18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cinquecento (może i seicento) vs Szydło (może i to premier)

moskalowy • 2017-02-10, 19:37
"Kolumna rządowa poruszała się ulicą Powstańców Śląskich w Oświęcimiu. Pojazd wiozący premier Szydło jechał jako drugi. Ze wstępnych informacji wynika, że wypadek spowodował kierowca cinquecento(lub seicento), który wymusił pierwszeństwo i wyjechał z drogi podporządkowanej wprost w samochód premier. Limuzyna Szydło zjechała z szosy" i jebła jak Hanka w kartony.




Sabajone

2017-02-16, 17:51
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



niejasny to masz umysł, zwróć prawo jazdy do wydziału komunikacji - jeżeli takowe posiadasz. Przesłanki są bardzo jasne.



nawet TVN (na którego opinii się bezgranicznie wzorujesz) stwierdził, że pierwszy pojazd kolumny, który został przepuszczony przez czerwonego piździka miał włączone czerwone i niebieskie światła pojazdu uprzywilejowanego. To już świadczy o tym, że jest to pojazd rozpoczynający kolumnę. Poważnie nie ogarniasz takich rzeczy? Związki przyczynowo skutkowe? Jesteś albo niedorozwinięty, albo umyślnie ignorujesz ten niewygodny dla siebie fakt.

Dobra - jak dziecku z downem - co oznacza, że właśnie minął cię pierwszy pojazd z włączonymi czerwonymi i niebieskimi światełkami pojazdu uprzywilejowanego, stosowanymi wspólnie TYLKO w wypadku zamykania lub otwierania kolumny pojazdów?

a) że właśnie zaczęła mijać cię kolumna pojazdów
b) że przejechał sobie pojazd drogówki dla jaj radośnie migając wszystkim co ma
c) że to przejechał samochód widmo, którego tak na prawdę tam nie ma



Wiesz coś na temat nie oznakowanych pojazdów policji może? Bo jak na razie to błąkasz się jak ranny jeleń, każdy ma z ciebie bekę a ty dalej brniesz w te swoje brednie. :ubawdolez:

Siberian_Meat_Grinder

2017-02-16, 18:26
Sabajone napisał/a:

Wiesz coś na temat nie oznakowanych pojazdów policji może? Bo jak na razie to błąkasz się jak ranny jeleń, każdy ma z ciebie bekę a ty dalej brniesz w te swoje brednie.
______________



Wiem sporo na temat oznakowania pojazdów uprzywilejowanych i przepisów ruchu drogowego. Wiem też co oznacza jakie oznakowanie, co mówią o tym przepisy i co w takiej sytuacji należy robić - w przeciwieństwie do ciebie, kierującego Seicento i innych idiotów nie widzących nic złego w postępowaniu kierowcy piździka. Przyznałem, że kolumna BOR nie była zorganizowana właściwie i właściwie oznakowana (środkowy pojazd w kolumnie).

Każdy ma ze mnie bekę? Jak na razie ty jedynie ty ze swoim ch*jolizem @sumka (czy jak mu tam - no chyba że odpalisz kolejne swoje alter-konto), z którym dotykacie się siusiakami macie jakieś obiekcje co do przedstawionych przeze mnie faktów - a największym argumentem z paszczy jednego i drugiego to to, że ... jestem pisiorem ... fuck logic, fuck regulations - nie chce bezgranicznie skrytykować Pisocjalistów - to Pisior. Jednocześnie sami nie potraficie dostrzec, że niczym się od nich nie różnicie.

Sabajone

2017-02-16, 20:06
@up No nawet mi się już nie chce... Żyj sobie dalej w tym swoim głupim świecie. Baw się dobrze na zjeździe absolwentów szpitala w Rybniku.

Siberian_Meat_Grinder

2017-02-16, 20:26
@up:

czego ci się nie chce - uznania faktu, że pojazd używający niebieskich i czerwonych sygnałów pojazdu uprzywilejowanego zaczyna lub kończy kolumnę albo konwój? Niewiele masz w tej kwestii do powiedzenia - przepisy stanowią jasno. Żyj dalej w swoim złudnym świecie braku rozumienia przepisów ruchu drogowego - któregoś dnia twoje zderzenie z rzeczywistością sprowadzi cię w końcu na ziemię.

sumka

2017-02-16, 20:35
Sabajone napisał/a:

@up No nawet mi się już nie chce...

Dziwne ze w ogóle ci się chciało dyskutować z debilem.

Siberian_Meat_Grinder

2017-02-16, 20:46
sumka napisał/a:

Dziwne ze w ogóle ci się chciało dyskutować z debilem.



pfff a teraz idź possać kule swojemu chlopakowi

Sabajone

2017-02-17, 14:30
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

@up:

czego ci się nie chce - uznania faktu, że pojazd używający niebieskich i czerwonych sygnałów pojazdu uprzywilejowanego zaczyna lub kończy kolumnę albo konwój? Niewiele masz w tej kwestii do powiedzenia - przepisy stanowią jasno. Żyj dalej w swoim złudnym świecie braku rozumienia przepisów ruchu drogowego - któregoś dnia twoje zderzenie z rzeczywistością sprowadzi cię w końcu na ziemię.



Mam nadzieje że to będzie twój głupi łeb.

Siberian_Meat_Grinder

2017-02-17, 23:08
Sabajone napisał/a:

Mam nadzieje że to będzie twój głupi łeb.



prędzej pindol twojego ch*joliza - użytkownika @sumka