18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zaostrzenie kar za obrażanie użytkowników

Centurion • 2011-04-17, 17:31
Od dzisiaj za kazanie komuś "wypie**alać" w komentarzu, shoutboxie, prywatnych wiadomościach (po zgłoszeniu), czy inne przejawy chamstwa oficjalną nagrodą jest usunięcie posta i ostrzeżenie o wartości 3 - w przypadku braku poprawy - miesięczny odpoczynek od pisania na forum.

Jeśli jesteś idiotą, który nie ma niczego ciekawego do napisania, a czuje parcie z dupy - nie komentuj.


-----------
0d 06.06.2013 wchodzi w życie nowy taryfikator ostrzeżeń, który jest rozwinięciem tego tematu

http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm

Saia

2011-05-27, 16:29
Bóg napisał/a:


Nope, 11(?) moderatorów jest, chcesz powiedzieć że tak rozbudowana administracja, z moderowaniem ma tyle wspólnego co inny kolor nicka?



Tak dokładnie to chcę powiedzieć jeśli chodzi o burdel z użytkownikami. Przenoszenie/kasowanie i porządkowanie forum to oczywiście wychodzi im bardzo dobrze o ile nie świetnie, ale karanie użytkowników i pilnowanie spokoju nie wychodzi im najlepiej. Też nie ma co się dziwić bo nie zawsze wszystko da się wyłapać - chociażby na SB.

yarzapp

2011-05-27, 18:24
Moderatorów, nie licząc Centa, jest 12, radzimy sobie całkiem dobrze, ale jeśli chodzi o SB to tam nie zawsze ktoś urzęduje, poza tym taka ilość wpisów jaka się tam przewija 24h/dobę nie jest łatwa do skontrolowania.

Saia

2011-05-27, 19:04
yarzapp napisał/a:

Moderatorów, nie licząc Centa, jest 12, radzimy sobie całkiem dobrze, ale jeśli chodzi o SB to tam nie zawsze ktoś urzęduje, poza tym taka ilość wpisów jaka się tam przewija 24h/dobę nie jest łatwa do skontrolowania.



O tym mówię. Moderatorzy działają okej. Tylko nie da się wszystkiego ogarnąć i dlatego zawsze przyjdą nowi którzy zrobią bałagan którego modzi nie dadzą rady uprzątnąć.

Wkurwiony_Zygfryd

2011-06-13, 15:54
Dobrze przepraszam, poprawię się i będę grzecznym Sadolem od tej pory, a jak NIE, to każcie MI Wypie**alać dając kolejne ostrzeżenia a w rezultacie Ban (czy jak wolicie "odpoczynek od pisania") tym samym pokazując swój debilizm... :lol:

meszamorum

2011-06-13, 16:51
Przepraszam bardzo, ale proszę moderację o usuwanie postów (i ew. ostrzeżenie o wadze 1) osób narzekających, że materiały brutalne, krew leci itp. Bo od jakiś 3 miesięcy pełno takiego tałatajstwa nalazło/zaczęło się masowo udzielać i psują atmosferę serwisu, robiąc z niego drugi joe***.org (z którego przeszedłem na sadistica właśnie z powodu 'brutalnej' atmosfery i w zasadzie braku tab).
Ja sam dostałem ostrzeżenie od ~, za to, że zbeształem jakiegoś animalsa narzekającego na to, że podczas polowania myśliwy zabił 3 indyki i śmieje się ze swojego farta. Przy czym podkreślę, że wielu użytkowników podziela moje podejście (o czym świadczy choćby ilość piw w komentarzu)... http://www.sadistic.pl/3-indyki-jeden-strzal-vt80923.htm
Po części rozumiem, za co dostałem ostrzeżenie , ale nie rozumiem dlaczego osoby narzekające na to, czym sadistic słynie/słynął w polskim internecie mają być traktowane lepiej ode mnie. Tym bardziej, że mój post w dużej mierze sugerował, że dana osoba pomyliła serwisy, na których się udziela.

Wkurwiony_Zygfryd

2011-06-13, 17:01
meszamorum napisał/a:

Przepraszam bardzo, ale proszę moderację o usuwanie postów (i ew. ostrzeżenie o wadze 1) osób narzekających, że materiały brutalne, krew leci itp. Bo od jakiś 3 miesięcy pełno takiego tałatajstwa nalazło/zaczęło się masowo udzielać i psują atmosferę serwisu, robiąc z niego drugi joe***.org (z którego przeszedłem na sadistica właśnie z powodu 'brutalnej' atmosfery i w zasadzie braku tab).
Ja sam dostałem ostrzeżenie od ~, za to, że zbeształem jakiegoś animalsa narzekającego na to, że podczas polowania myśliwy zabił 3 indyki i śmieje się ze swojego farta. Przy czym podkreślę, że wielu użytkowników podziela moje podejście (o czym świadczy choćby ilość piw w komentarzu)... http://www.sadistic.pl/3-indyki-jeden-strzal-vt80923.htm
Rozumiem, za co dostałem ostrzeżenie, ale nie rozumiem dlaczego osoby narzekające na to, czym sadistic słynie/słynął w polskim internecie mają być traktowane lepiej ode mnie.



otóż to! jedziesz po tych co wytykają sadystom brak współczucia i czarny humor i jeszcze zostajesz za to skarcony. Po to wchodzimy na sadola by się pośmiać z ludzkiej (zwierzęcej) krzywdy a jak komuś się zbiera na płacz widząc wirującego kota na huśtawce czy żula co wyrwał gitarę w zęby, to niech Wyp%$ ups przepraszam wróć! Niech IDZIE posiedzieć sobie na Joe~ Pudelka, demoty czy co sobie wymyśli

~Faper Noster

2011-06-13, 19:22
No właśnie, niech idzie. Wszystko w tym temacie.

