18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cinquecento (może i seicento) vs Szydło (może i to premier)

moskalowy • 2017-02-10, 19:37
"Kolumna rządowa poruszała się ulicą Powstańców Śląskich w Oświęcimiu. Pojazd wiozący premier Szydło jechał jako drugi. Ze wstępnych informacji wynika, że wypadek spowodował kierowca cinquecento(lub seicento), który wymusił pierwszeństwo i wyjechał z drogi podporządkowanej wprost w samochód premier. Limuzyna Szydło zjechała z szosy" i jebła jak Hanka w kartony.




lesiot

2017-02-15, 12:45
Serio?
I co to ma do rzeczy?

Przy 50km/h samochód jak wpada na drzewo może się rozbić i być zniszczony, a samolot jak przy 200km/h wpada na drzewo to nie ma prawa się rozbić?

BrianGriffin

2017-02-15, 12:45
Zaraz się okaże, że spowodowanie wypadku będzie najlepszą decyzją w życiu młodego sebastiana. Kto wie, może zaraz będzie go stać na jakieś RS6.

Siberian_Meat_Grinder

2017-02-15, 12:52
hellbwoi napisał/a:


na jakiej podstawie tak sądzisz, rozumiem, że tam byłeś i widziałeś...



powiem tak:

wszystko rozchodzi się o to, czy pojazdy miały włączone sygnały pojazdu uprzywilejowanego, czyli "gwizdki i błyski" - jeżeli miały - koniec tematu. Dlaczego?

Cytat:

Art. 9. prd

Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze są obowiązani ułatwić przejazd pojazdu uprzywilejowanego, w szczególności przez niezwłoczne usunięcie się z jego drogi, a w razie potrzeby zatrzymanie się.



Tylko, że tu jest jeden szkopuł - kierujący Seicento sam stwierdził w zeznaniach, że umożliwił przejazd pierwszemu pojazdowi. A kwestia jest tego typu, że to była kolumna pojazdów - pojazdy uprzywilejowane jadące w kolumnie MUSZĄ mieć włączone oprócz niebieskich światełek także CZERWONE - po to te czerwone światełka są - do jazdy w kolumnie albo do konwojowania. I teraz: gdyby kierowca Seicento nie miał prawka znalezionego w paczce czipsów i znał przepisy ruchu drogowego wiedziałby o tym, ze skoro minął go ten pierwszy pojazd posługujący się takimi kolorowymi światełkami, to za nim będzie KOLEJNY, bo tam porusza się KOLUMNA pojazdów oznaczona niebieskimi i czerwonymi sygnałami świetlnymi.


hellbwoi napisał/a:

Stary ubek Dziewulski db powiedział, że jeżeli leciała kolumna to powinni jechać tak, aby nikt nie miał prawa miedzy samochody kolumny wjechać bo to oznacza, że ochrona popełniła błąd i takie zachowanie otwierało drogę potencjalnym zamachowcom. Nie to żeby akurat tam ktoś tą panią chciał... ale o sam fakt chodzi.



ale to nie miało by znaczenia - bo kierowca Seicento tak czy siak wykonując ten manewr uderzyłby w któryś tam z kolei pojazd. Być może nie trafiłby w BMkę premierowej, ale na przykład w ostatni. A poza tym wiesz ... idąc dalej - art 32 PRD:

Cytat:


5. Przepisów ust. 1 i 2 nie stosuje się do pojazdów uprzywilejowanych oraz pojazdów Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.
6. Zabrania się wjeżdżania między jadące w kolumnie rowery lub wózki rowerowe oraz pojazdy, o których mowa w ust. 5.



kibole zbierają na paczki do pierdla swoim ziomkom siedzącym "za niewinność", tutaj też taka sytuacja ma miejsce - winny kolizji "męczennik opozycji" dostanie kasę na opłacenie odszkodowania i grzywnę.

hellbwoi napisał/a:

@siberian a tobie płacą za te bzdury?



nikt mi za nic nie płaci - pozostaję sceptyczny. Krytykuję tych, co na krytykę wg mnie zasługują. Teraz Ty powinieneś merytorycznie przedstawić dlaczego wg Ciebie opowiadam "bzdury". Bo staram się trzeźwo myśleć, nie lecę za mainstreamem i nie krytykuję BORu? No i rozumiem, że Ty też "tam byłeś i widziałeś"?

