18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Korwin i Cejrowski o pedałach

ru_ziolo • 2012-11-06, 20:14
Sama prawda w oczy (odbyty) kole ? :)

Korwin.

Cejrowski.


Kto się z nimi nie zgadza ten...pedał ;]

Tak, jestem homofobem, ale to zawsze lepiej niż homosiem.

Screamer.!

2012-11-07, 15:24
dback napisał/a:

Do tej pory nie mogę pojąć jak można nazywać NORMALNYCH ludzi homofobami. Fobia to choroba. No k***a to z nas NORMALNYCH ludzi robi się chorych? To pedały i lesby są CHORZY. Takie samo skrzywienie jak pedofilia.
I ch*j. Czekam teraz na hejt tęczowych wojowników.



Debil! Ku*wa FOBIA to strach przed czymś a nie choroba! Aż konto musiałem specjalnie założyć żeby to gimbusowi przetłumaczyć. Nawet w google nie raczył zajrzeć . :/

Re...........an

2012-11-07, 17:45
@up

Have a nice day talking to retards.

Welcome on Sadistic.pl

Pred

2012-11-07, 18:23
Chorobe trzeba leczyc a nie legalizowac...

Ses

2012-11-07, 18:25
Najśmieszniejsze jest to że jeszcze pare naście lat temu podobne dyskusje były na temat czy np: Czarni zasługują na prawa ludzi.

Żal dupe ściska jak widzę że bądź co bądź jednym z najbardziej liberalnych forum w internecie panuje stwierdzenie że homoseksualizm to choroba genetyczna a dwóch facetów którzy są razem szczęśliwi porównuję sie do pedofilii.

Pleso93

2012-11-07, 18:56
Ses napisał/a:

Żal dupe ściska jak widzę że bądź co bądź jednym z najbardziej liberalnych forum w internecie a dwóch facetów którzy są razem szczęśliwi porównuję sie do pedofilii.



won :snajper2:

Ses napisał/a:

Najśmieszniejsze jest to że jeszcze pare naście lat temu podobne dyskusje były na temat czy np: Czarni zasługują na prawa ludzi.

Żal dupe ściska jak widzę że bądź co bądź jednym z najbardziej liberalnych forum w internecie panuje stwierdzenie że homoseksualizm to choroba genetyczna a dwóch facetów którzy są razem szczęśliwi porównuję sie do pedofilii.



I co teraz murzyny robią w stanach masz na sadisticu na pęczki. Z pedalstwem i ich "zabawami" na ulicach wyk***iaj.

Ranger

2012-11-07, 22:19
Cytat:

Żal dupe ściska jak widzę że bądź co bądź jednym z najbardziej liberalnych forum w internecie panuje stwierdzenie że homoseksualizm to choroba genetyczna a dwóch facetów którzy są razem szczęśliwi porównuję sie do pedofilii.



Masz rację, to forum jest liberalne i dlatego nikt nie zabrania pedałom umrzeć ani nie boi się powiedzieć, co sądzi o homoseksualizmie 8-)
Tak na logikę - jeśli pedofil jest szczęśliwy molestując dzieci to nie zabraniajmy pedofilom adopcji! Skoro morderca jest szczęśliwy mordując to dajmy mu prawo do zapie**olenia kogoś parę razy w miesiącu. Skoro zoofil jest szczęśliwy to dlaczego kopulacja ze zwierzętami jest zabroniona ? Przecież seks międzygatunkowy występuje powszechnie w naturze(każdy chyba widział małego psa próbującego wyr*chać kota ?)!

Cloudo

2012-11-07, 23:31
Ja przecież gej nikogo nie gwałci (no chyba że jest gwałcicielem :mrgreen: ). No chyba że w kościele ci powiedzieli że jak pedały uprawiają sex to umiera dziecko w Afryce. :samoboj:

spazm

2012-11-08, 08:52
Co Wy z tymi zoofilami pedofilami nekrofilami etc etc... przecież o parze pedalskiej mówimy gdy jest ze sobą dwóch dorosłych pełnoletnich (najlepiej z dowodami osobistymi) facetach. To bycie ze sobą czy uprawianie ze sobą sexu to obustronna zgoda tych ludzi. Koń, dziecko, ryba, zwłoki, segment, kot nie bardzo ma możliwość wyrażania chęci, zgody, aprobacji tego że ktoś czegoś od nich chce. Tu jest ewidentnie nie zachowana podstawowa zasada humanitarnego zachowania i jest to nadużycie.

Amplifa

2012-11-09, 02:02
spazm napisał/a:

Co Wy z tymi zoofilami pedofilami nekrofilami etc etc... przecież o parze pedalskiej mówimy gdy jest ze sobą dwóch dorosłych pełnoletnich (najlepiej z dowodami osobistymi) facetach. To bycie ze sobą czy uprawianie ze sobą sexu to obustronna zgoda tych ludzi. Koń, dziecko, ryba, zwłoki, segment, kot nie bardzo ma możliwość wyrażania chęci, zgody, aprobacji tego że ktoś czegoś od nich chce. Tu jest ewidentnie nie zachowana podstawowa zasada humanitarnego zachowania i jest to nadużycie.


Ta, masz racje ale nasze drogie dzieci z sadistica tego nie rozumieja, pedal to jak pedofil, a moze hetero to tez jak pedofil tylko ten ktory gwalci dziewczynki a nie chlopcow. Ja pie**ole ten kraj to totalne dno, dziwic sie ze mamy takie gowno tutaj, podtrzymuje opinie ze homofoby to najczesciej ludzie o niepewnej orientacji ktorzy boja sie ze spodobaloby im sie jakby zobaczyli fiuta kolegi.