18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cinquecento (może i seicento) vs Szydło (może i to premier)

moskalowy • 2017-02-10, 19:37
"Kolumna rządowa poruszała się ulicą Powstańców Śląskich w Oświęcimiu. Pojazd wiozący premier Szydło jechał jako drugi. Ze wstępnych informacji wynika, że wypadek spowodował kierowca cinquecento(lub seicento), który wymusił pierwszeństwo i wyjechał z drogi podporządkowanej wprost w samochód premier. Limuzyna Szydło zjechała z szosy" i jebła jak Hanka w kartony.




zonk

2017-02-11, 20:31
kalemus napisał/a:

Oj gówno widzieli i się wypowiadają. Kolumna leciała na samych sygnałach świetlnych, zawsze tak jeżdżą po óswięcimiu bo już parę razy za nimi jechałem. Zapie**alac nie zapie**alali. Synek w seicento zjezdal im z drogi po czym nagle odbił w lewo,może myślał że się zmieści zamiast poczekać 5 sek. Borowik uratował chlopaczkowi życie bo rządowe 2 tonowe A8 rozjechalo by ta lupine przy bocznym uderzeniu jak czołg konserwe. Jakby go rozjechal to zaraz by było olaboga pisowcy mordują niewinnych kierowców seicento.


Jakby jechali 50 km/h jak teraz pie**olą, to na tym panzerwagenie nie było by śladu po spotkaniu z drzewem, bo zdążyłby wyhamować. Tak samo seicento pewnie do kasacji, ale nic by się chłopakowi wielkiego nie stało. Więc pierdoły o małej prędkości można między bajki.

walusss

2017-02-12, 23:39
jak komuś sie nie chce do roboty isc to idzie na krew jeden dzien wolnego

farah398

2017-02-13, 00:02
Nie wiem skąd w Internecie tyle żartów z powodu ostatniego wypadku Pani Szydło. Myślę, że należy jej się olbrzymi szacunek. W końcu ilu Polskich premierów przeżyło Oświęcim?

Zofar

2017-02-13, 00:05
Żeby wszyscy tak hejtowali to zapomniano by te słowo

Dozean

2017-02-13, 00:07
Jezus jaka ona brzydka...

Jo...........23

2017-02-13, 00:54
Duda - wypadek... BOR.
Macierewicz... BOR
Szydło... BOR

Jak to się działo, że przez 8 lat BOR działał dobrze?
A może ekipę Rudego ochraniał ktoś inny?

JPablo

2017-02-13, 01:34
Nigdy nie zrozumiem fenomenu idiotów...
Było PO to kierowcy BOR-u robili za taksówkę, wozili dzieci do szkoły, rodziny, znajomych a nawet po pizzę 10km zasuwali w pancernym Audi...
I nikt nie darł ryja, teraz odsunięto świnie od koryta, to kwiczą jebańce, bo to bo tamto jak jakieś p*zdy
Było PO ok nie moja parta, nie znoszę sk***ieli ale cóż wybrał ich kraj niech będzie ok, żyję nadal
Wygrał PIS i nagle rozlało się gówno z PO, drą ryja o wszystko co popadnie, drą te zasrane ryje jakby naobiad gówno jedli...

W............R.

2017-02-13, 02:01
Nigdy nie grałeś w AD&D. Nie masz zielonego pojęcia o rysie poszczególnych charakterów.

kondzio63221

2017-02-13, 02:21
Kwejk i jebzdzidy nadciąga, sadolu żegnaj!