18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zaostrzenie kar za obrażanie użytkowników

Centurion • 2011-04-17, 17:31
Od dzisiaj za kazanie komuś "wypie**alać" w komentarzu, shoutboxie, prywatnych wiadomościach (po zgłoszeniu), czy inne przejawy chamstwa oficjalną nagrodą jest usunięcie posta i ostrzeżenie o wartości 3 - w przypadku braku poprawy - miesięczny odpoczynek od pisania na forum.

Jeśli jesteś idiotą, który nie ma niczego ciekawego do napisania, a czuje parcie z dupy - nie komentuj.


-----------
0d 06.06.2013 wchodzi w życie nowy taryfikator ostrzeżeń, który jest rozwinięciem tego tematu

http://www.sadistic.pl/nowy-taryfikator-ostrzezen-vt204171.htm

Nap_Limak

2012-11-05, 22:35
jacek44, czujesz się pokrzywdzony?
Napisz list, a do koperty wrzuć parę stówek - może wtedy rozpatrzy się to pozytywnie. W co i tak wątpię.

jacek44

2012-11-05, 22:45
Nap Limak napisał/a:

jacek44, czujesz się pokrzywdzony?
Napisz list, a do koperty wrzuć parę stówek - może wtedy rozpatrzy się to pozytywnie. W co i tak wątpię.



Co Ty, nikt z internetu nie może mnie skrzywdzić ;) Mam życie poza netem ;)

peniseusz

2012-11-05, 23:07
jacek44 napisał/a:

a ja dla żartu to piszę



Cytat:

"Koniec żartów. Wypie**alaj z tym komuchem!"


gdyby nie "Koniec żartów" to może moderacja zauważyłaby że żartujesz :lol:

Sorg

2012-11-18, 20:21
Troszkę przesadzone z tym kruczkiem.

IwanMT

2012-12-16, 01:44
No i 3 punkty ostrzeżeń, to jest popie**olone.

genghiskhan

2012-12-21, 23:18
no ładnie ładnie za "alert! gay detected" dostałem warna............. :lol:

~Angel

2012-12-21, 23:25
:roll:

jaki ty mało inteligentny jesteś :facepalm2:


Twój post został skasowany za CAPSLOCKA

Cytat:

ALERT! GAY DETECTED


o powodzie skasowania posta zostałeś poinformowany - patrz skrzynka PW

a warna dostałeś za kolejnego posta - post widoczny w ostrzeżeniu.

Jeszcze jakieś ale?

genghiskhan

2012-12-22, 07:58
Angel napisał/a:

:roll:

jaki ty mało inteligentny jesteś :facepalm2:


Twój post został skasowany za CAPSLOCKA


o powodzie skasowania posta zostałeś poinformowany - patrz skrzynka PW

a warna dostałeś za kolejnego posta - post widoczny w ostrzeżeniu.

Jeszcze jakieś ale?



Inteligentny? No jasne że tak, na ogół wszelkie alerty są wyświetlane drukowanymi literkami (z użyciem capslocka jakbyś nie wiedział) - czyż nie?

Pener

2012-12-22, 08:03
ja pie**ole...

Shinja

2012-12-29, 22:13
"4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta. "
Brat dostał blokadę za to, że nazwał Żydem kolesia, który miał taki nick. Ale pomijając ten fakt, przez takie zasady jak ta, sadistic powoli zaczyna przybijać sobie piątkę z kwejkiem. Przecież jeszcze jakiś czas temu, co drugi wrzucony materiał, dotyczył ku klux klanu, murzynów, cyganów, żydów czy tajlandzkich kobiet, aż tu nagle wszystko odcinają. To już nie to samo co kiedyś, a szkoda.

~Angel

2012-12-30, 00:15
:roll:
nie za żyda tylko za sp***alanie

BongMan

2013-01-01, 19:41
Chciałbym zaapelować do moderatorów o rozważenie możliwości wprowadzenia ostrzeżeń za obrażanie rodziców.
"Twój stary to..."
"Twoja stara tamto..."
"Twoją starą j***ł pies..."
Tego typu teksty na żywo kończą się zazwyczaj urazem twarzoczaszki, co w pełni popieram, bo ojciec i matka to świętość. Gimbusy w internecie w mordę dostać nie mogą, więc czują się bezkarni i jeżdżą po rodzinie komuś, kto np. ma w dyskusji inne zdanie. Nie trzeba chyba mówić, że to największy przejaw chamstwa, prostactwa, cioterstwa i gimbusiarstwa jaki występuje w internecie. Uważam, że nie powinno się tego tolerować.

Darson666

2013-01-03, 19:26
Jeżeli chodzi o obrażanie kogoś i jechanie po kimś, to żenujące jest też przewlekłe pie**olenie o Bongmanie. Ileż można?

golip

2013-01-07, 10:17
Darson666 napisał/a:

Jeżeli chodzi o obrażanie kogoś i jechanie po kimś, to żenujące jest też przewlekłe pie**olenie o Bongmanie. Ileż można?


Temat już przerabiany, nawet się modzi wzięli i warny stawiali ale niestety polegli bo gimby nie odpuszczały i pewnie jeszcze jakiś czas nie odpuszczą.
A poza tym warny za Bongmana powodowały jeszcze większy spam obrażonych gimbusów.