18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zgłoś problem z forum / Zasugeruj zmiany

Centurion • 2007-10-05, 01:30
W tym temacie proszę zgłasząć błędy zauważone na forum a także ewentualne propozycje zmian. Będę je rozpatrzać ;) Od razu mówie że niedługo pojawi się tu więcej modyfikacji mających na celu usprawnienie pracy forum :)

Uwaga! Ważne - w przypadku problemów z filmami

- Przed napisaniem zgłoszenia proszę w miarę możliwości sprawdzić w trybie incognito i na innej przeglądarce
- Proszę w zgłoszeniu podać informacje o systemie, przeglądarce (najlepiej z wersją), oczywiście też ważne jest to czy problem wystapił na komputerze/tablecie/komórce
- W miarę możliwości proszę sprawdzić konsole błędów - w chrome F12 -> tab console (tylko czerwone komunikaty o błędach)

~tip.top

2017-03-17, 10:58
Zdajesz sobie sprawę, że materiał nie został nagrany prze użytkownika ~krzyks, tylko został podebrany z innego źródła?
Wskaż mi dokładnie miejsce popełnienia przestępstwa?

Czy napisał/a:

Przecież tu są dzieci!!!


Skąd wiesz że tu są dzieci?

krzyks

2017-03-17, 11:02
Czy napisał/a:

materiały propagujące znęcanie się nad zwierzętami?
Przecież tu są dzieci!!! :gniew:



Oczywiście znęcanie się nad ludźmi już cię tak nie razi :kawa:
A co to, ja się znęcałem?
Po za tym, nie propagowałem, bo nie akceptuję takich zachowań. Materiał miał napiętnować sprawcę i wskazać niewłaściwe zachowanie.
Art 17. pkt 6 stosownej ustawy:

Cytat:

6. Zabrania się propagowania lub upowszechniania drastycznych scen zabijania, zadawania cierpienia lub innej przemocy, ze strony człowieka, której ofiarami są zwierzęta, chyba że sceny te mają na celu napiętnowanie okrutnego zachowania wobec zwierząt.


~Sunday

2017-03-17, 11:12
krzyks, nie ma dowodów, że to nie Ty. 8-)

tip.top, dziękuję za współpracę i szybką reakcję.


krzyks

2017-03-17, 11:20
Czy napisał/a:

krzyks, nie ma dowodów, że to nie Ty. 8-)

tip.top, dziękuję za współpracę i szybką reakcję.



Ty tak serio? :shock: Nie ma dowodów, że nie Ty :homer:

~LeweOkoSaurona

2017-03-17, 11:37
Dawniej donosili na zgłośnienawiść.pl, teraz się nie pie**olą i od razu dzwonią po prokuratorach. :szczerbaty:

krzyks

2017-03-17, 11:50
Strach zamieszczać filmy o samobójcach, bo ktoś to podciągnie pod nakłanianie do samobójstwa. Podobnie z biciem ludzi, murzynów itd... :roll:

~Conscribo

2017-03-17, 12:00
Czy napisał/a:

Szanowny administratorze, drodzy moderatorzy
Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć dlaczego na głównej stronie serwisu znajdują się materiały propagujące znęcanie się nad zwierzętami?
Przecież tu są dzieci!!! :gniew:




Wiesz, kiedyś był taki tekst 'jak się nie podoba, to wypie**alać' ;)
BTW, Witam ponownie :)
I skończ świrować, bo to żenujące jest.

~Tołdi

2017-03-20, 20:15
Odpalam filmik. Szary ew czarny ekran playera i głos. Obraz wraca jak zaczynam scrollować ale przestając znowu znika. Problem mam tylko tutaj.

mp0011

2017-04-09, 18:54
Będę to wklejał pod każdym spamem z YT...

Szanowni Administranci.

Korzystając z okazji pojawienia się kolejnego gównianego filmu, zwracam się z apelem o niezwłoczne wprowadzenie środków zaradczych, mających na celu zapobieżenie dalszego wykorzystywania resztek tego niegdyś zacnego portalu do promowania swoich kanałów na YT i nabijanie wyświetleń.

