18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życzenia urodzinowe dla Prezydenta RP

WinterWolf • 2012-12-21, 15:12
Filmik pokazuje (jeszcze :emo: ) żywego osobnika przekazującego życzenia dla naszego kochanego oraz wspaniałego Prezydenta. !! UWAGA !! zawiera duże ilości przekleństw, kierowane między innymi wobec prezydenta, posłów itp.



Filmik z kanału: "http://www.youtube.com/user/Ku*waKomorowski?feature=watch" * zastąpcie wiecie czym. :emo:


Ps. Jestem ciekawy, kiedy seryjny samobójca znów zaatakuje :dead:

mo...........id

2012-12-21, 20:37
Co za błazen. On jest chory na łeb. Naprawdę myśli, że Komorowski to obejrzy. Buahahaha! Do wariatkowa!

PRG

2012-12-21, 20:44
@tds
peirdolisz, do tej demokracji wam sie w dupach poprzewracało, przestarzały system gdzie abnda ślepych idotów wybeira kto ich będzie okradał.

wsza104

2012-12-21, 20:58
życzę gościowi powodzenia w tej nie równej walce,masz jaja oby więcej takich !!! :)

revar

2012-12-21, 20:59
tds1974 napisał/a:

Art. 135. § 2. kodeksu karnego. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Ale takim jak ten, to bym wlepił z dychę. Ponieważ prezydent jest wybierany w sposób demokratyczny, za pomocą demokratycznych wyborów, wedle woli społeczeństwa. Komorowski jest teraz, Kaczyński był wcześniej, za chwilę będzie ktoś inny. Można nie szanować człowieka, ale urząd prezydenta Polski należy.



Dobrze wiesz jaka jest nasza władza i gdzie nas ma. Czemu my nie możemy pokazać gdzie ją mamy ? Siedźmy na dupie i się nie odzywajmy ! Niech rozpie***lą tę Polskę w pi*du, a co tam będziemy potulni jak baranki...

sa...........os

2012-12-21, 21:06
Piridais napisał/a:




Kto myśli inaczej albo kradnie tak jak oni, albo zwyczajnie jest debilem.

Pozdrawiam.



Kto myśli inaczej niż ja jest gupi, albo zły. Napisał chłop 41 lat. Amen.
Cudny naród, cudny!

Br...........ki

2012-12-21, 21:08
sanctusdiavolos napisał/a:



Kto myśli inaczej niż ja jest gupi, albo zły. Napisał chłop 41 lat. Amen.
Cudny naród, cudny!


"Moja jest tylko racja i to racja najmojsza"

Pa...........or

2012-12-21, 21:11
nie powiedział nic konkretnego poza populizmem, jak lepper - tylko bardziej pod bezmózgich dresiarzy (k***a co chwilę)

hycel

2012-12-21, 21:17
Chory psychicznie. A jeśli nie, to i tak się okaże, że chory.

Machol

2012-12-21, 21:33
Czyżby on mówił tam o sobie i swoim podobno wysokim ilorazie inteligencji w pewnym momencie? No to sodówka mu uderzyła do głowy jak widać, jak ten wynik zobaczył. Mimo wszystko nie zapomniał z jakiego dna się wywodzi, używając odpowiedniej ilości kurew ;-)

fifi

2012-12-21, 21:52
kim jest ten narrator i dlaczego obumarl?

EmPeroR77

2012-12-21, 22:09
Dobrze mówi piwa mu :) ma jaja odwage i dosys tego co się wokoło nas dzieje dzieki tym Kurom :)

steniek

2012-12-21, 22:12
& djoshin
temu ch*jowi życzę seryjnego samobójcy .... naprawde


Seryjny samobójca? Ja pie**ole.

Kaday0

2012-12-21, 22:40
tds1974
poważnie myślisz ,że gościu z PO został wybrany demokratycznie ?? Bo chyba nie bardzo

genghiskhan

2012-12-21, 23:00
LegendarnyZiom napisał/a:

Nie dość, że koleś nie potrafi się poprawie wysłowić, to jeszcze co drugi wyraz to "k***a". Do tego pie**oli od rzeczy nie przedstawiając żadnych dowodów. :roll:


raczysz waćpan k***a żartować

ptaqdeloco

2012-12-21, 23:24
tds1974 napisał/a:

Art. 135. § 2. kodeksu karnego. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Ale takim jak ten, to bym wlepił z dychę. Ponieważ prezydent jest wybierany w sposób demokratyczny, za pomocą demokratycznych wyborów, wedle woli społeczeństwa. Komorowski jest teraz, Kaczyński był wcześniej, za chwilę będzie ktoś inny. Można nie szanować człowieka, ale urząd prezydenta Polski należy.



czyli co, jak powiem "prezydencie ty fyfyryfy..." to mnie zamkną, a jak powiem do niego po imieniu to nic mi nie grozi nie licząc pozwu o zniesławienie ?