A ogólnie wiesz co najbardziej mnie w tej sytuacji smuci? Że gdy trzeba udzielić pomocy komuś, kto na prawdę jej potrzebuje, to te j***ne POLSKIE (czy to "lewe" czy to "prawe") społeczeństwo nie zrobi nic. Zrzuca się tylko wtedy, gdy ma to na celu wbicie szpilki innej osobie, wiedzione głupotą i ukształtowane pie**oleniem przygłupów do nich podobnych.

Te pieniądze bardziej by się na przykład TU przydały.

~Velture

2017-02-15, 12:56
Już 70tyś zł przekroczono a nie minęła jeszcze doba.
Jeszcze kilka dni i kupi sobie nowego merca, dom i na dz**ki z koksem styknie.

Chyba to był najszczęśliwszy dzień w jego życiu.

support3

2017-02-15, 12:59
Velture napisał/a:

... a jak jakiś pajac brał udział w wypadku...



Czy mógłbyś nie obrażać Broszki? Za takie wypowiedzi Minister sprawiedliwości Pan Zero wsadzi cie w pasiaki. A Antonio lubiących młodych chłopców może spenetrować Ci odbyt - choć to akurat mogło by ci się spodobać :amused:

BrianGriffin

2017-02-15, 13:16
Do wieczora będzie 100k ;-)
Z drugiej strony za OC będzie musiał wyłożyć trochę grosza.

sumka

2017-02-15, 14:12
Tępe Pisuary i ich autorytety, tak jak wtedy rozwalili samolot tak teraz rozwalają samochody, niestety są to debile na skale między galaktyczną wiec właściwie wszystko to było do przewidzenia. Co do samego wypadku pojawiły się już nagrania na których widać ze gówno to była nie kolumna a najlepsze w tym wszystkim ze 11 funkcjonariuszy BOR pod przysięgą złożyli fałszywe zeznania.

Sabajone

2017-02-15, 14:23
Cytat:

A co twoja wypowiedź ma do mojej że mnie cytujesz?



No chcesz gościa do pierdla wsadzić. Jeżeli nawet (w co wątpię) jest winny to k***a za co mu mają zabierać prawo jazdy albo wsadzać do pierdla? Za to że jakiś frajer z BOR sobie chciał na podwójnej ciągłej wyprzedzać? Każdy się może zagapić do tego noc, włączone światła i kilka lampek które mogą być niewidoczne. Do tego ten frajer z BOR po to jest szkolony aby przewidywał różne sytuacje a nie hura i zapie**alamy bo nam światełka mrygają za grilem. Jak wyk***ią czołówkę na zakręcie w lesie to też będzie że to pojazd uprzywilejowany i wszyscy winni tylko nie oni bo wiozą k***a jakiegoś frajera z rządu? :wtf:

sumka

2017-02-15, 14:33
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

Zamiast wziąć się za konstruktywną krytykę PiSociajlistów, to wymyślane są durnoty dla biedy umysłowej.

Jesteś tak tępy czy tylko udajesz ? Co chcesz krytykować przecież jest idealnie a Polska powstaje z kolan a jak coś jest źle to i tak wiadomo wina Tuska wiec skończ pie**olić. Sprawa wypadku jest poważna bo pojawiły się nagrania które wyraźnie wskazują że 11 funkcjonariuszy BOR pod przysięgą złożyli fałszywe zeznania, ewidentnie próbują sprawę zatuszować zwalając na byle ducha winnego 21 latka ich niekompetencje.

Ni...........ny

2017-02-15, 14:38
K1610 napisał/a:

...bo Platformiani przyjaciele ze W.S.I. wyłudzili z budżetu parę miliardów.


