18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cinquecento (może i seicento) vs Szydło (może i to premier)

moskalowy • 2017-02-10, 19:37
"Kolumna rządowa poruszała się ulicą Powstańców Śląskich w Oświęcimiu. Pojazd wiozący premier Szydło jechał jako drugi. Ze wstępnych informacji wynika, że wypadek spowodował kierowca cinquecento(lub seicento), który wymusił pierwszeństwo i wyjechał z drogi podporządkowanej wprost w samochód premier. Limuzyna Szydło zjechała z szosy" i jebła jak Hanka w kartony.




Falcao

2017-02-11, 01:07
bmw was poj***ło ? przecież to jakiś folcwagen albo coś z vaga w sumie to ciężko rozpoznać bo teraz cały vag klepie te auta na jeden ch*j i skode od audi nie idzie rozpoznać

tofik600

2017-02-11, 01:09
Mój Boże!!! Terrorysta zamachowiec w seicento.. Dyrekcja lepszego sortu kierowce sejkola wyśle pewnie na sybir

Szangti

2017-02-11, 01:15
a to nie zastanawiajace??? wypadki rzadu?nie doszukuje sie afer itp ale... jakos za "ugodowego nie Polskiego tuska i partii" takich rzeczy nie było...hmmmm.....?????

Falcao

2017-02-11, 01:26
Szangti napisał/a:

a to nie zastanawiajace??? wypadki rzadu?nie doszukuje sie afer itp ale... jakos za "ugodowego nie Polskiego tuska i partii" takich rzeczy nie było...hmmmm.....?????



Nie było bo tusk i banda latali pomiędzy miastami samolotami.

AN...........or

2017-02-11, 01:42
k***a nawet tu będziecie o tym pie**olić ??? jebnijcie się w te puste łby

gohan27-01

2017-02-11, 02:00
Okazuje się że jechali bez włączonego sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej (nie kogutów na dachu) czyli nie są uprzywilejowani chłopak przepuścił 1 samochód skręcał w lewo u upewnił się ze nic nie jedzie a tu szybko wyjechał samochód z Szydło. Kierowca się przestraszył i uderzył w drzewo winna i to mocna kierowcy BOR a pewnie jechali bez pasów jak takie ma obrażenia Betka. Mam nadzieję że nie zakrzyczą chłopaka ze to jego winna, ciekawe jakie będzie wynik w sadzie ponieważ jest to wypadek \.

AugustCiota

2017-02-11, 02:09
Falcao napisał/a:

bmw was poj***ło ? przecież to jakiś folcwagen albo coś z vaga w sumie to ciężko rozpoznać bo teraz cały vag klepie te auta na jeden ch*j i skode od audi nie idzie rozpoznać


Bo to Audi A8.

domat1

2017-02-11, 08:08
tak to jest, jak politycy PIS otaczają się swoimi (swojego pokroju) ludźmi (mierny, bierny, ale wierny).
Tak było teraz, tak było podczas wypadku z Macierewiczem i tak było z tupolewem.
Widać PIS nigdy się nie nauczy.

Gorsze jest to, że tacy ludzie są teraz w armii, w służbach mundurowych, służbie cywilnej, na ważnych stanowiskach w spółkach skarbu państwa (nie wspomnę o polskiej dyplomacji, bo szkoda słów).

grzesiek_re

2017-02-11, 08:12
Mnie zastanawia czemu czemu w takie typu rzeczy miesza się zaraz polityke?? Cienias spowodował wypadek. Ale zaraz trzeba dorobić polityczny aspekt wydarzenia. Że pisu to wina, że ma źle wyszkoleni itp.

Tylko Szkoda że nikt nie wspomniał na przykład kolega "domat1". Jak było za PO. Jak orszak komorowskiego spowodował stłuczke. Albo jak tusk latał po warszawie 180km/h.

Tylko wtedy media milczały.

harnas53

2017-02-11, 09:04
pie**olenie, co do Smoleńska to na prawdę trzeba być zamkniętym debilem, który ogląda TVN i czyta Wyborczą, by nie widzieć w tym nic niezwykłego.
Co do tego wypadku - jeden kierowca pierdoła, widzi że popierdziela kolumna to wyjeżdża, co do reakcji borowika to najwyraźniej też sporo do życzenia ...

