18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin i Cejrowski o pedałach

ru_ziolo • 2012-11-06, 20:14
Sama prawda w oczy (odbyty) kole ? :)

Korwin.

Cejrowski.


Kto się z nimi nie zgadza ten...pedał ;]

Tak, jestem homofobem, ale to zawsze lepiej niż homosiem.

konrad3112

2012-11-07, 00:35
Podobało mi się jak prowadząca uśmiechnęła się, gdy Cejrowski go niszczył ;) I zgadzam się z nim w 100%

khalifa

2012-11-07, 00:39
kares napisał/a:

Janusz (tfu) Korwin-Mikke.
Autorowi gratuluje autorytetów


GAY detected!

raistpol

2012-11-07, 00:48
ja dziwie sie okrutnie ze uzyszkodnik o nicku @Pedalinek nie ma nic do dodania:>

damienss

2012-11-07, 00:59
Cejrowski na prezydenta!!! a to drugie coś nadaję się żeby przykręcić do roweru.

Amplifa

2012-11-07, 01:03
nie rozumiem, skoro tak kazdy sie boi ze geje i inne sie rozprzestrzeniaja to moze nauczcie swoich synkow "o ile ich macie i nie jestescie z gimnazjum" co jest dobre a co zle. Kolejny z dupy argument ze to nienaturalne, ludzie antyprespirant i mikrofalowka tez nie sa zbytnio naturalne a jakos kazdy tego uzywa ? Czlowiek na tyle ewoluowal ze NIC nam nie pozostalo naturalnego, celem jest prokreacja ? na ch*j uzywacie gum bo bedzie i dzidzia i bedzie trzeba wychowac? hipokryzja po calej lini. Tez nie lubie tych starych typow w lateksach chodzacych po ulicy ale tez nie lubie moherkow na ulicach ktorzy ida na parade za radiem maryja...
niestety polska to zacofany kraj, ch*j was boli co ktos sobie wklada w dupe prawda taka ze polacy nie maja wlasnego zycia i musza sie zajac zyciem innych, bo co by bylo gdyby 2 typow byloby jeszcze szczesliwych.

NieWeszles

2012-11-07, 01:05
A jest to k***a gdzieś udowodnione że to choroba? Czy tylko przez kościół?

Koniec Świata

2012-11-07, 01:06
Dla mnie Korwin to wysuszone truchło o makiawelistycznych poglądach. Ten człowiek i jego partyjne twory to folklor polityczny. Cejrowski to sierota po komunie, hipokryta i nawiedzony chrystofaszysta. Już wolę Urbana, chociaż to stary komuch, ale się nie wybiela i jest o niebo bardziej inteligentny niż te dwa prawicowe wybryki natury.

solton021987

2012-11-07, 01:09
nom bez kitu nie ma to jak porównywać obrzydzenie pedalstwem szerzącym sie wokół do holokaustu... czego to pedał nie wymyśli aby tylko zapchać sobie kakao

lie

2012-11-07, 01:20
Raz w dupe to nie pedał.

davie6

2012-11-07, 01:45
Patrząc na świat zwierząt, to ani homo- ani heteroseksualizm nie jest naturalny, naturalny jest biseksualizm, jednak chodzi mi tu o otwarty biseksualizm, a nie ukrywanie się przed społeczeństwem, mając żonę a na boku posuwając faceta. Otwarty biseksualizm uważam za najbardziej właściwą orientację, ze względu na jej naturalność, a jakby nie było człowiek jest zwierzęciem, wszystkie dyskusje między zwolennikami a przeciwnikami homoseksualnych powinny mieć taki konsensus.
A jeżeli chodzi o eksponowanie pedałów na ulicach paradujących w samych stringach, to taki widok jest co najmniej nieprzyjemny :-P

Jednak mimo wszystko ludzie nie są gotowi lub nie chcą przyznać, że biseksualizm jest najbardziej naturalną i normalna orientacją.