A możesz mi wyjaśnić tępa PISdeczko czemu prawi i sprawiedliwi nie pozamykają tych złodziei z Peło ?
Tyle miliardów ukradli, tyle wyłudzili i nic ?
żadnych zarzutów ? żadnego postępowania ?
Przecież WSI to taka mafia była i nikt nie poszedł siedzieć, przyszedł Antoni i co zrobił z bandytami z WSI, zwolnił z pracy ? dał klapsa na dupę i powiedział nie dobry funkcjonariusz, nie ładnie tak kraść.
A później robili razem wały w SKOK wołomin



W PISie komuch na komuchu, w okół maciera w ch*j ludzi z SB, WSW, GRU TW SB
ale to nie ma znaczenia bo upośledzony elektorat ma wbite w puste łby że Peło to złodzieje i nic więcej się nie liczy

Nowak nie wpisał do oświadczenia majątkowego zegarka za 20k to był k***a dramat że złodziej j***ny z Peło, minister Szyszko nie wpisał stodoły za 600k i nie ma problemu.

Czekam aż zaczną tych złodziei zamykać za te ukradzione miliardy i się jakoś doczekać nie mogę.
Więc albo robią cię w ch*ja i nie ukradziono tych miliardów albo PISdy są takimi nieudacznikami że nie potrafią zamknąć złodzieja złapanego za rękę.

Jedno im trzeba przyznać, tresurę tępych wyborców to mają opanowaną perfekcyjnie ;-)

Siberian_Meat_Grinder

2017-02-15, 14:41
Sabajone napisał/a:

Za to że jakiś frajer z BOR sobie chciał na podwójnej ciągłej wyprzedzać?



nie będę usprawiedliwiał konieczności poruszania się rządowych pojazdów w ten sposób i zasadności użycia sygnałów pojazdu uprzywilejowanego, ale chcąc nie chcąc były to pojazdy uprzywilejowane. Ja wiem, że niechęć do organów porządkowych, że JP100%, JB100% (j***ć BOR), JBS100% (Beatę Szydło), ale gdyby to była Straż Pożarna albo Karetka Pogotowia - popatrzcie jak inne były by Wasze osądy i w jaki sposób postrzegany byłby wtedy kierujący Seicento. Ciekawe, czy zebraliby te kilkadziesiąt tysięcy, gdyby w ten sposób wytrącił "R-kę" wiozącą kobietę spodziewającą się dziecka.

I wspomnę jeszcze raz - nawet gdyby tym samochodem jechał znienawidzony przeze mnie Tusk, to moja opinia była by taka sama. Swoją drogą należy ujednolicić i uprościć przepisy dotyczące ułatwienia przejazdu pojazdów uprzywilejowanych, bo to co się czasem dzieje w większych miastach albo na autostradach jest jakimś żartem.

Sabajone napisał/a:

Jak dla mnie BORsuki się lubią pobawić i pozapie**alać a jak się coś stanie to oczywiście wina wszystkich tylko nie rządu.



takie rzeczy też reguluje PRD (art. 53 ust 1 pkt 1): kierujący pojazdem uprzywilejowanym może nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów, jeżeli:

Cytat:


1) uczestniczy:
a) w akcji związanej z ratowaniem życia, zdrowia ludzkiego lub mienia albo koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa lub porządku publicznego albo
b) w przejeździe kolumny pojazdów uprzywilejowanych,
c) w wykonywaniu zadań związanych bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe, którym na mocy odrębnych przepisów przysługuje ochrona;





sumka napisał/a:

Jesteś tak tępy czy tylko udajesz ? Co chcesz krytykować przecież jest idealnie a Polska powstaje z kolan a jak coś jest źle to i tak wiadomo wina Tuska wiec skończ pie**olić. Sprawa wypadku jest poważna bo pojawiły się nagrania które wyraźnie wskazują że 11 funkcjonariuszy BOR pod przysięgą złożyli fałszywe zeznania, ewidentnie próbują sprawę zatuszować zwalając na byle ducha winnego 21 latka ich niekompetencje.