BrianGriffin

2017-02-11, 11:04
kaelem napisał/a:

Wyłączam wszystko, kiedy słyszę Szydło, ale nie życzę jej śmierci, utraty zdrowia, czy pecha. Po ch*j?



Żeby się lepiej poczuć. Wyjaśnione?

kalemus

2017-02-11, 11:37
Oj gówno widzieli i się wypowiadają. Kolumna leciała na samych sygnałach świetlnych, zawsze tak jeżdżą po óswięcimiu bo już parę razy za nimi jechałem. Zapie**alac nie zapie**alali. Synek w seicento zjezdal im z drogi po czym nagle odbił w lewo,może myślał że się zmieści zamiast poczekać 5 sek. Borowik uratował chlopaczkowi życie bo rządowe 2 tonowe A8 rozjechalo by ta lupine przy bocznym uderzeniu jak czołg konserwe. Jakby go rozjechal to zaraz by było olaboga pisowcy mordują niewinnych kierowców seicento.

Ti...........ch

2017-02-11, 12:57
tofik600 napisał/a:

Mój Boże!!! Terrorysta zamachowiec w seicento.. Dyrekcja lepszego sortu kierowce sejkola wyśle pewnie na sybir



Zaraz po tym jak podbijemy Syberię :krejzi:

Wiewór

2017-02-11, 14:00
grzesiek_re napisał/a:

Mnie zastanawia czemu czemu w takie typu rzeczy miesza się zaraz polityke?? Cienias spowodował wypadek. Ale zaraz trzeba dorobić polityczny aspekt wydarzenia. Że pisu to wina, że ma źle wyszkoleni itp.

Tylko Szkoda że nikt nie wspomniał na przykład kolega "domat1". Jak było za PO. Jak orszak komorowskiego spowodował stłuczke. Albo jak tusk latał po warszawie 180km/h.

Tylko wtedy media milczały.


Wypadek spowodował kierowca BOR. Jadąc bez kogutów nie był pojazdem uprzywilejowanym i wyprzedzał na podwójnej ciągłej.
Co więcej nawet jadąc na gwizdkach i lampach nie ma prawa nikogo tratować. Ma stać i czekać aż mu zrobią bezpieczny przejazd. Pojazd uprzywilejowany NIE MA PIERWSZEŃSTWA przejazdu. Inne pojazdy mają obowiązek umożliwić mu przejazd i ty wszystko! Dlatego kierowca BOR ponosi CAŁKOWITĄ winę za wypadek.
Chłopakowi współczuje bo już poszedł rozkaz, że jest winny. Prokurator mówi o nim "sprawca" a nie podejrzany czyli wiadomo, że jest już skazany. Jak nie weźmie prawnika to mu załatwią kryminał.
Polko już wyjaśnił czemu co miesiąc BOR się rozpie**ala. Bo PIS podmienił wszystkich na swoich borowików nie kierując się w ogóle doświadczeniem, wyszkoleniem ochroniarzy. Jak zwykle w PIS nepotyzm doprowadził do kompletnego zniszczenia jednej z najważniejszych służb w kraju.
Zamiast profesjonalnych agentów BOR są k***a matoły po znajomości.
Znowu wyszła arogancja władzy. PIS sra na Polaków. Władza jedzie to k***a tratują bydło na swojej drodze. Jak w j***nym średniowieczu. Nigdy nie było za poprzednich rządzących tyle wypadków.

RadeQ123

2017-02-11, 17:18
Jak widzę te kłamstwa w telewizji i pocisk po biednym chłopaku z którego od razu zrobili przestępce to mnie szlak trafia ! :-x
Rozwaliło mnie że podobno chłopak przyznał się że słuchał radia w aucie i nie słyszał sygnałów dzwiękowych a tak na prawdę jakiś reporter rozmawiał z rodzicami i chyba z nim i do niczego się nie przyznaje, nie słuchał żadnego radia ! Jakaś babka z chodnika nawet gadała że jakby mieli włączone jakieś sygnały to by je słyszała a nic takiego nie miało miejsca...
Bronią swoje dupy żeby tylko nie była ich wina. Szkoda gadać, płakać mi się chce jak widzę co się dzieje w Naszej Polsce :(