18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zaostrzenie kar za obrażanie użytkowników

Centurion • 2011-04-17, 17:31
Od dzisiaj za kazanie komuś "wypie**alać" w komentarzu, shoutboxie, prywatnych wiadomościach (po zgłoszeniu), czy inne przejawy chamstwa oficjalną nagrodą jest usunięcie posta i ostrzeżenie o wartości 3 - w przypadku braku poprawy - miesięczny odpoczynek od pisania na forum.

Jeśli jesteś idiotą, który nie ma niczego ciekawego do napisania, a czuje parcie z dupy - nie komentuj.


-----------
0d 06.06.2013 wchodzi w życie nowy taryfikator ostrzeżeń, który jest rozwinięciem tego tematu

http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm

maxs90

2012-01-26, 07:48
no kurde 2ga kara napisze inaczej bo tylko kasujecie jak coś się napisze na modów... żal

kogo wy teraz bierzecie na modów?? no kurde ... psujecie ten portal w... bardzo go psujecie,aż nie można wyrazić swoich emocji w odpowiedni sposób ;] czy wy tam bierzecie samych białych ludzi w albach (bo nie wiem czy ministrant też zakazane) i popracujcie nad wyłapaniem merytorycznej części wypowiedzi jeżeli można was o to prosić.
i drodzy łaskawi moderatorzy nie zapominajcie ,że ludzie tworzą ten portal i duża część z nich pamięta ten sadystyczny portal ,jak oni odejdą to zmieńcie domenę bo będzie źle się kojarzyła :|
p.s. w mojej wcześniejszej formie tej wypowiedzi nie napisałem "wypie**alajcie" więc o co wam chodzi ?? :)

i nie nie chodzi mi o to by tylko przeklinać ,ale czasami inaczej do niektórych nie dociera :|

Pener

2012-01-26, 07:51
maxs90, przeczytaj najpierw regulamin i potem siÄ™ wymÄ…drzaj....
kolejny sadysta, który płacze bo skasowali mu posta w którym cenzurował brzydkie wyrazy :facepalm:

maxs90

2012-01-26, 08:03
a wcześniej dostałem za wypie**alaj :D no i nie nadążyłem za wami bo chyba nie wyłapałeś ironii w tym co napisałem,ALBO nie była zbyt czytelna... jeżeli nie była to wybacz ...

Pener

2012-01-26, 08:06
nawet nie czytałem twojego posta, rzuciło mi się w oczy %^&#&$*%(* i go wyj***łem ;)
a za wypie**alanie i sp***alanie jest w3, masz w warnie podany link, to decyzja administratora a nie moderatorów, skoro ci to nie odpowiada to zmień portal

maxs90

2012-01-26, 08:08
no właśnie i z automatu wyrzucacie posty widząć *%$&#$(%*$^#(@#(%*#@ coś takiego nie próbując wyłapać przekazu,ale wiem ,że z drugiej strony ciężko byłoby czytać wszystkie takie posty no ,ale chyba nie ma takich ,aż tak dużo

a za wypie**alaj to wiem ,że jest JUŻ ta kara :) dobrze ,że nie działa to wstecz

.:...........:.

2012-01-26, 12:06
Cytat:

że z drugiej strony ciężko byłoby czytać wszystkie takie posty no ,ale chyba nie ma takich ,aż tak dużo



Jest zbyt wiele. :-/

Zamykam bo spamujecie.

~Faper Noster

2012-01-26, 21:04
Ciesz się że nie dostałeś +1 za *%$&#$(%*$^#(@#(%*#@

butcher_sad

2012-02-24, 11:50
w związku z niejakim zakazem "wypie**alania" innych użytkowników, któży ku złości innych użytkowników zaśmiecają tę stronę różnego rodzaju "gównem" (akurak gówno, bez cydzusłowiu, jest mile widziane) typu kobiety pokazujace cycki przez ułamek sekundy, czy spuszczanie sie na bilon, zwracam sie z uprzejma prośbą do Administracji i Moderacji szacownego portalu o dokładniejsze nadzorowanie treści zamieszczanych w dziale HARD.
dziękuję, zarówno za mozliwość podzielenia sie miomi uwagami, jak i za ostrzeżenie jakie dostałe z powodu na użycie zwrotu "wypie**alaj z tym gównem gimbusie", myślę, że ta krytyka skierowana do mnie, popzwoliła mi stać sie lepszym użytkownikim HARDa
pozdrawiam

-ogi-

2012-05-18, 20:27
Dziękuje k***a bardzo

Ale jednak komentarza nie usunąłeś panie moderatorze, chyba jednak nie jestem idiotą który nie ma nic ciekawego do powiedzenia.

[ Komentarz dodany przez: blackhunter6: 2012-05-18, 19:51 ]
Dobrze że chociaż podziękowałeś.

no to teraz żeś mi pojechał, po cholere o tym napisałem

a podziękowałem bo mnie rodzice kultury nauczyli

a tak na marginesie punkt 4.5 z zasad pisania komentarzy to jest czysta hipokryzja

BÃ...........³g

2012-05-19, 15:27
butcher_sad napisał/a:

któży



:lol:

Grammar nazi strikes again!

Proponuję by wprowadzić przez jeden dzień roszadę, użytkownicy zamieniają się uprawnieniami z moderatorami, ja mogę z Centem.

mi...........on

2012-05-26, 22:35
Centurion napisał/a:


Jeśli jesteś idiotą, który nie ma niczego ciekawego do napisania, a czuje parcie z dupy - nie komentuj.

dokładnie zgadzam się z tymi słowami nic dodać nic ująć jak się komuś coś nie podoba czy jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia niech nie pisze,a najgorsze jak ktoś pisze jakieś złośliwe komenty zamiast po prostu nic nie pisać

ĸuń

2012-05-27, 02:59
mimon napisał/a:

dokładnie zgadzam się z tymi słowami nic dodać nic ująć jak się komuś coś nie podoba czy jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia niech nie pisze,a najgorsze jak ktoś pisze jakieś złośliwe komenty zamiast po prostu nic nie pisać



Napisał to ktoś, kto chwilę wcześniej rzekł w jednym z tematów:

mimon napisał/a:

było i ch*j z tym,było minęło trzeba czasami coś odświeżyć



W którym to temacie posypało się sporo warnów właśnie za bezsensowne pie**olenie o dublu...

http://www.sadistic.pl/niespodzianka-vt118417,30.htm#1159610

Jedras992

2012-05-27, 20:15
Tak, zaostrzenie kar za obrażanie, a sam wyzywasz od idiotów... Trochę taka hipokryzja...

husar8822

2012-06-13, 22:11
wielki i kulturalny chuck norris... ciekawe czy w życiu taki jesteś?!a poza tym mogę wyrażać swoje poglady, a jesli sie komus nie podoba nie musi czytać

~Angel

2012-06-13, 22:14
Nie podobajÄ… siÄ™ tobie zasady wyznaczone przez administratora forum to skasuj konto i po problemie.
Płakać za tobą nikt nie będzie.