Co ciekawe, jak tak czytam niektóre komentarze pod postami na temat gejów, to widzę tylko złość i nienawiść oraz wyzywanie homoseksualnych od chorych psychicznie, jednak założę się, że część z was drogich sadystów trzepie gruchę do lesbijek lub tortur, krwi, flaków i lasek z ku*asami lub innych materiałów na hardzie, i to się nazywa hipokryzja, godne pożałowania :homer:

sz...........an

2012-11-07, 01:58
Może gdyby korwin miał inne opakowanie i troche inaczej dobierał słowa to by coś z tego było :P

ReDD1791

2012-11-07, 02:20
Do wszystkich gejów i lesb otwierających swoje ryje i drących się że ich przypadłość to nie choroba bo nawet pingwiny ze sobą spółkują w obrębie jednej płci. Zauważcie jedno pedały pie**olone, te pingwiny nigdzie nie rozgłaszają tego że są gejami.

Poza tym. Żyjemy w demokratycznym kraju gdzie rządzi większość. A co do tłumaczenia tego homojeba że ,,większość musi słuchać mniejszości" gówno prawda. Większość nie chce widzieć gej-parad i innych tego typu marszów zjebów umysłowych. Możecie sie r*chać w dupę w swoich 4 ścianach - proszę bardzo. Na to jest przyzwolenie społeczne. Ale nie na wielkie obnoszenie się z tym jak pawian z czerwoną dupą.

Nie mam zamiaru by moje dzieci dostawały jakikolwiek przykład od pedałów.

Poza tym piwko za Cejrowskiego, sprawdził statystyki, broni ich zaciekle a pedały sie odzywają że ich przedstawiciel był tłamszony. Jasne że był tłamszony bo upierał sie przy ,,swoich danych" które już mu tłumaczono że są ch*jowe.

Peryfrazując podpis pedalinka, tutejszego pedała(sam sie przyznał) - TOPOREM I MŁOTEM PEDALSKĄ HOŁOTĘ!

HouseFly92

2012-11-07, 02:47
Nie trawię Korwina... Cejrowski ma spoko programy przyrodnicze...
Dziwny te kolo co gada z Cejrowskim...


Powiem otwarcie. Jestem Gejem - nie chodzę, nie dupczę, nie zabijam - chcę normalnie żyć... A jeżeli chodzi o byt na tym świecie mam taki sam - bo jestem człowiekiem.

Ludzie Hetero, Bi czy Homo mają własną wole.
Hetero standard życia - pełna rodzina i poważanie.
Bi - ukrywają swoją prawdziwą naturę pod płaszczem kłamstwa.
Homo - niech żyją. Lecz niech nie mają dzieci, niech ich nie adoptuję - jednak dziecko powinno mieć obraz standardowej rodziny.

Wiedzcie jedno, idąc przez ulicę nie macie pojęcia ilu jest tak naprawdę gejów, ile lesbijek. Dobrze się maskują. Więc żyją swobodnie. Ja mówię otwarcie, lecz nie manifestuję tego publicznie....

lu...........71

2012-11-07, 03:29
Cejrowski mistrzowsko w tej wypowiedzi.

newpolishscientist

2012-11-07, 03:32
j***ć niepełnosprawnych! To chorzy ludzie , trzeba ich leczyć.
Zaj***ć niepełnosprawnych, won z ich prawami, domagają się podjazdów, wolnych parkingów, dosyć tego!
Dyslektycy do gazu!
Wybieram się na manifestacje 11 listopada ale te j***ne niepełnosprawne k***y i dyslektycy będą profanować święto narodowe.


Czy mam fobie? większość się ze mną zgodzi że mam, więc uważam że wy też macie.
Zironizowałem to aby pokazać wam że żyjecie nienawiścią ale cóż większość i tak mnie zignoruje . Brawo ''POLACY"