18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życzenia urodzinowe dla Prezydenta RP

WinterWolf • 2012-12-21, 15:12
Filmik pokazuje (jeszcze :emo: ) żywego osobnika przekazującego życzenia dla naszego kochanego oraz wspaniałego Prezydenta. !! UWAGA !! zawiera duże ilości przekleństw, kierowane między innymi wobec prezydenta, posłów itp.



Filmik z kanału: "http://www.youtube.com/user/Ku*waKomorowski?feature=watch" * zastąpcie wiecie czym. :emo:


Ps. Jestem ciekawy, kiedy seryjny samobójca znów zaatakuje :dead:

Na...........ls

2012-12-21, 15:17
Nasz Prezydent to tylko pionek -nic szczególnego nie robi wiec po co ta złość hehe pozd

tds1974

2012-12-21, 15:20
Art. 135. § 2. kodeksu karnego. Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Ale takim jak ten, to bym wlepił z dychę. Ponieważ prezydent jest wybierany w sposób demokratyczny, za pomocą demokratycznych wyborów, wedle woli społeczeństwa. Komorowski jest teraz, Kaczyński był wcześniej, za chwilę będzie ktoś inny. Można nie szanować człowieka, ale urząd prezydenta Polski należy.

WinterWolf

2012-12-21, 15:25
Ale przysłuchaj sie dobrze, nie wyzywa prezydenta, jako funkcji, ale osobe ktora ta funkcje pelni oraz tlumaczy co i jak z nim nie tak :D

tds1974

2012-12-21, 15:32
WinterWolf napisał/a:

Ale przysłuchaj sie dobrze, nie wyzywa prezydenta, jako funkcji, ale osobe ktora ta funkcje pelni oraz tlumaczy co i jak z nim nie tak :D



O Kaczyńskim też się mówiło Kaczyński, a nie "prezydent". Poza tym jedzie tez po jego żonie. Szmaciarz. Nie przepadałem za Kaczyńskim, ale szanuję ten wybór Polaków. Tyle w tej sprawie.

maderfakermen

2012-12-21, 15:32
gościu nie trzyma ciśnienia. przyjdzie dzień w którym przedawkuje leki. a jedyną osobą która mu w tym pomoże to lekarz który wypisze mu ostatnią receptę...

WinterWolf

2012-12-21, 15:36
Wiesz wszystko wszystki, nie ma takiego co by kazdemu dogodzil ( mnie troche przypomina mojego sasiada- natanka) ale prawde mowiac na prezydentow zawsze bedzie zajawka, dlaczego? tak jak kolega wyzej napisal, ze prezydent to jest funkcja, jest wybierany otp itd, ale w jaki sposob. Wiesz w jaki? skad masz pewnosc ze nie jest wybieany w klamliwy sposob? nikt tego nie udowodni. tak samo jak nikt w polsce nie udowodni ze Komorowski jest pionkiem Masonów, o których w ogóle mało kto mówi. moge podac kilka info o co chodzi i filmiki dotyczące masonów oraz sposobu w jaki "panują" nad większością świata.

~LegendarnyZiom

2012-12-21, 15:50
Nie dość, że koleś nie potrafi się poprawie wysłowić, to jeszcze co drugi wyraz to "k***a". Do tego pie**oli od rzeczy nie przedstawiając żadnych dowodów. :roll:

kkaczuszka

2012-12-21, 16:07
Ma swoje zdanie ale jego słownictwo sprowadza go do poziomu gòwna ktòre chwile temu spuściłem w klozecie...

jaro1

2012-12-21, 16:11
im głupszy prezydent tym lepiej nim kierować,





djoshin

2012-12-21, 16:22
temu ch*jowi życzę seryjnego samobójcy .... naprawde

Perdurabo

2012-12-21, 16:23
Trzeba być nieźle sfrajerowany wierząc w tym kraju w demokracje. Widać jak demokratycznie Palikot chciał zdjąć dotowanie kościołów. Zmienili statut paragrafu i już Palikot mógł poprawkami dupę sobie wytrzeć. A w parafianach* jest moc demokratycznej polityki. Albo jak media promują niepopularnych kandydatów na urząd m.in. Korwina Mikke. Każda wypowiedź polityka jest odpowiednia wyreżyserowana i dopasowana. Tu chodzi o zbyt wielką kasę żeby się tym nie posłużyć. Uważam że każdy powinien być zlustrowany. A przestępstwa przez nich popełniane po 10x bardziej karane. Żadnych immunitetów bo niby z jakiej racji ?


* parafianin
"przestarzałe": człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony.


A powoływanie się na "wybór polaków" to nędzna próba znalezienia sobie pochlebców własnego komentarza. Parafianów.

Moby_Dick

2012-12-21, 18:15
O Pan bystry Tomasz Podłaski albo Fudłaski (niewyraźne)jak swoje dane zakrył :D szok. Oj sporo pojebów w naszym kraju :(

zonk

2012-12-21, 18:39
Niby robi z siebie inteligentnego faceta, a słownictwo poniżej krytyki. Nawet żule pod sklepem mają więcej kultury.

DisHonoreD

2012-12-21, 19:01
Niestety, nie można znaleźć żądanej strony. Spróbuj wyszukać coś innego.
Namierzaja go :amused: