18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin i Cejrowski o pedałach

ru_ziolo • 2012-11-06, 20:14
Sama prawda w oczy (odbyty) kole ? :)

Korwin.

Cejrowski.


Kto się z nimi nie zgadza ten...pedał ;]

Tak, jestem homofobem, ale to zawsze lepiej niż homosiem.

pit@

2012-11-07, 06:39
Obserwacyjnie i statystycznie wychodzi mi że największymi krzykaczami przeciwko LGBT są ukryci, wypierający się swoich reakcji, nie dopuszczający do myśli że mogą mieć problem z określeniem swej orientacji. Proste.

MaestroRCS

2012-11-07, 08:52
Ranger napisał/a:

(...)
Szkoda, że nie zauważyłeś, że przywołanie w tej dyskusji Freddie'go Mercury'ego jest strzałem w stopę. Uważam tą postać za przereklamowaną, szczególnie że jego talent zaczął mieć znaczenie dopiero wtedy kiedy umarł(czyli ta sama historia co z Cobainem czy Jacksonem). Poza tym gość umarł na AIDS, którym zaraził się poprzez liczne pedalskie r*chanie.



Nie do konca się zgodzę- jeszcze za życia był uwielbianym artystą, co widać zresztą po koncertach i tym, jak wiele osób się na nich w bawiło. Ale napisałeż "uważam", więc jest to Twoja własna opinia, z którą zgadzać się nie muszę.

No i owszem, zaraził się poprzez pedalskie r*chanie, temu zaprzeczyć się nie da. Równie dobrze jak temu, że z takim samym powodzeniem można zarazic się AIDS poprzez r*chanie przypadkowej laski w klubie.

david0410

2012-11-07, 09:24
Jak nienawidzę Cejrowskiego po jego kilku popisówkach między innymi na uczelni w Białymstoku tak tutaj butelkę bym mu postawił.

BadAttitude

2012-11-07, 10:11
Założyłem konto specjalnie po to, żeby dbackowi kliknąć piwko za ten koment o homofobach. Żyję w tym kraju już trochę, widziałem (i byłem już wtedy świadom) zmierzch komunizmu, polskie pseudo-niepodległościowe perturbacje i wiem, że w naszej Kochanej Najjaśniejszej jeszcze długo nie będzie normalnie, ale jak do k***y nędzy można całemu (prawie) społeczeństwu na siłę wmawiać że jesteśmy nienormalni, tylko dlatego że jesteśmy lub chcemy bardzo być NORMALNI? Teraz każdy, nawet brudny pedał ma więcej praw niż normalny, zdrowy, prosty obywatel. Moja świadomość nie godzi się z promowaniem pedalstwa, w jakiejkolwiek formie, czy teraz będziemy musieli organizować parady promujące normalne związki kobieta - mężczyzna? Czy ja będę musiał zapie**alać w rurkach przebrany za jakąś p*zdę żeby wszystkim na około pokazać, że no cóż - że lubię c*pki, jak każdy normalny, zdrowy chłop? Ci co walą konia będą zapie**alać po ulicach w takich maskach z końskim ryjem? Chyba nie o to chodzi... Do gimbów i innego pożal się Boże propedalskiego pomiotu - nie, nie spinam się. Spinam się jak mnie mój pięcioletni syn pyta "Tato, czemu ten pan jest pomalowany jak baba i nosi stanik" - co mam mu powiedzieć? "To pedał synku"? Niechętnie, sam lubię rower tak jak on, nie chcę żeby dzieciak się zraził przez popie**olone chore czasy, w którym przyszło nam żyć.
PS: Cejrowski wymiata - często nie zgadzam się z jego poglądami politycznymi, no ale faktycznie, komu w/w wypowiedź się nie podoba, musi być pedał, koniec i kropka :P

orzeszwmorde

2012-11-07, 10:15
Kude no, ta Elizka to całkiem, całkiem ponętna babka...
....r*chable bez dwóch zdań.


Całego tego politycznego bełkotu w komentarzach normalnie aż się nie chce i nie da czytać.

