18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zaostrzenie kar za obrażanie użytkowników

Centurion • 2011-04-17, 17:31
Od dzisiaj za kazanie komuś "wypie**alać" w komentarzu, shoutboxie, prywatnych wiadomościach (po zgłoszeniu), czy inne przejawy chamstwa oficjalną nagrodą jest usunięcie posta i ostrzeżenie o wartości 3 - w przypadku braku poprawy - miesięczny odpoczynek od pisania na forum.

Jeśli jesteś idiotą, który nie ma niczego ciekawego do napisania, a czuje parcie z dupy - nie komentuj.


-----------
0d 06.06.2013 wchodzi w życie nowy taryfikator ostrzeżeń, który jest rozwinięciem tego tematu

http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm

~Faper Noster

2011-04-23, 11:13
~DzL, ~tas "Dyplomata potrafi przekazać WYpie**alAJ w taki sposób, że będziesz czuł podniecenie przed nadchodzącą podróżą". Niedługo wraca Aex, on jest dobry w te klocki. Patrzcie i się uczcie :P

Dz...........su

2011-04-23, 14:54
Aex na razie sobie odpuszcza.
A ja dyplomatą nie jestem, jam prosty chłopak ze wsi. :D

W

2011-04-23, 18:39
Dziad z Lasu napisał/a:

jam prosty chłopak ze wsi. :D


raczej z lasu

Saia

2011-04-23, 18:52
Trochę dziwnie to zabrzmi, że akurat ja to piszę i dla niektórych może się wydać, że wieje hipokryzją. W każdym razie tłumaczyć się z wyzywania nikogo nie będę.

To tak na początek jakby ktoś chciał się przyczepić do względnej mojej hipokryzji :P

- Lukas - napisał/a:

To powinno być przez PW rozesłane bo nie zawsze się wchodzi na sprawy organizacyjne :-D



Może jeszcze przypominajki w stylu "to internet, ale kultura jest ważna!"
Albo jesteś wychowany i nie potrzebujesz dostać wiadomości na PW, albo cierp od warna.

mgr*cha napisał/a:


Z resztą komicznie to wygląda, gdy portal Sadistic wprowadza cenzurę, po prostu śmiech na sali. A jak ktoś się dobierze do treści tego portalu to wszyscy nagle przypomną sobie o demokracji?
Mimo wszystko pozdrawiam administratorów Sadistica, którzy zamiast edukacją i dyskusją wolą posłużyć się przysłowiową PAŁĄ!!!



Kolejna osoba która myli wolność słowa z kulturą osobistą. Jak już Nostry wspomniał, są sposoby by komuś napisać w kulturalny sposób "wypie**alaj". Jeśli nie jest się ograniczonym umysłowo, to powiedzenie tego w sposób kulturalny, nie powinno być problemem.




Pomysł Centa popieram, może się trochę uciszy. W sumie to jeszcze bym dał/zaostrzył kary za wygłaszanie głupot.
Najlepszym przykładem jest problem o którym mówi Hangar, przerost formy nad treścią szowinizmu na sadolu. To już faktycznie jest nudne.

B...........g

2011-04-23, 19:31
Saia napisał/a:

Pomysł Centa popieram, może się trochę uciszy.



Hah, podkreśliłem posty 3 gości co kultury uczyli się w chlewie, i teksty typu "pie**ol się z Hitlerem" były częste, i co?
I ch*j.
pie**olenie że niby coś, a jak zawsze nic.

Saia

2011-04-23, 19:38
To już wina moderacji a nie zasad.

Co do uciszania się to oczywiście miałem na myśli sytuację na sadolu a nie Centa :P

Tasior

2011-04-23, 20:08
ogól.nie mam to w dupie..mnie kiedyś chcieli wypie**olić i co...jestem mam się dobrze to czasem dział mobilizująco..pomyśleliście o tym?

riodoro1

2011-05-05, 10:49
Moje pierwsze ostrzeżenia za obrazę użytkownika? Przynajmniej brzmi dumnie, będę mógł opowiadać dzieciom. Postanawiam poprawę.

Złowroga Pralka !

2011-05-06, 07:45
nie no lipton bo nie mogę sypać komuś takiej wiązanki jak zawsze ... ._. moje 4 obrazeczki odejdą do lamusa już dostałem x3 za nie . Dzięki ._.

Lumpy1

2011-05-25, 20:50
3 ode mnie :D

dobrze wiedzieć że coś takie weszło w życie

Am...........eg

2011-05-26, 17:48
tasior87 napisał/a:

ogól.nie mam to w dupie..mnie kiedyś chcieli wypie**olić i co...jestem mam się dobrze to czasem dział mobilizująco..pomyśleliście o tym?




Tak Tasior, Ty i te Twoje opowieści wyssane z palca. Niby kiedy chcieli Cię wyrzucić?

Tw...........ir

2011-05-27, 08:24
zmioany powinny isc massem... teraz mam 3 ostrzezenia...;/

az pojde zrobic cos sadystycznego.... pojde do autobusu puscic z radia jakiegos bidera....

porazka roku te kary....



panie admin co ma driftujacy mustang do sadyzmu? no co pytam sie.... co sie z tym sadisticem dzieje;/ niedlugo beda tu w partach wstawiac przygody barbie.... i nawet nie bedzie wolno napisac won na yt z tym....

~Vuko

2011-05-27, 08:36
matasusek napisał/a:

zmioany powinny isc massem... teraz mam 3 ostrzezenia...;/

az pojde zrobic cos sadystycznego.... pojde do autobusu puscic z radia jakiegos bidera....

porazka roku te kary....



panie admin co ma driftujacy mustang do sadyzmu? no co pytam sie.... co sie z tym sadisticem dzieje;/ niedlugo beda tu w partach wstawiac przygody barbie.... i nawet nie bedzie wolno napisac won na yt z tym....


Piłeś - nie pisz :roll:

~tip.top

2011-05-27, 08:42
Panie matasusek, główna część forum, która dostępna jest dla wszystkich (łącznie z niezalogowanymi osobami) poświęcona jest materiałom o dowolnej treści. Jak Ci potrzeba sadyzmu to zapraszam do działu hard, ta część aż kipi od sadyzmu... ale pewnie na samą myśl o tym dziale mięknie Ci rura :roll:

B...........g

2011-05-27, 12:35
tip.top napisał/a:

poświęcona jest materiałom o dowolnej treści



Nieważne już, w złym dziale napisałem.
Czy "sp***alaj, idź w p*zdu, pora na to by Twoja wszawa rzyć opuściła te progi", też będzie honorowane paskiem?

Saia napisał/a:

To już wina moderacji a nie zasad.



Nope, 11(?) moderatorów jest, chcesz powiedzieć że tak rozbudowana administracja, z moderowaniem ma tyle wspólnego co inny kolor nicka?