No...........ck

2011-06-15, 15:41
@meszamorum

Sadistic nie zasłynął z powodu chamstwa i brutalności, ale właśnie z zupełnie innego powodu.
Sadistic miał swego rodzaju klimat i nowatorskie podejście do wielu spraw. Spotykało się tu wiele osób
z realnym spojrzeniem na rzeczywistość i z poglądami wolnymi od ograniczeń religijnych czy kulturowych.Był osobliwie nie komercyjny i dawało się odczuć niezależność. Wiele tematów, które były bardzo bogate merytorycznie (były tym bardziej ciekawe, że tematy, które się poruszało, były pewnego rodzaju tabu). Jednym słowem, na sadistic można było odczuć, że komentarze piszą ludzie normalni. Doskonale było widać różnicę pomiędzy innymi gównianymi portalami. (których nazw nawet nie wymienię)
Natomiast ty wywnioskowałeś jedynie, że na sadisticu można obrażać wyśmiewać w prostacki sposób.
Sadistic to nie poligon dla chłopców podnoszących swoje ego za pomocą agresywnych komentarzy.


Przepraszam, administrację, że piszę o sadisticu w czasie przeszłym, ale chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi...

meszamorum

2011-06-15, 17:56
KULTYWATOR napisał/a:

@meszamorum

Sadistic nie zasłynął z powodu chamstwa i brutalności, ale właśnie z zupełnie innego powodu.
Sadistic miał swego rodzaju klimat i nowatorskie podejście do wielu spraw. Spotykało się tu wiele osób
z realnym spojrzeniem na rzeczywistość i z poglądami wolnymi od ograniczeń religijnych czy kulturowych.Był osobliwie nie komercyjny i dawało się odczuć niezależność. Wiele tematów, które były bardzo bogate merytorycznie (były tym bardziej ciekawe, że tematy, które się poruszało, były pewnego rodzaju tabu). Jednym słowem, na sadistic można było odczuć, że komentarze piszą ludzie normalni. Doskonale było widać różnicę pomiędzy innymi gównianymi portalami. (których nazw nawet nie wymienię)
Natomiast ty wywnioskowałeś jedynie, że na sadisticu można obrażać wyśmiewać w prostacki sposób.
Sadistic to nie poligon dla chłopców podnoszących swoje ego za pomocą agresywnych komentarzy.


Przepraszam, administrację, że piszę o sadisticu w czasie przeszłym, ale chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi...



Cóż, ja i moi znajomi poznaliśmy sadistica jako "tabu-free" portal, gdzie można było zobaczyć wszystko obrzydliwe, niesmaczne i pełne naprawdę czarnego humoru, nie dla wrażliwych i współczujących. A nie forum wolnomyślicieli czy ludzi wolnych od ograniczeń kulturowych (btw. całkiem niezła nowomowa, ciekawi mnie jedynie, co to określenie oznacza). Dla takich jest portal racjonalista.
P.S. Dlatego napisałem, że decyzję rozumiem po części

No...........ck

2011-06-15, 18:42
up@ możliwe napisałem to przesadzając z patosem, ale chodzi mniej więcej o to, że nie pamiętam żeby któryś z modów "k***ował" na forum.

[ Komentarz dodany przez: ~: 2011-06-15, 19:03 ]
Mi się zdarzyło, niejednokrotnie. :roll:

marna

2011-06-15, 18:54
KULTYWATOR napisał/a:

up@ możliwe napisałem to przesadzając z patosem, ale chodzi mniej więcej o to, że nie pamiętam żeby któryś z modów "k***ował" na forum.



oj ulotna pamięć ludzka jest ;)

Saia

2011-06-15, 19:54
meszamorum napisał/a:


(btw. całkiem niezła nowomowa, ciekawi mnie jedynie, co to określenie oznacza).


meszamorum napisał/a:


"tabu-free"



Tiaa...

Rh...........ox

2011-06-16, 10:12
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

Swego czasu na sadolu co 2 słowo było przekleństwem i było to normalne, potem przyszły dzieci i trzbea było dbać o ich oczeta :>



Mięso było rzucane z klasą, teraz robi za przecinek.

W

2011-06-16, 11:04
Bóg napisał/a:

Nope, 11(?) moderatorów jest, chcesz powiedzieć że tak rozbudowana administracja, z moderowaniem ma tyle wspólnego co inny kolor nicka?


stosując się do wywalania wszystkiego, co powinno się wywalić, usunięta zostałaby połowa komentarzy, również połowa użytkowników notorycznie byłaby karana miesięczną przerwą. podejrzewam, że taki 'ziomek', który 'szpanuje' odsyłaniem innych na seks z hitlerem nie będzie wchodził na stronę, tylko w celu jej przeglądania. mniejsza ilość wejść -> mniej kasy z reklam -> brak kasy na utrzymanie serwerów -> zamknięcie portalu

nie chcę poruszać tu sensowności żadnej z opcji

BÃ...........³g

2011-06-16, 16:06
W napisał/a:

stosując się do wywalania wszystkiego, co powinno się wywalić, usunięta zostałaby połowa komentarzy



Nie.