18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życzenia urodzinowe dla Prezydenta RP

WinterWolf • 2012-12-21, 15:12
Filmik pokazuje (jeszcze :emo: ) żywego osobnika przekazującego życzenia dla naszego kochanego oraz wspaniałego Prezydenta. !! UWAGA !! zawiera duże ilości przekleństw, kierowane między innymi wobec prezydenta, posłów itp.



Filmik z kanału: "http://www.youtube.com/user/Ku*waKomorowski?feature=watch" * zastąpcie wiecie czym. :emo:


Ps. Jestem ciekawy, kiedy seryjny samobójca znów zaatakuje :dead:

Pan_Generał

2012-12-21, 19:37
Ten filmik był wrzucony 8 czerwca ;)

bz...........ue

2012-12-21, 19:37
tds1974 napisał/a:

Art. 135. § 2. kodeksu karnego. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Ale takim jak ten, to bym wlepił z dychę. Ponieważ prezydent jest wybierany w sposób demokratyczny, za pomocą demokratycznych wyborów, wedle woli społeczeństwa. Komorowski jest teraz, Kaczyński był wcześniej, za chwilę będzie ktoś inny. Można nie szanować człowieka, ale urząd prezydenta Polski należy.




muahahahahaha. Ty naprawdę myślisz, że to naród wybrał Prezydenta ? Hahahahahaha

suchy945

2012-12-21, 19:44
@tds1974 Bronek ? Włączyłeś autokorektę ?

mikarosek5

2012-12-21, 19:46
k***a...k***o. morlana k***o...sk***ysynu..
istnieje cos takiego jak przecinki naprawde nie klamie

sa...........os

2012-12-21, 19:48
Kolejny polski patriota, erudyta, wysokiej klasy i kultury, postanowił zaprezentować najlepsze na co go stać za pośrednictwem internetu. Cieszę się że to coś wam imponuje, wspaniały mamy naród.

job_twaju_mać

2012-12-21, 19:56
Może najpierw dokładniej zainteresujcie się dokładniej tą sprawą zanim zaczniecie pie**olić jakieś smuty na jego temat.

PS. Dla wszystkich którzy chcą się bawić w prawników:
http://tompod.webd.pl/p/k.htm
Koleś po prostu wie co robi.

ziemniak1311

2012-12-21, 20:05
ja tam do komorowskiego nic nie mam. Spokojnie sobie zyje nie robi zadnych awantur w stylu kaczynskiego i innych pajacow. Ale smiechem zartem nie mam zielonego pojecia skad on sie wzial. Przed wyborami nigdy wczesniej o nim nie slyszalem. Hoj tam kto jest prezydentem. I tak nie podejmuje on wlasnych dezycji tylko robi to co karza mu ludzie z "góry".

Piridais

2012-12-21, 20:07
tds1974 napisał/a:

Art. 135. § 2. kodeksu karnego. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Ale takim jak ten, to bym wlepił z dychę. Ponieważ prezydent jest wybierany w sposób demokratyczny, za pomocą demokratycznych wyborów, wedle woli społeczeństwa. Komorowski jest teraz, Kaczyński był wcześniej, za chwilę będzie ktoś inny. Można nie szanować człowieka, ale urząd prezydenta Polski należy.



Skończ pie**olić bo wpie**ol dostaniesz, infantylny przygłupie.

Debil nie debil, każdy atak w stronę loży złodziei odbieram jako krok do powstania, co za tym idzie będzie to prze zemnie akceptowane.

Kto myśli inaczej albo kradnie tak jak oni, albo zwyczajnie jest debilem.

Pozdrawiam.

Keepo

2012-12-21, 20:09
Bronek jest dobrym fighterem. Niech ustawi się z nim na solówę. :mikolaj:

szpajder

2012-12-21, 20:10
Na jego kanale na YT, widnieje następujący wpis:
"W Rzeczypospolitej Polskiej językiem urzędowym
jest język polski (czyli język prostaka, prymitywa i chama Polaka-katolika
stanowiącego 96-procentowy udział w narodzie polskim,
który ten język stworzył, w skrócie "SJPPiChPK..." Czyli on sugeruje, że prawdziwi Polacy to 4%?
Jednocześnie, chce zostać prezydentem i chce zmieniać Polskę na lepsze.
Ja typa nie rozumiem, chociaż chcę.

the.hajduk

2012-12-21, 20:20
@up
"Kto myśli inaczej albo kradnie tak jak oni, albo zwyczajnie jest debilem. "

Typowo.... zapomniałeś dopisać jeszcze: gejem, pedałem, lewakiem, tępakiem, gnojem, obszczymurem, menelem, penerem, ch*jem, ku*asem, penisem, mendą, starą k***ą, p*zdą, szmatą, popierdułką, gównem, frajerem, hipsterem, murzynem.

Bo myśli inaczej niż Ty. Naprawdę mnie urzekłeś. Jak przyjdzie nam się gdzieś spotkać to chętnie Ci obciągnę - tak bardzo mi imponujesz.

A tak w sprawie filmu:
Dla mnie ten typ z filmiku mało wiarygodny, co chwila zerka na kartkę, zacina się, jęczy jakby go coś w dupę.... Takimi ludźmi nie warto się przejmować. Myślę nawet, że moglibyśmy zorganizować mu spotkanie z prezydentem. Ciekaw jestem czy też byłby taki mocny...

człowiek_zły

2012-12-21, 20:25
Likwidować sk***iałe państwo socjalistyczne i tyle w temacie. Nie ważne kto rządzi: PiS, PO, PSL, SLD czy pochodne - i tak rządzą k***Y j***nE. Niech ktoś w końcu zrobi to co chciał zrobić Brunon K.

lemon1988

2012-12-21, 20:35
tak propo tych demokratycznych wyborow .... oczywiscie w najmniejszym stopniu nie wyrazam tu swojego zdania tylko ciekawy jest fakt ze w tych wyborach glosy liczyla zatrudniona firma z rosji bo my polacy nie potrafimy liczyc :) ale zaraz na mnie naskocza osoby ktorym sie bardzo podoba to co dzieje sie w naszym kraju, to wlasnie te osoby ktorych media nie oszukuja :D

OgarStaryx2

2012-12-21, 20:36
Napinajcie się polaczki j***ne :D
sram na was!