18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cinquecento (może i seicento) vs Szydło (może i to premier)

moskalowy • 2017-02-10, 19:37
"Kolumna rządowa poruszała się ulicą Powstańców Śląskich w Oświęcimiu. Pojazd wiozący premier Szydło jechał jako drugi. Ze wstępnych informacji wynika, że wypadek spowodował kierowca cinquecento(lub seicento), który wymusił pierwszeństwo i wyjechał z drogi podporządkowanej wprost w samochód premier. Limuzyna Szydło zjechała z szosy" i jebła jak Hanka w kartony.




~Velture

2017-02-15, 19:57
BrianGriffin napisał/a:

Jak dojdzie do 200k to kupuje seja i ćwicze lewoskręty.


Jak dojdzie do 500tyś to samemu wpłacę temu pajacowi tysiaka bo powoli wydaje mi się, że to ja jestem zacofany i będę chciał się poczuć fajny i nowoczesny.

pepinio71

2017-02-15, 21:13
huehuehuehuehuehue napisał/a:

I tak fiskus sobie z tego duży procent podatku podliczy :D


nie naliczy! wystarczy że "imiennie" da kase nie w całości!!
i fiskus może na pukiel skoczyć

kampton

2017-02-15, 22:00
Ja pie**olę już 100tyś przekroczyło . Chłop będzie mógł kupić zapas sejów do końca życia .

Sabajone

2017-02-15, 22:18
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

@niezwyciężony


Nie znam oczywiście procedur bezpieczeństwa, ale zastanawiam się, czy może ten odstęp (na filmie udostępnionym przez Ciebie) jest zrobiony umyślnie celem "wyczyszczenia" drogi przez trzonem kolumny? Być może BOR chciał zrobić podobnie tamtego wieczoru, ale nie mając do dyspozycji wolnego trzeciego radiowozu wykorzystali do tego ich pojazd? Co nie zmienia faktu, że wszystkie pojazdy powinny mieć włączone światła pojazdu uprzywilejowanego ... szczególnie, gdyby chcieli wykonać taki manewr.

Co do błędu przy samej obstawie najważniejszej limuzyny - oczywiście masz rację. Tutaj na filmie pokazano prawidłowo jak powinno się ją pilotować.



Wreszcie dotarło...

altus140

2017-02-15, 22:24
Cytat:

Ludzie są jednak stadem bezmyślnych baranów.
Jak robione są zbiórki na eksperymentalne leczenie dzieciaków z rakiem mózgu których nie da się wyleczyć tradycyjnymi metodami to czereśniaki nawet grosza nie dadzą a jak jakiś pajac brał udział w wypadku i media zrobiły z tego gównoburzę to od razu 60 kafli poleciało 'na nowego sejaka'.

Poziom zj***nia umysłowego przekroczył kolejne wyżyny sp***olenia.




Przyznaj się ile przelałeś na "Eksperymentalne leczenie raka mózgu"?

Macias17

2017-02-15, 23:02
Nie rozumiem o co ta kłótnia. Tu Link idealnie widać że limuzyna Szydło miała wyłączoną sygnalizację świetlną więc był to pojazd nieuprzywilejowany a do tego odległość między pojazdami była zbyt duża . Wina BORu koniec i kropka.

zonk

2017-02-15, 23:12
niezwyciężony napisał/a:




Nagranie z monitoringu na którym widać że samochód szydło nie miał włączonej sygnalizacji a samochód prowadzący znajdował się w niewłaściwej odległości od VIPa,

EDIT: gdyby nie ta odległość przelecieli by przez to skrzyżowanie w jednym momencie jako kolumna i nie było by problemu. Taka jest właśnie dobra zmiana, problemy z budżetem winne Peło, BOR dał dupy, winny typ z seicento, macierewicz się rozj***ł, nie jego wina bo został uderzony od tyłu przez auta stojące na czerwonym, Dudeł pie**olnął pirueta, wina peło bo opona była stara. I tak ze wszystkim, banda j***nych nieudaczników



Przy okazji nagrania widać też że to nie było 50 czy 60 km/h tylko dużo więcej. No ale zjeby pisowe dalej klapki na oczach i wierzą we wszystko co beatka pierdnie.

sumka

2017-02-15, 23:56
Najśmieszniejsze w całe sprawie że wszystkie PiSuary broniące niekompetencji BOR gdyby byli na miejscu chłopaka skręcającego w lewo tak samo zaj***liby w tych warunkach i zapewne wtedy to już nie była by ich wina tylko BORu. Kwestia zrozumienia że odpuszczenie PiSuarom sprawy gdy swoją niekompetencją próbują zrujnować życie komuś jest także problemem wszystkich obywateli bo jak to przejdzie płazem to dzisiaj on jutro ktoś z was. Ten chłopak mógł zginąć i miał ultra farta a wyobraźcie sobie że to wasz syn i od PiSuarów usłyszeli byście że sam był sobie winny.

~Velture

2017-02-16, 11:37
120tyś...

Nie wierzę w to jacy ludzie są głupi w naszym kraju.

Żeby te k***y równie ochoczo pomagały małym dzieciom jak debilowi z sejaka.

nowynick

2017-02-16, 12:06


No bo w sumie byle frajer może sobie tak przypie**olić w samochód ochraniany kolumną BORu, to po ch*j ten BOR?

sumka

2017-02-16, 12:36
Velture napisał/a:

120tyś...Żeby te k***y równie ochoczo pomagały małym dzieciom jak debilowi z sejaka.