BadAttitude

2012-11-07, 10:19
e tam panie polityka - nie każdy pedał to polityk. Chociaż prawie każdy polityk to pedał XD

donn

2012-11-07, 10:35
i tak nikt nie dojdzie do mojego kometa, ale tak mnie te pedały zdenerwowały że właśnie skończyłem piwo przeznaczone na wieczór.. :|

btw. dziś ze szpitala wychodzą moje damy żona i córeczka Natalia, urodzona w niedziele :D

no i oczywiście piwo za walkę z tfu gejami!

Whiltierna

2012-11-07, 10:49
donn napisał/a:

btw. dziś ze szpitala wychodzą moje damy żona i córeczka Natalia, urodzona w niedziele :D



A kogo to obchodzi?

sparx

2012-11-07, 11:42
A ja i Cejrowskiego i Mikke lubie :) Za poglady i podejscie do wiekszosci spraw.
Czy Korwin mial racje w tym filmiku z TVN dot. szowinizmu? Sadze, ze tak. Ale nie o tym ta dyskusja.
Pare razy ktos juz tu napisal ze Cejrowski pie**oli tylko o swoich pogladach, ze sie nie przygotowal etc etc.
Sprawa z mojej perspektywy wyglada odwrotnie bo ten drugi pan gadal tylko o swoich pogladach i staral sie je narzucac. Cejrowski przedstawial pewne fakty dodajac do tego swoja wlasna opinie i k***a bardzo slusznie!
Ja nie chce idac z moja dziewczyna patrzec na dwoch pedalow (nie mylic z homoseksualistami) idacych po drugiej stronie ulicy i "manifestujacych swoja wolnosc", ktos tu fajnie napisal ze BDSM, fisting i sranie na klate tez nie jest manifestowane i slusznie!
Inna sprawa ze idzie sobie dwoch homosiow i trzymaja sie za reke - ich sprawa, podobnie lesbijki ale jak zaczynaja sie namietnie tarmosic to wtedy blagam o jakiegos porzadnego bejsbola.
Homoseksualizm NIE JEST RZECZA NATURALNA i za taka nie powinien byc uznawany.

Amplifa

2012-11-07, 11:46
BadAttitude napisał/a:

Założyłem konto specjalnie po to, żeby dbackowi kliknąć piwko za ten koment o homofobach. Żyję w tym kraju już trochę, widziałem (i byłem już wtedy świadom) zmierzch komunizmu, polskie pseudo-niepodległościowe perturbacje i wiem, że w naszej Kochanej Najjaśniejszej jeszcze długo nie będzie normalnie, ale jak do k***y nędzy można całemu (prawie) społeczeństwu na siłę wmawiać że jesteśmy nienormalni, tylko dlatego że jesteśmy lub chcemy bardzo być NORMALNI? Teraz każdy, nawet brudny pedał ma więcej praw niż normalny, zdrowy, prosty obywatel. Moja świadomość nie godzi się z promowaniem pedalstwa, w jakiejkolwiek formie, czy teraz będziemy musieli organizować parady promujące normalne związki kobieta - mężczyzna? Czy ja będę musiał zapie**alać w rurkach przebrany za jakąś p*zdę żeby wszystkim na około pokazać, że no cóż - że lubię c*pki, jak każdy normalny, zdrowy chłop? Ci co walą konia będą zapie**alać po ulicach w takich maskach z końskim ryjem? Chyba nie o to chodzi... Do gimbów i innego pożal się Boże propedalskiego pomiotu - nie, nie spinam się. Spinam się jak mnie mój pięcioletni syn pyta "Tato, czemu ten pan jest pomalowany jak baba i nosi stanik" - co mam mu powiedzieć? "To pedał synku"? Niechętnie, sam lubię rower tak jak on, nie chcę żeby dzieciak się zraził przez popie**olone chore czasy, w którym przyszło nam żyć.
PS: Cejrowski wymiata - często nie zgadzam się z jego poglądami politycznymi, no ale faktycznie, komu w/w wypowiedź się nie podoba, musi być pedał, koniec i kropka :P




