18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin i Cejrowski o pedałach

ru_ziolo • 2012-11-06, 20:14
Sama prawda w oczy (odbyty) kole ? :)

Korwin.

Cejrowski.


Kto się z nimi nie zgadza ten...pedał ;]

Tak, jestem homofobem, ale to zawsze lepiej niż homosiem.

Pleso93

2012-11-06, 22:29
MaestroRCS napisał/a:


Mniejsza z tym, czy ma racje czy nie- to kwestia poglądów. Chodzi o samo przeszkadzanie w wypowiedzeniu sie i niesprezycyzowaną odpowiedź na argumenty oponenta.



"przeszkadzanie w wypowiadaniu się"

Nie rozśmieszaj mnie. Ten pedał nie miał niczego do powiedzenia. Na siłę próbował nam wcisnąć jeszcze ciepłe gówno. Z nimi nie ma sensu wdawać się w jakąkolwiek debatę. Jeśli organizm jest chory to sięga po leki. Nie ma czasu na rozmowy.

MaestroRCS

2012-11-06, 22:30
No cóż, mimo poglądów, jednak każdy powinien móc się wypowiedzieć, mimo wszystko. na tym polega dyskusja...

Koniec Świata

2012-11-06, 22:34
Jestem prawie pewien, że takie ciągłe ujadanie na gejów ma jakiś związek z niepewnością swojej własnej preferencji. Znam takiego typa co ma zwyczaj wyzywania od pedałów. Ma jeszcze inny zwyczaj: potrafi złapać za dupę faceta kiedy ten szcza. xD

Pleso93

2012-11-06, 22:39
Koniec Świata napisał/a:

Jestem prawie pewien, że takie ciągłe ujadanie na gejów ma jakiś związek z niepewnością swojej własnej preferencji. Znam takiego typa co ma zwyczaj wyzywania od pedałów. Ma jeszcze inny zwyczaj: potrafi złapać za dupę faceta kiedy ten szcza. xD


Może to też zrobić w celu stworzenia nieprzyjemnej atmosfery, wręcz bolesnej dla osoby normalnej, przez co przypomina, że pedalstwo to nic dobrego i skłania do negacji. Taka forma krytyki.
Wątpię, żeby homofob łapał za dupę przypadkowego samca...

Ramsey007

2012-11-06, 22:40
Po pierwsze - poznałem kilku prawdziwych gejów i są spoko. Pogadasz przy piwie o autach, sporcie i nawet o dupach, bo są geje wiedzą która kobieta jest ładna, a która nie. Co ciekawe - pewnie siedzicie nie raz na stronie fuskator.com i ruszacie skórą co? No cóż... Nie chcę Wam psuć humoru, ale większość tych fotek jest robiona przez gejów...

Druga sprawa - nie wiem jak Ty, ale ja nigdy homofobem nie byłem. Co więcej nazywanie niechęci do gejów fobią jest żałosne i wykreowane przez populistycznie nastawionych pedałków, którzy chcą udawać uciemiężonych, gdy dostaną po ryju za lansowanie się z chłopakiem na mieście.

Ja nie jestem homofobem, po prostu pedały (bo nie geje) drażnią mój zmysł estetyki.

Anomen

2012-11-06, 22:41
dback napisał/a:

Do tej pory nie mogę pojąć jak można nazywać NORMALNYCH ludzi homofobami. Fobia to choroba. No k***a to z nas NORMALNYCH ludzi robi się chorych? To pedały i lesby są CHORZY. Takie samo skrzywienie jak pedofilia.
I ch*j. Czekam teraz na hejt tęczowych wojowników.



Zgadzam się z Tobą w zupełności. Dodam jeszcze, że "fobia" to nieuzasadniony lęk, strach przed czymś. Ja się gejów nie boję, ja się ich brzydzę, bo naruszają moje poczucie estetyki. I mnie wkurzają, bo siłą starają się narzucić swoją ideologię. W tym zakresie nie różnią się niczym od faszystów, komunistów i nawiedzonych (bo nie wszystkich) katolików. To akurat zarzucam tym tzw. aktywistom. A moje uprzedzenia co do ich zboczenia są uzasadnione i to nie na tle religijnym, ale w oparciu o teorie Darwinowskie. W tym założeniu gejostwo nie jest naturalne, ponieważ podstawowym celem każdego organizmu jest wydanie potomstwa i przedłużenie gatunku. I niech nie pie**olą, że u zwierząt pedalstwo też występuje, więc jest ono ok. Na tej samej zasadzie można powiedzieć, że mutacje, schorzenia, niedorozwoje też są ok, bo także występują w stanie naturalnym. Zresztą na pierwszym filmie pokazany był finał takiej historii - pingwin poszedł po rozum do głowy, co obala namiętnie forsowany mit gejostwa, że pedałem jest się od urodzenia i nie ma się wpływu na swoją orientację. Podsumowując: pedalstwo jest dla mnie nienaturalne, ale specjalnie mnie nie razi, dopóki geje zachowują to dla siebie i nie narzucają mi się z tym, co ja mam na ten temat myśleć i mówić. Amen.