Na wstępie, proponuję, aby osoby bez 10 tematów z filmami na głównej nie miały możliwości wstawiania filmów bezpośrednio z YT. Chyba system jest w stanie pierwsze kilka wrzutek z YT wgrać na serwery (zachowując link do oryginału) i odtwarzać je z serwera Waszego, dopóki osoba wrzucająca nie udowodni ich jakości poprzez regularne wypływanie na główną? Potem filmy z serwera można skasować i zastąpić oryginałem z YT (bo link jest w BD)...

Sądzę, że brak możliwości wyświetlania filmów z YT, co przekłada się na brak adnotacji, subskrypcji, reklam, licznika wyświetleń i możliwości przejścia na kanał, zniechęci takie osoby i jednocześnie nie będzie nadmiernym obciążeniem dla chomików...

Z poważaniem...

~Velture

2017-04-16, 08:55
Kod:
Notice: Use of undefined constant READ_HIST_TABLE - assumed 'READ_HIST_TABLE' in /home/sadistic/www/viewtopic.php on line 4

w każdym temacie na samej górze się pojawia.

Dodatkowo jak ktoś ma jakieś warny to czcionka ilości ostrzeżeń jest zwiększona i nachodzi na post:

Al...........go

2017-04-16, 21:53
Velture,

A już myślałem, że mój adblock się gryzie znowu z przeglądarką.

~Velture

2017-04-27, 12:51
Nie wiem czemu ale często mam tak, że jak wbijam w sadistic.pl/filmy to się pie**oli cała strona i jedne filmiki są malutkie a inne po ch*ju wielkie i nachodzą na inne do tego stopnia, że nie da się zmienić strony kliknięciem bo ostatni film jest tak jebitnie wielki, że zasłania numery stron.

Nie wiem od czego to zależy ale raz jest a raz nie.
Tylko w dziale z filmami. W poczekalni problemów nie ma.

Problem zaobserwowany na chrome, edge oraz ie.

Nie mogę edytować to dam kolejny post ze screenem bo znów mi się to zrobiło:


Or...........‚k

2017-06-04, 19:06
Witam. Panowie i panie co się dzieje, że nie można wrzucać zdjęć? Mam kilka ciekawych materiałów i nie mogę ich wrzucić. Jak klikam w pomarańczowy przycisk "Kliknij tutaj aby wgrać zdjęcia i wstawić w treść posta." wyskakuje mi błąd, którego nie mogę tutaj wam przedstawić, ponieważ nie mogę dodawać linków, ale go opiszę.

Błąd Ogólny


W tej chwili nie można wykonać tej czynności.



Mogę wysłać wam screena, ale w prywatnej wiadomości. Ja robię coś nie tak czy to jakiś błąd?

Ork.Fajny

2017-06-19, 17:04
W ramach oszczędności serwera proponuje usunąć dział Polityka i Religie.
Era politykowania na sadisticu skończyła się z dobre dwa lata temu i dzisiaj ten dział leży martwy i głównie służy jako hobby paru trolli, którzy udają autentycznych przedstawicieli lewicy i prowokują wszystkich którzy łapią się na ich haczyk. Czyli prawie nikt, bo prawie nikogo tam nie ma.
Ideą tego działu było wyczyszczenie polityki z głównej. Teraz ten dział jest zbędny bo nie ma już ludzi, którzy publikują za dużo. Ani nie ma też tematów pod którymi toczą się płomienne dyskusje na dwadzieścia stron.
Kasacja działu i modyfikacja regulaminu i zakaz tracenia czasu na pierdołowate mikro-tematy na temat tego co zrobił Jarek, Grzesiek czy Donald i będzie gites.

TarczaKowadło

2017-06-19, 17:47
Na stronie głównej, z poziomu niezalogowanego użyszkodnika, w tagach znalazłem takie kwiatki, które prowadzą donikąd:

X