Co boisz sie ze synek jak dorosnie to zacznie lubic dzidy ? Powiem ci ze chocbys mu wmawial ch*j wie co to on bedzie lubiec co bedzie chcial. Pedalstwo to nie choroba ktora przychodzi z nienacka, to po prostu swiadomy wybor.Myslisz ze jezeli twoj "zdrowy"synek pooglada ziomkow w stanikach to nagle sie stanie pedalem? jezeli tak to jestes pustym idiota,zaluje ze wydales na swiat pewnie kolejnego chlopaczka ktory najprawdopodobniej zostanie homofobem dlatego ze tatus nauczyl go jak byc idiota i boi sie powiedziec ze zszarpal by jakas duza dzide

slawo328

2012-11-07, 12:35
poki wiekszosc ludzi w Polsce nie nauczy sie tolerancji, to nadal beda nas dymac i bedziemy tkwic w czarnej dupie!
Nie obchodzi mnie czyjes zycie, kazdy ma prawo wyboru! A cejrowski to idiota - mam prawo miec takie zdanie!

ReDD1791

2012-11-07, 13:31
slawo328 napisał/a:

poki wiekszosc ludzi w Polsce nie nauczy sie tolerancji, to nadal beda nas dymac i bedziemy tkwic w czarnej dupie!
Nie obchodzi mnie czyjes zycie, kazdy ma prawo wyboru! A cejrowski to idiota - mam prawo miec takie zdanie!



Chcesz tolerancji? Jedź do Szwecji. Tam sobie k***a zrobili taką tolerancję że teraz mają przej***ne. Np takie wychowywanie dzieci. Ręka boska cie broni żebyś przywalił w łepetynę smarkaczowi za rzucanie się do matki bo jeszcze pójdzie do szkoły i cie policja zabierze.

A że Cejrowski to idiota: twoje prawo mieć takie zdanie, czasami pie**oli, ale większość tego co mówi ma sens i to niemały.

spazm

2012-11-07, 13:31
co to za gówniane określenie ,,promowanie homoseksualizmu? promowanie kojarzy mi się ze sprzedażą.
Bardziej chyba uświadamianie że coś takiego jest i czym to jest.
Co do parad - jakiś czas temu było że parady to wyjście z szafy i pokazanie że geje i lesbijki są, trzeba pomyśleć o ich prawach, dziś słyszę w filmiku że to zabawa....
nie popieram biegania facetów w stringach z piórami w dupie bo to nawet dla mnie - też geja - rażące i niesmaczne.
Cejrowskiego nie będę komentował, zawsze uważałem że facet robi tylko szum medialny wokół siebie by na tym zarobić, zresztą dzięki temu jest zapraszany do programów takich jak ten i może powiedzieć gdzie był i co widział i to jego ,,ja ja ja ja....
co do pedały do gazu etc... to ja bym się tak nie spinał, te same pedały to lekarze, nauczyciele, kierowcy autobusów, aptekarze.... no przecież nie myślicie że pedały żyją powietrzem...
no i na koniec kwestia pieprzenia się po kątach... jeśli pedały są takie złe bo pie**olą się wszędzie to hetero noszą habity i jak widzą cycatą babkę odwracają wzrok by nie raziła ich wartości moralnych.
pozdrawiam.

Sorg

2012-11-07, 14:58
Każdy w pewnym stopniu jest jebnięty, ale od każdego można usłyszeć coś ciekawego. Zwolennikiem korwina nie jestem, pare ciekawych rzeczy powiedział. Jak to mawiał pewien przychlast (nauczyciel) w technikum: "Jak sobie chcą srać na klatę to niech srają, we własnych domach, nie pokazują na ulicy." - jedyna jego złota myśl, która była trafna. ;)
Jednak ryba gnije od głowy i skoro w rządzie może się pojawić coś o niezidentyfikowanej płci, to można i promować z tego ramienia niezidentyfikowaną orientację. Mam nadzieję, że normalni (czyt. homofobi) nie pozwolimy na takie coś.

Pleso93

2012-11-07, 15:02
Faoiltiarna napisał/a:



A kogo to obchodzi?


To, że na ciebie nikt nie czeka nie daje ci prawa do szczekania.

Ssssuko 8-)