18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Szwecji

gracii • 2013-05-20, 19:44
SZWECJA

Wczoraj grupa 50-60 imigrantów na osiedlu w zachodniej części Sztokholmu, Husby, zrobiła spory burdel. Zamieszki skończyły się kilka godzin temu.

Podpalali samochody, obrzucali policjantów kamieniami i koktajle Mołotowa, te same przedmioty leciały w szyby lokali i domów. Z obawy o pożary ewakuowano ok. 50 rodzin.

Powód? Prawdopodobnie przyczyną była śmierć 69 imigranta, którego zastrzelili policjanci po tym, jak... RZUCIŁ SIĘ NA NICH Z MACZETĄ.

"Rozumiem, że ci młodzi ludzie zareagowali w ten sposób" - oświadczył b," Rami Al-Khamisi. Nie wiem co to za persona, ale imię i nazwisko mówi wystarczająco wiele.

Szwecja przyjęła te żmije na własne łono, teraz te wrzody niczym nowotwór mnożą i rozprzestrzeniają się po całym organizmie trawiąc ten piękny, naprawdę piękny kraj.

Nie uczą się, nie pracują i obwiniają zachodnie kraje o swój niedostatek. Jakiś czas temu wypowiadał się na stronie działacz Europy Plus, który pisał właśnie to - bieda imigrantów z krajów muzułmańskich to wina Francji, Szwecji, Anglii i tak dalej.

No szlak trafia, krew zalewa. Nie chcę obniżać poziomu, więc wiązanki wulgaryzmów zachowam dla siebie.

I powtórzę wczorajszą moją myśl: cywilizowane kraje, prawa, przywileje, obyczaje i społeczeństwa są dla UCYWILIZOWANYCH LUDZI, a nie dziczy.

(są też pewnie imigranci, którzy się uczą i pracują, bla bla)

Zdjęcia:



źródła:
http://www.dn.se/sthlm/upplopp-och-brander-i-husby]

http://www.thelocal.se/48006/20130520/#.UZnvvKL0H6k
K.


Zaj***ne z http://www.facebook.com/stop.islamizacji.eu?ref=stream&hc_location=stream Polecam ten profil.

ProVVe

2013-05-20, 19:58
Tak to jest k***a... Chcieli multi-kulti to już mają przedsmak dalszych przygód... Andrzej wyjdzie z paki to wszyscy się znowu obsrają...

!Timon

2013-05-20, 20:14
Fake! W tak opiekuńczym państwie jak Szwecja policjant nie mógł kogokolwiek zastrzelić. Pewnie przeprosili za to, że go zdenerwowali i uciekli.

Re...........ms

2013-05-20, 20:18
dalej jestem za wyj***niem ciapatych na pustynię i spuszczenie tam atomówki.

tepad.no

2013-05-20, 20:22
Jakos mnie to nie rusza. Im wiecej bedzie takich atakow i im szybciej kryzys/bieda zapanuje w krajach europy tym szybciej europa zachodnia dostanie multikultorowej sraczki - co nastapic w koncu musi wbrew temu co mowi ta szwedzko-zydowska dzialaczka barbara spectre.

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-20, 20:37
Też mam wyj***ne :D
Sami wpuścili to niech się teraz z tym męczą!
Rozumiem jak by nie wiedzieli że ciapak może być niebezpieczny etc. Ale k***a już od dziesiątek lat jest z nimi problem i każdy wie czego po brudasie można się spodziewać i mimo to wpuścić ich do kraju w takiej ilości... W ogóle mi ich nie żal!
Co oni tam kiboli k***a nie mają czy co?!

defcon1

2013-05-20, 20:51
Przetłumaczyłem cały ten artykuł tylko po to żeby jakiś mądrala wcześniej skopiowane żywcem z fanpejdża wrzucił, ech :D

chudy179

2013-05-20, 21:31
Nosz się k***y rozbestwiły. Ale ratunek w tym, że Szwedzi dobrze strzelają.

wiesiors4

2013-05-20, 22:04
Ten kto twierdzi, że wielokulturowość jest dobra jest debilem, bo nie wyciąga wniosków z tego, co się dzieje w krajach multi kulti.

feranos

2013-05-20, 22:27
Powrócą obozy masowej zagłady, miejmy tylko nadzieję na to, ze my postawimy je szybciej niż oni. Pieprzone zwierzęta, zachciało się kiedyś taniej siły roboczej k***a, a teraz burdel nie do zatrzymania.

Shaggy93

2013-05-20, 22:27
Dalej sie dziwicie Bravikowi ?

Cryo

2013-05-20, 22:29
Solidny kij im w dupsko :D Chcieli multicultural to mają

Marxe

2013-05-20, 22:29
Jak slysze o kolejnych zamieszkach wywolanych przez ciapatych mam przeogromna ochote wpasc tam i rozstrzelac tych sk***ieli.


NoobsAndBoobs

2013-05-20, 22:30
niech Ciebie szlag trafi, autorze. szlaki zostaw turystom

vredes

2013-05-20, 22:30
na wyj***nie ciapatych już za późno, jeszcze pare lat, kilka myśle i wybuchnie rewolucja islamska w Europie powodując zamęt aż w końcu doczłapie się do władzy i odetnie łeb białemu cywilizowanemu człowiekowi prawa. Sami na siebie sprowadzamy ten syf...