Idź sobie lepiej strzep bo chyba nasienie Ci na banię siadło. Obrażasz mnie dla samego obrażania? Może matce nawrzucaj, siostrę wyr*chaj, wtedy Ci k***a ulży. Łohohoho pojawiły się nagrania - a ma je pewnie Stonoga który wie, ale nie powie - a tak ogólnie to te nagrania pewnie już usunęli źli Reptilianie. Czyli "gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie".[quote]

de...........nt

2017-02-15, 14:47
Jak koderaści to tępe ch*je, to niech mu nawet 10 milionów wpłacą.
Mimo wszystko, iezależnie od winy (nie wnikam tutaj, może jego, może była obustronna, całkiem możliwe, że borowiki przegięły), to takie coś zakrawa o kpinę. Kpinę głównie z ludzi, którzy faktycznie potrzebują pomocy na drogie leczenie albo operację. Pomocy takiej, która może uratować życie.
Dawać mu 10 milionów, niech stanie się bohaterem narodowy, jak już ktoś mądrze napisał, niech ma na fury, dz**ki i koks do końca życia. Z takim podejściem, to teraz każdy koderasta będzie się podstawiał pod rządowe samochody i liczył na wyżebrany chajs. k***a, jaka patologia... :homer:

Sabajone

2017-02-15, 14:53
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



nie będę usprawiedliwiał konieczności poruszania się rządowych pojazdów w ten sposób i zasadności użycia sygnałów pojazdu uprzywilejowanego, ale chcąc nie chcąc były to pojazdy uprzywilejowane. Ja wiem, że niechęć do organów porządkowych, że JP100%, JB100% (j***ć BOR), JBS100% (Beatę Szydło), ale gdyby to była Straż Pożarna albo Karetka Pogotowia - popatrzcie jak inne były by Wasze osądy i w jaki sposób postrzegany byłby wtedy kierujący Seicento.




.



Nie zgadzam się. Nie jestem JP czy te inne ch*j wie co i gdyby to była karetka miał bym to samo zdanie. ALE! Kierowca BOR jest kilkanaście razy bardziej wyszkolony od kierowcy karetki a w zasadzie w kilka miesięcy już 3 razy się rozj***li! A karetki/straż czy policja jakoś tak nie bardzo. Do tego dochodzi zasadność używania sygnałów oraz to że kierowca takiego pojazdu Ma zachować SZCZEGÓLNĄ ostrożność! Dalej, karetka jedzie do potrzebującego pomocy a nie k***a mać zawieźć Beatkę (Czy tam innego osła) na kolacje! Do tego jak jedzie karetka, policja, straż to ich słychac z kilometra k***a! A widziałeś kiedyś kolumnę BOR? Bo ja tak i raz że nie używają sygnałów dźwiękowych (te bajki że mieli włączone mogą sobie w dupe wsadzić) bo kto chce słuchać wycia przez 400km więc sobie tylko mrugają a to jest ch*ja widoczne po drugie ZApie**alAJ Ą jak poj***ni jak by się paliło!

sumka

2017-02-15, 14:55
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

Czyli "gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie".

Trzymaj linka niedorozwój bo widzę ze obsługa googla za trudna Link

Ni...........ny

2017-02-15, 14:58
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

...Łohohoho pojawiły się nagrania - a ma je pewnie Stonoga który wie, ale nie powie - a tak ogólnie to te nagrania pewnie już usunęli źli Reptilianie. Czyli "gdzieś jest, lecz nie wiadomo gdzie".




Nagranie z monitoringu na którym widać że samochód szydło nie miał włączonej sygnalizacji a samochód prowadzący znajdował się w niewłaściwej odległości od VIPa,

EDIT: gdyby nie ta odległość przelecieli by przez to skrzyżowanie w jednym momencie jako kolumna i nie było by problemu. Taka jest właśnie dobra zmiana, problemy z budżetem winne Peło, BOR dał dupy, winny typ z seicento, macierewicz się rozj***ł, nie jego wina bo został uderzony od tyłu przez auta stojące na czerwonym, Dudeł pie**olnął pirueta, wina peło bo opona była stara. I tak ze wszystkim, banda j***nych nieudaczników