18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życzenia urodzinowe dla Prezydenta RP

WinterWolf • 2012-12-21, 15:12
Filmik pokazuje (jeszcze :emo: ) żywego osobnika przekazującego życzenia dla naszego kochanego oraz wspaniałego Prezydenta. !! UWAGA !! zawiera duże ilości przekleństw, kierowane między innymi wobec prezydenta, posłów itp.



Filmik z kanału: "http://www.youtube.com/user/Ku*waKomorowski?feature=watch" * zastąpcie wiecie czym. :emo:


Ps. Jestem ciekawy, kiedy seryjny samobójca znów zaatakuje :dead:

Lasarr

2012-12-21, 19:05
Popie**oleniec i tyle.

Czarny Zbieracz Bawełny

2012-12-21, 19:05
Ciota probuje sie wybić na YT, nic więcej. Małpa chyba lepiej potrafi sie porozumiewać niż on i jego "k***a, k***o katolicka k***a k***y" Gościa na Harda wysłać, żeby dupe mu poszerzyli o pare rozmiarów.

Earth

2012-12-21, 19:16
Co za zjeb, najbardziej denerwuje jego sztuczna k***a elokwencja. pie**oli, jednak 90% nie mają sensu.

zygi2

2012-12-21, 19:20
a jak dla mnie to jest przygotowanie gruntu pod wprowadzenie przepisów o "mowie nienawiści". nie wiem co to za gość ale on jest debilem zamieszczając takie video w sieci. jest debilem kręcąc coś takiego. frustrat który może być bardzo użyteczny jako argument przemawiający za wprowadzeniem takiej, ograniczającej wolność słowa ustawy. powiem więcej - on zionie nienawiścią, pomijając jego motywacje. ale jak już się kilku takich jak on czy innych brunonów k. i tym podobnych podrzuci opinii publicznej to będzie ona przekonana że nienawiść w sieci leje się hektolitrami. droga do zamknięcia ludziom ryjków w sieci krótka...

oc...........an

2012-12-21, 19:22
Co za plebs oglądam -_-

Takiemu brudasowi to sam bym popełnił samobójstwo. Gnida i kretyn.

PatologSzkolny

2012-12-21, 19:23
Gratuluję! Koleś jest niezwykle chamski, arogancki, jego słownictwo to rynsztok (co drugie słowo to k***a) i jeszcze się uważa za odpowiedniego na prezydenta RP. Idźcie z nim w ch*j, bo jeszcze puszczę pawia. 15 latek za znieważenie bym mu dowalił, gdybym mógł. ;[

vang

2012-12-21, 19:24
Głupi kretyn, co on ma do k*** dlaczego je tak obraża porównując do wymienionych osób, toż to normalne kobiety które pomnażają szczęście, szacunek im się należy!

Echis

2012-12-21, 19:24
Tyle, że gościu nie używa k***Y za przecinek. A tych co nazywa k***ami, rzeczywiście nimi są! "Aby zostać politykiem, trzeba mieć mentalność k***y"- i taka jest prawda. Od upadku komuny, zmieniło się tylko tyle, że zamiast jednej partii jest pięć, a korupcja urosła stukrotnie. Ktoś powinien się wziąć za to gówno i dobrać się do dupy tym sk***ysynom, a potem wprowadzić realną demokrację, ale nie AMERYKAŃSKĄ, tylko starożytnej Grecji (jeśli nie wiesz na czym polegała, zajrzyj na wikipedię), ale tak nie będzie, bo to wszystko już zaszło za daleko, żeby wynurzyć się z tego bagna. Kazik miał rację śpiewając na początku lat 90: " Już umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma".

ASAKKU

2012-12-21, 19:31
Hmmm. Ktoś już odliczał kiedy do niego "smutni panowie" zapukają??? Jak mniemam pewnie już w tej chwili za bardzo wolnością i dostępem do netu to już się nie cieszy :)

Br...........ki

2012-12-21, 19:31
tds1974 napisał/a:

Art. 135. § 2. kodeksu karnego. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Ale takim jak ten, to bym wlepił z dychę. Ponieważ prezydent jest wybierany w sposób demokratyczny, za pomocą demokratycznych wyborów, wedle woli społeczeństwa. Komorowski jest teraz, Kaczyński był wcześniej, za chwilę będzie ktoś inny. Można nie szanować człowieka, ale urząd prezydenta Polski należy.


Wlepił byś dychę za to że mówi co myśli? To jest demokratyczne według ciebie? To MY ich wybieramy, za NASZE pieniądze się utrzymują, reprezentują NAS. Więc dlaczego My nie możemy powiedzieć co o nich myślimy

tigerqaz

2012-12-21, 19:32
Jak dla mnie te życzenia powinny być współkierowane do naszego także kochanego premiera...
Ale to już jego wybór :D

JezusToŻyd

2012-12-21, 19:34
Do hejterów:
Kandydaci w wyborach w 2010:

Marek Jurek – ksiądz bez koloratki
Jarosław Kaczyński – Jarek, tyle starczy
Bronisław Komorowski – obecny prezydent (według was dla idiotów)
Janusz Korwin-Mikke – szowinista, idol gimbusów
Andrzej Lepper – przygłup, skazany, nie potrafiący zarządzać nawet własnym majątkiem
Kornel Morawiecki – bez poparcia z jakiejkolwiek strony
Grzegorz Napieralski – komuch
Andrzej Olechowski – PO, tylko "zakamuflowane"
Waldemar Pawlak – nudny, chorągiewka
Bogusław Ziętek - ze związków zawodowych - największego czyraka XXI wieku - wykształcenie średnie

No i kto niby jest lepszym kandydatem od Komorowskiego? Ja głosowałem na Olechowskiego, bo uważam, że ma lepszą prezencję, mimo że praktycznie ta sama opcja polityczna.

Większość z was pewnie prawa głosu nie miała, ale rzucać hasłami, że wybrali idioci to jesteście pierwsi. Moim zdaniem jest to drugi z najlepszych kandydatów (po Olechowskim).

Jak się nie podoba to kandydujcie (za kilkanaście lat, jak zdobędziecie bierne prawo wyborcze na prezydenta).

tigerqaz

2012-12-21, 19:36
A co do tekstów to jest wolność słowa nie??? tylko że to dotyczy tych co rządzą i kłamią narodowi w żywe oczy za to czczą ich mohery i inne dziwne zjawiska paranormalne :D :D
"Każdy ponad każdym"