Weź zazdrosny Pisuar zajmij się k***a swoimi pieniędzmi a nie będziesz innym mówił na co mają dawać swoją kasę. A tak swoją drogą pochwal się ile wpłaciłeś na te małe dzieci, gdzie i kiedy byłeś wolontariuszem i pomagałeś co zrobiłeś dla nich poza pie**oleniem na forach w internecie.

Siberian_Meat_Grinder

2017-02-16, 15:02
Sabajone napisał/a:

Wreszcie dotarło...



ja pie**ole ... jak zobaczyłem film udostępniony przez @niezwyciężonego od razu to uznałem - nie neguję faktu, że BOR popełnił błąd. Za to co ciebie dotrzeć nie może fakt, że kierowca Seicento również nie pozostaje bez winy i powinien spodziewać się, że po aucie otwierającym kolumnę może jechać kolejny pojazd. ch*j z odstępem - mogło być nawet pół kilometra - miał czekać i tyle. Zdał prawo jazdy więc reguły gry powinien znać i ich przestrzegać.

Sabajone

2017-02-16, 15:53
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



ja pie**ole ... jak zobaczyłem film udostępniony przez @niezwyciężonego od razu to uznałem - nie neguję faktu, że BOR popełnił błąd. Za to co ciebie dotrzeć nie może fakt, że kierowca Seicento również nie pozostaje bez winy i powinien spodziewać się, że po aucie otwierającym kolumnę może jechać kolejny pojazd. ch*j z odstępem - mogło być nawet pół kilometra - miał czekać i tyle. Zdał prawo jazdy więc reguły gry powinien znać i ich przestrzegać.



Nie no k***a jednak dalej nie dotarło. Wiesz, jak jedzie kombajn to ma przed sobą takie autko z takim jebitnym "PILOT" na dachu i świeci światełkami i każdy wie że za chwile będzie jechał kombajn który też mryga takimi żółtymi światełkami, jak jedzie sklad ponad gabarytowy jest tak samo a tu mamy jednego cymbała z BOR, noc oraz mgłe oraz NIEJASNE A NAWET JEGO BRAK przesłanie że to jest jakaś tam k***a kolumna! Jak pisałem wcześniej to mógł być samochód drogówki nawet bo NIC nie wskazywało na to że to kolumna! KUMASZ?! W radiu i telewizji się ogłaszali że o 22:15 po ulicy wsiowej będzie przejeżdżała kolumna BOR do k***y nędzy?! Skoro jednego przepuścił to miał łeb na karku że tych ze światełkami się przepuszcza wiec jasnym jest że reszty k***a mać nie widział! Poza tym skoro są złe warunki atmosferyczne i nie ma potrzeby zapie**alać na złamanie karku i tym samym narażać postronnych na niebezpieczeństwo to powinni jechać jak ludzie! Niech sobie błyskają tym ch*jostwem a nie k***a wyprzedzanie we mgle na skrzyżowaniu, podwójna ciągła, olewka na wszystko bo "ja k***a z BOR jestem"! Gdyby jechali jak ludzie i ten pierwszy by wjechał na zderzak temu z SC ten na pewno by zjechał na pobocze i cała kolumna by sobie spokojnie przejechała. Sami są sobie winni więc skończ już pie**olić!

zonk

2017-02-16, 16:05
Velture napisał/a:

120tyś...

Nie wierzę w to jacy ludzie są głupi w naszym kraju.

Żeby te k***y równie ochoczo pomagały małym dzieciom jak debilowi z sejaka.


Na przekór takim cymbałom jak ty, też dołożyłem się chłopakowi. Niech mu na zdrowie wyjdzie.

Siberian_Meat_Grinder

2017-02-16, 17:40
Sabajone napisał/a:

NIEJASNE A NAWET JEGO BRAK przesłanie że to jest jakaś tam k***a kolumna



niejasny to masz umysł, zwróć prawo jazdy do wydziału komunikacji - jeżeli takowe posiadasz. Przesłanki są bardzo jasne.

Sabajone napisał/a:

bo NIC nie wskazywało na to że to kolumna!



nawet TVN (na którego opinii się bezgranicznie wzorujesz) stwierdził, że pierwszy pojazd kolumny, który został przepuszczony przez czerwonego piździka miał włączone czerwone i niebieskie światła pojazdu uprzywilejowanego. To już świadczy o tym, że jest to pojazd rozpoczynający kolumnę. Poważnie nie ogarniasz takich rzeczy? Związki przyczynowo skutkowe? Jesteś albo niedorozwinięty, albo umyślnie ignorujesz ten niewygodny dla siebie fakt.

Dobra - jak dziecku z downem - co oznacza, że właśnie minął cię pierwszy pojazd z włączonymi czerwonymi i niebieskimi światełkami pojazdu uprzywilejowanego, stosowanymi wspólnie TYLKO w wypadku zamykania lub otwierania kolumny pojazdów?

a) że właśnie zaczęła mijać cię kolumna pojazdów
b) że przejechał sobie pojazd drogówki dla jaj radośnie migając wszystkim co ma
c) że to przejechał samochód widmo, którego tak na prawdę tam nie ma