzeba "leczyć" lub odtrzelić, nie? Bo to [...] bezwartościowe gówno, ktore nie ma prawa zyć
;)



Lepiej bym tego nie ujął :ok:

moomin

2012-11-06, 22:15
gonzu96 napisał/a:

Browarek w ciemno. Dodam do ulubionych - potem obejżę. :-)



Kwintesencja zwolenników obydwu panów...
Korwin już wszystkie mózgi pozjadał teraz wyrzyguje swoje mądrości. natomiast Cejrowski jak zwykle nie ma nic ciekawego do powiedzenia ale pie**oli równo... no cóż jacy idole tacy fani tyle w temacie.

Kawagawa

2012-11-06, 22:16
Wrzuciliście ten temat żeby odwrócić uwagę od bełkotu w temacie o kobiecych czasopismach czy co? Stare przecież to.

Z Cejrowskim jest inny problem moim zdaniem. Musimy sobie bowiem zadać pytanie na ile On sam myśli a potem ewentualnie szuka potwierdzenia dookoła, a na ile On na siłę szuka potwierdzenia w dogmatach które nawet nie są jego.

W demonstracjach Gejów nie każdego chodzi o to, że chce promować homoseksualizm. Normalni homoseksualiści po prostu czują się prześladowani a parady robią żeby temu zapobiec, bo ich zdaniem homoseksualizm jest genetycznie uwarunkowany- więc Oni nie promują( bo ich zdaniem wypromować się nie da), oni jedynie walczą o akceptacje.

Księżom nie zależy na akceptacji homoseksualistów bo homoseksualni księża są chronieni przez Kościelny system.

Tak więc ok, mam dystans do parad homo, ale Cejrowski jak i inni Katole mają w dupie merytoryczną dyskusję- jest dogmat i atakują podszywając się pod dyskusję.

I to mi się nie podoba.

meier

2012-11-06, 22:18
z korwinem się zgadzam ale cejrowski jest strasznie ograniczony i nie lubię jak ktoś mi na siłe wpie**ala swoje poglądy.

MaestroRCS

2012-11-06, 22:18
dback napisał/a:



No ale k***a proszę, ON MA RACJĘ i nie zależnie od tego czy jest katolem czy nie! Ja nie jestem katolem i zgadzam się z nim w 100% z tych samych powódek co on.



Mniejsza z tym, czy ma racje czy nie- to kwestia poglądów. Chodzi o samo przeszkadzanie w wypowiedzeniu sie i niesprezycyzowaną odpowiedź na argumenty oponenta.

Pleso93

2012-11-06, 22:19
Kawagawa napisał/a:

Normalni homoseksualiści



Zbiór pusty.

rockface123

2012-11-06, 22:19
6:06 sk***ysyny jadą po cejrowskim :amused:

pedały do gazu!! jeśli to czyta jakiś pedał wiedz że jak jakimś cudem dojde do władzy stworzę obozy koncentracyjne wszyscy pójdziecie do gazu co do k***a jednego!

JaE

2012-11-06, 22:21
ru_ziolo napisał/a:


Tak, jestem homofobem, ale to zawsze lepiej niż homosiem.



Nie daj sobie tego wmawiać! Jesteś indywidualną osobą, masz prawo mieć własne zdanie. Poprawność polityczna to samo zaprzeczenie demokracji. Masz prawo mówić że jesteś przeciwko homoseksualizmowi, masz prawo uważać to za złe i niemoralne. To nie żadna homofobia. Nie dajmy sobie wmówić sk***ielom że homofobia to choroba a pedalstwo jest ok. Jest zupełnie na odwrót.

MaestroRCS

2012-11-06, 22:21
Pleso93 napisał/a:



A ja lubię męskie ptaszki, i nic wam do tego!



Też potrafię manipulowac cytatami i wyrwanymi z kontekstu fragmentami ;)

Pleso93

2012-11-06, 22:24
MaestroRCS napisał/a:



Też potrafię manipulowac cytatami i wyrwanymi z kontekstu fragmentami ;)


Tylko, że ja nie dodałem niczego od siebie.

ru_ziolo

2012-11-06, 22:25
@MaestroRCS
Gdyby Freddie Mercury nie był pedałem to by hiva nie dostał od walenia w dupę i żyłby do tej pory.
A tak RIP niestety.

INOGIEKSA

2012-11-06, 22:26
powalił mnie jeden komentarz pod filmikiem z kanału prowadzonych przez gimbusów, które gówno wiedzą, a i tak piepszą o tym w internecie - "to homofoby są chory, a nie geje" ...