maxs90

2012-11-06, 22:42
siwy pedł w okularach. j***ni pederaści

wiernosc

2012-11-06, 22:43
Piwo dla każdego kto się sprzeciwia bandzie pederastów

solteck

2012-11-06, 22:46
Korwin dorwie się do władzy, jak się przyzna, że jest gejem

Ranger

2012-11-06, 22:54
Pedał z drugiego filmiku idealnie obrazuje postawę typowego pedała - żądamy tolerancji dla homoseksualistów kosztem wolności słowa ich przeciwników.
Nie mam nic do homoseksualizmu dopóki pozostaje on w czterech ścianach tak jak BDSM, pissing czy sranie na klatę. Jeśli ktoś lubi to jego sprawa, ale niech nie zmusza mnie do oglądania swojego spaczonego postrzegania świata.

Homoseksualizm nie jest naturalny. Pogląd, że nawet zwierzęta są homoseksualne to jedna z największych bzdur, jakie słyszałem. Zwierzęta przede wszystkim nie mają jako takiej seksualności, a ich rozmnażaniem kieruje instynkt. Tak więc pies posuwający drugiego psa(samca) nie jest psim pedałem tylko zadziałał jego instynkt, krótko mówiąc - pomyślał ku*asem. Tak więc porównywanie homoseksualistów do ''homoseksualnych zwierząt'' sprowadza się do jednego wniosku - homoseksualiści myślą ku*asem.
Jak sprawa ma się z ulubionymi zwierzętami pederastów - pingwinami - podsumowano w filmiku z Cejrowskim.
Homoseksualne małżeństwa to kolejna bzdura. Byłbym w stanie przeboleć ''związki partnerskie'' dla homoseksualistów, ale małżeństwo jest synonimem rodziny, a tradycyjnym modelem rodziny jest kobieta i mężczyzna.

Cytat:

No, moje homofoby, teraz pora na hipokryzję:

Każdego pedała trzeba "leczyć" lub odtrzelić, nie? Bo to zapewne bezwartościowe gówno, ktore nie ma prawa zyć:


Szkoda, że nie zauważyłeś, że przywołanie w tej dyskusji Freddie'go Mercury'ego jest strzałem w stopę. Uważam tą postać za przereklamowaną, szczególnie że jego talent zaczął mieć znaczenie dopiero wtedy kiedy umarł(czyli ta sama historia co z Cobainem czy Jacksonem). Poza tym gość umarł na AIDS, którym zaraził się poprzez liczne pedalskie r*chanie.

Loaloa

2012-11-06, 22:55
Gejrowski i k***in muszą sami mieć spore doświadczenie w temacie, że brylują tak głęboką znajomością zagadnienia.

czaja140

2012-11-06, 22:56
ja tam już dawno wymyśliłem sposób na takie osoby, pedały na jedną wyspę, lezby na drugą, 100 lat i po sprawie :D

a co do homosiów, to jeżeli sobie taki żyje i się nie obnosi, nie promuje to mi nie przeszkadza.

Black Snake

2012-11-06, 22:57
k***a co Wy chcecie? W naturze (np.: te pingwiny) występuje homoseksualizm. Więc jest normalny. Tak samo występuje seks międzygatunkowy (np.: skąd pochodzi muł? ;>). To k***a r*chajmy swoje psy, koty i inne zwierzaczki! k***a j***ne heterofoby -.- Otworzyć obozy koncentracyjne dla homo! A z bi to bym się zastanowił. :D

doktor33

2012-11-06, 23:01
Mają kurna racje - precz z dziadostwem i sodomią!!!

alpingut

2012-11-06, 23:02
dback napisał/a:

Do tej pory nie mogę pojąć jak można nazywać NORMALNYCH ludzi homofobami. Fobia to choroba. No k***a to z nas NORMALNYCH ludzi robi się chorych? To pedały i lesby są CHORZY. Takie samo skrzywienie jak pedofilia.
I ch*j. Czekam teraz na hejt tęczowych wojowników.



Zdanie jest jak dupa, każdy ma swoją. Głupota bywa śmieszna, ignorancja jest oznaką zakłopotania i słabości.