18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życzenia urodzinowe dla Prezydenta RP

WinterWolf • 2012-12-21, 15:12
Filmik pokazuje (jeszcze :emo: ) żywego osobnika przekazującego życzenia dla naszego kochanego oraz wspaniałego Prezydenta. !! UWAGA !! zawiera duże ilości przekleństw, kierowane między innymi wobec prezydenta, posłów itp.



Filmik z kanału: "http://www.youtube.com/user/Ku*waKomorowski?feature=watch" * zastąpcie wiecie czym. :emo:


Ps. Jestem ciekawy, kiedy seryjny samobójca znów zaatakuje :dead:

Perdurabo

2012-12-21, 23:51
revar napisał/a:

tds1974 napisał/a:
Art. 135. § 2. kodeksu karnego. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Ale takim jak ten, to bym wlepił z dychę. Ponieważ prezydent jest wybierany w sposób demokratyczny, za pomocą demokratycznych wyborów, wedle woli społeczeństwa. Komorowski jest teraz, Kaczyński był wcześniej, za chwilę będzie ktoś inny. Można nie szanować człowieka, ale urząd prezydenta Polski należy.




Z Demokracją jest jak z piwami pod tym postem. Leniwy plebs klika w durno brzmiące mrzonki, które zdają się wyrażać jakiś pogląd chociaż iluzoryczny. Bo łatwiej wybrać to na co większość się zdecydowała a później sobie powtarzać, że miliony much nie mogą się mylić.

lwRazor

2012-12-21, 23:58
Gościu chce coś konkretnego powiedzieć tylko, że mówiąc w taki sposób nie zdobędzie uwagi ludzi, a szkoda bo przydałoby się żeby ludzie zaczęli coś robić, ale nie, obraz polaka to tępak, który potrafi tylko narzekać jak to go robią w ch*ja a nic z tym nie robi. Szkoda nerwów na to masowe złodziejstwo, lepiej zamieszkać w innym kraju.

ku...........yk

2012-12-22, 01:27
jest madrzejszy od was wszystkich razem wzietych, publicznie cisnie rzadzacym w taki sposob, ze moga mu skoczyc. tomaszpodlaski.pl

yoshi88-88

2012-12-22, 10:03
no i to ma być śmieszne ? Przecież to jest k***a żałosne, szczerze mam nadzieje że ktoś to gdzieś wyślę gdzie trzeba i się zajmą nim .
Spoko można sobie cisnąć , można nie trawić polityków .Ale to jest k***a po prostu żałosne.
Jeszcze gimbusiarnia zachwyca się nim :facepalm: k***a kryzys autorytetów chyba mamy

WinterWolf

2012-12-22, 10:17
Wiec @up sadzisz ze lepiej siezdiec na dupci w cieplym pokoiku, odprowadzac podadtni, mimo ze dlug publiczn ciagnie rosnie, prezydent bedzie kierowany przez inne rzady, a premier bedzie sobie do domu co weekend albo nawetczescie lataj swoim samolotem? Alez oczywiscie prawda? po co pomyslec, jak moze to robic stado baranow za nas. po co cos zrobic, do czegos dazyc, jak to co daje nam nasze jakze kochane panstwo jest wystarczajace.... zeby sie utrzymac pod mostem. po co sie wysilic na tyle, zeby pojac niektore fakty, a nad innymi sie zastanowic, skad sie to cholerstwo bierze? sadzisz ze ludzie tak o z wlasnych dobrych opini i glosow, przy wyborach dzieki ktorym partia palikota doszla do sejmu, ze to bylo normalne? ze lduzie beda glosowac na pedala i tranzwestyte? jak znam ludzi tak nigdy bym nei uwierzyl ze zaglosowaliby na cos takiego....

yoshi88-88

2012-12-22, 10:55
@up
Boże ,dziecko ,co Ty pie**olisz. Gadasz jak dziad spod budki z piwem.
Polityka to polityka ,Palikot to Palikot, osobiście mam ją i jego w dupie. Chodzi tylko o to ,że ten film jest żałosny ,podobnie jak osoba w nim występująca. Jak już ktoś napisał , urząd prezydenta trzeba szanować , a to , że akurat nie zasiada tam osoba , która wg np Ciebie powinna się tam znajdować to nie oznacza to , że : masz rację no i , że trzeba takie "dzieła robić" oraz obrzucać epitetami

WinterWolf

2012-12-22, 11:47
wiec zwracasz sie do autora filmu dlatego ze jest zalosny bo przedstawia swoje poglady? a gdzie wolnosc slowa i uszanowanie zdania? czy sklamal w jakims miejscu? byc moze nie zaglosowalbym na neigo, biorac pod uwage jego posepowanie, ale nie o to tutaj chodzi. Jezus Maria... Czy wszyscy sa zapatrzeni w te tepe media? piszesz o szanowaniu urzedu prezydenta, zgadzam sie, ale nie musze tego robic, bo co mi zrobia? wysla na sybir? zamkna zabija nie wiem... jedno naklada sie na drugie. to jest "wolny" kraj, w ktorym moge mowic co mi sie podoba i robic co mi sie podoba, oczywiscie wg konstytucji, do momentu az nie przekrocze prywatnosci drugiego obywatela. On jedynie ukazuje w tym wlasnie filmiku syfy, ktorych normalny czlowiek by nie pokazal, a watpie ze nawet by sie odezwal na ten temat. i robi to z taka pewnoscia siebie, bo wie do czego moze sie posunac. wydaje mi sie ze musi miec jakiegos znajomego adwokata ktory mu w tym wszystkim pomaga, bo jesli by tak nei bylo, to dawno by siedzial, za to co robil/robi. Zawsze sie znajdzie kruczek na takiego jak on, a jak widac jeszcze zyje i jeszcze jest na wolnosci, wiec facet musi sie na czyms znac. a ze robi to dobrze, to nie znaczy ze powinien zniknac. pisalem juz nie jeden raz, ze przegina z tymi k***ami, ale widocznie chcial jaknajbardziej ublizyc prezydentowi w oczach blokersow dresow i ludzi ktorych jezyk sprowadza sie do laciny podworkowej. a sam sobie zdaje sprawe ze jest o poziom wyzej. dlaczego tak uwazam? bo z byle glupoty by takimi obrazami nie rzucal,wiedzac ze za jedno takieslowo moze juz siedziec. (nie wyzywaj mnei od dzieci dlatego ze mam inny poglad na sprawe od Ciebie. szacunku troche, bo bez niego bedziemy sobie skakac do gardel jak małpy)

Matuch90

2012-12-23, 02:18
tds1974

bla bla bla... idź k***a być poprawny politycznie gdzie indziej. Jedyny argument lewactwa: "to demokratycznie wybrany rząd/prezydent !" A ty k***a paziu wiesz czy demokratycznie.

camperboy

2012-12-28, 01:44
Już zostało zgłoszone do odpowiedniego organu w tym do kancelarii prezydenta o popełnionym wykroczeniu. Zrobiłem to osobiście. Mam nadzieje, że ten burak odpowie za swoje słowa.