18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cinquecento (może i seicento) vs Szydło (może i to premier)

moskalowy • 2017-02-10, 19:37
"Kolumna rządowa poruszała się ulicą Powstańców Śląskich w Oświęcimiu. Pojazd wiozący premier Szydło jechał jako drugi. Ze wstępnych informacji wynika, że wypadek spowodował kierowca cinquecento(lub seicento), który wymusił pierwszeństwo i wyjechał z drogi podporządkowanej wprost w samochód premier. Limuzyna Szydło zjechała z szosy" i jebła jak Hanka w kartony.




Wiewór

2017-02-10, 22:53
mygyry napisał/a:

Wzorowy kierowca, zamiast jebnąć w łupinę jaką jest sejczak to wolał przyj***ć w drzewo, pogratulować wyboru :facepalm:


Przecież przyj***ł w sejczaka... odbił się od niego i poleciał na drzewo.

W tv próbują zwalić winę na kierowcę seicento a wina jest znowu borowika.

mygyry

2017-02-10, 23:00
@Abraxus Gdzieś tam pisali, że kierowca odbił a o sejczaka tylko zahaczył i biorąc pod uwagę wagę limuzyny a tego żelazka oraz to jak rozj***ł o drzewo limuzynę, to zmiótł by tą łupinkę, gdyby sam nie odbił

czyzak

2017-02-10, 23:34
Tak patrząc tylko po zdjęciach to gdyby łupinka miała wymuszać pierwszeństwo z podporządkowanej to chyba by miała drugi bok jebnięty?

uho82

2017-02-10, 23:41
A tej niemrawej nie obowiązuje pas?

parchaty

2017-02-10, 23:49
Szybko flotę zmieniają. Jak się zapie**ala to się w coś jebnie, ZAWSZE.

InnyName

2017-02-10, 23:54
Zapie**alają tymi gównami swoimi z naszej ciężkiej pracy jak poj***ni, 100 w mieście to chyba norma, poza terenem zabudowanym środkiem zapie**alają, powinno się ich uj***ć za to...

kfqcpk

2017-02-10, 23:57
Wina niemców, bo BMW. Polonezem by się nie rozbili.

Mimi_77

2017-02-11, 00:07
To była kwestia czasu tego wypadku... Nie raz widzę tą kolumne "rządową" to zapie**alają i to konkretnie! Oni środkiem ulicy jadą i to pie**olą...

parolpl

2017-02-11, 00:10
Jak dla mnie takie sprawy powinni jak najszybciej wygasić, dogadać się z kierowca seicento. Bo ciągle pokazują, że umiejętności kierowców w Borze są słabe, oraz sprzęt, co jest przesłanką do tego typu akcji np. zamachowców. I nie chodzi mi o premier (wcale mi nie szkoda), tylko pokazuje się, że jesteśmy zaściankiem, skoro nie potrafimy zabezpieczyć głupiego transportu "vip-ów".

kaelem

2017-02-11, 00:13
Co tu się wyżej dzieje? Lewaki na klawiaturach... Wyłączam wszystko, kiedy słyszę Szydło, ale nie życzę jej śmierci, utraty zdrowia, czy pecha. Po ch*j? Jesteście dziecinnymi debilami. Średnia wieku = gimnazjum odbyte. Imigranci mogą Was uczyć oddania sprawie. Wy jesteście niestety prymitywnymi potomkami zajebistych Polaków. k***a mać, idźcie w p*zdu.

Loki's

2017-02-11, 00:19
Moje miasto takie piękne :D

vass

2017-02-11, 00:38
Pojechała do szpitala, to jest jeszcze szansa, że ją zarażą gronkowcem :)

Lostu

2017-02-11, 00:43
I znowu to samo. Co za kabaret. Kolumna wyprzedzała na podwójnej ciągłej na skrzyżowaniu. W telewizji już znaleźli winnego czyli oczywiście nieogarnięty nastolatek w starym fiacie. To, że borowiki kompletnie ignorują jakiekolwiek zasady ruchu drogowego nie wspomnieli w ogóle ;) Well done PiS

Jo...........23

2017-02-11, 00:53
Macie rację.
Jakby Szydło nie jeździła BeMką tylko ciągle latała Tupolewem jak Rudy Złodziej służący Makreli, to by w nic nie przywaliła.