18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Zaostrzenie kar za obrażanie użytkowników

Centurion • 2011-04-17, 17:31
Od dzisiaj za kazanie komuś "wypie**alać" w komentarzu, shoutboxie, prywatnych wiadomościach (po zgłoszeniu), czy inne przejawy chamstwa oficjalną nagrodą jest usunięcie posta i ostrzeżenie o wartości 3 - w przypadku braku poprawy - miesięczny odpoczynek od pisania na forum.

Jeśli jesteś idiotą, który nie ma niczego ciekawego do napisania, a czuje parcie z dupy - nie komentuj.


-----------
0d 06.06.2013 wchodzi w życie nowy taryfikator ostrzeżeń, który jest rozwinięciem tego tematu

http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm

Tasior

2011-04-17, 17:41
hm... czyli co... nie można już żadnemu spamerorandomowi powiedzieć "wypie**alaj"? eh... :-/

Centurion

2011-04-17, 17:43
Nie należy zniżać się do poziomu idiotów, no chyba że ktoś sam nim jest ;)

Złowroga Pralka !

2011-04-18, 10:45
Centurion napisał/a:

Nie należy zniżać się do poziomu idiotów, no chyba że ktoś sam nim jest ;)



i to chyba wyczerpało sprawe ^^

Novik

2011-04-18, 15:44
szkoda że to się nie pojawia gdzieś na widoczym miejscu że tak powiem bo dostałem 3 w :D

LOADING...

2011-04-18, 21:37
To powinno być przez PW rozesłane bo nie zawsze się wchodzi na sprawy organizacyjne :-D

Dannyk

2011-04-18, 23:19
jeżeli to było na SB to polecam dodać jeszcze kilkugodzinny odpoczynek od pisania.

marna

2011-04-19, 07:59
- Lukas - napisał/a:

To powinno być przez PW rozesłane bo nie zawsze się wchodzi na sprawy organizacyjne :-D



duży błąd :P
ja tam bardzo lubię ten dział 8-)
a sam temat zaostrzania kar, uważam za wyjątkowo trafiony.

Dz...........su

2011-04-19, 22:18
A ja nie.

mgrucha

2011-04-22, 23:32
Nie mogę już napisać "wypie**alaj /dowiedziałem się otrzymując ostrzeżenie/, a mogę napisać "sp***alaj"?
Z resztą komicznie to wygląda, gdy portal Sadistic wprowadza cenzurę, po prostu śmiech na sali. A jak ktoś się dobierze do treści tego portalu to wszyscy nagle przypomną sobie o demokracji?
Mimo wszystko pozdrawiam administratorów Sadistica, którzy zamiast edukacją i dyskusją wolą posłużyć się przysłowiową PAŁĄ!!!
PS Dostanę też ostrzeżenie za napisanie "pałą" wielkimi literami?
Nie róbmy się świętsi od papieża.

.:...........:.

2011-04-22, 23:46
mgr*cha, tutaj nie ma demokracji. :-|

~Angel

2011-04-23, 00:06
mgr*cha napisał/a:

dowiedziałem się otrzymując ostrzeżenie



Liczyłeś na to że powiadomienie o zaostrzeniu kar otrzymasz listem poleconym do domu?
Nikt ci bronił zajrzeć do tego tematu wcześniej - temat istnieje od 2011-04-17 więc miałeś czas aby się z nim zapoznać.

mgr*cha napisał/a:

Mimo wszystko pozdrawiam administratorów Sadistica, którzy zamiast edukacją i dyskusją wolą posłużyć się przysłowiową PAŁĄ!!!



Właśnie po to powstał ten temat aby każdy mógł się z tym zapoznać zanim posypią się kary.

mgr*cha napisał/a:

Z resztą komicznie to wygląda, gdy portal Sadistic wprowadza cenzurę, po prostu śmiech na sali.



To, że portal nosi nazwę SADISTIC nikogo nie upoważnia do chamskiego zwracania się do innych użytkowników.

To chyba powinno ci wszystko wyjaśnić:
Centurion napisał/a:

Jeśli jesteś idiotą, który nie ma niczego ciekawego do napisania, a czuje parcie z dupy - nie komentuj.


Dz...........su

2011-04-23, 10:28
Nosz k***a! Czasem ktos po prostu zasługuje, żeby zobaczyć soczyste "wypie**alaj", skierowane w swoja stronę.

marna

2011-04-23, 10:32
Dziad z Lasu napisał/a:

Nosz k***a! Czasem ktos po prostu zasługuje, żeby zobaczyć soczyste "wypie**alaj", skierowane w swoja stronę.



ale to takie niegrzeczne przecież :roll: