18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Szwecji

gracii • 2013-05-20, 19:44
SZWECJA

Wczoraj grupa 50-60 imigrantów na osiedlu w zachodniej części Sztokholmu, Husby, zrobiła spory burdel. Zamieszki skończyły się kilka godzin temu.

Podpalali samochody, obrzucali policjantów kamieniami i koktajle Mołotowa, te same przedmioty leciały w szyby lokali i domów. Z obawy o pożary ewakuowano ok. 50 rodzin.

Powód? Prawdopodobnie przyczyną była śmierć 69 imigranta, którego zastrzelili policjanci po tym, jak... RZUCIŁ SIĘ NA NICH Z MACZETĄ.

"Rozumiem, że ci młodzi ludzie zareagowali w ten sposób" - oświadczył b," Rami Al-Khamisi. Nie wiem co to za persona, ale imię i nazwisko mówi wystarczająco wiele.

Szwecja przyjęła te żmije na własne łono, teraz te wrzody niczym nowotwór mnożą i rozprzestrzeniają się po całym organizmie trawiąc ten piękny, naprawdę piękny kraj.

Nie uczą się, nie pracują i obwiniają zachodnie kraje o swój niedostatek. Jakiś czas temu wypowiadał się na stronie działacz Europy Plus, który pisał właśnie to - bieda imigrantów z krajów muzułmańskich to wina Francji, Szwecji, Anglii i tak dalej.

No szlak trafia, krew zalewa. Nie chcę obniżać poziomu, więc wiązanki wulgaryzmów zachowam dla siebie.

I powtórzę wczorajszą moją myśl: cywilizowane kraje, prawa, przywileje, obyczaje i społeczeństwa są dla UCYWILIZOWANYCH LUDZI, a nie dziczy.

(są też pewnie imigranci, którzy się uczą i pracują, bla bla)

Zdjęcia:



źródła:
http://www.dn.se/sthlm/upplopp-och-brander-i-husby]

http://www.thelocal.se/48006/20130520/#.UZnvvKL0H6k
K.


Zaj***ne z http://www.facebook.com/stop.islamizacji.eu?ref=stream&hc_location=stream Polecam ten profil.

Hrodgar

2013-05-20, 23:27
:( Rzymianie też przyjmowali do siebie barbarzyńców, dawali im ziemie, pracę, itd, skończyło się to upadkiem Imperium Romanum.

tenkowal

2013-05-20, 23:59
mam złą wiadomość - te sk***ysyny pojawiają się u nas, w warszawie widuję coraz więcej ciapatowatych (nie ma możliwosci pomyłki, na telefonach mają swoje robaczki). widać polska bieda ich nie odstrasza

rafax001

2013-05-21, 00:03
Europa dla Europejczyków, a nie jakichś tam pieluchogłowych!

gruchens

2013-05-21, 00:24
Jestem względnie tolerancyjny - przecierpię wiele. Ale jeśli chodzi o islamuchów, to niech sp***alają do swojego systemu kulturalnego i religijnego.

Kuźwa no demokracja - władza większości! Jeśli mniejszość się wpie**ala i chce rządzić większością, to coś tu jest zajebiście nie w porządku!

Szerokikarq

2013-05-21, 01:43
Najlepsze jest to, że prawo ich nie obowiązuje, jakiekolwiek próby traktowania ich jak normalnych ludzi kończy się zamieszkami.

kropelkasiku

2013-05-21, 08:16
Dlaczego Bravik byl jedynakiem?

Gienek2

2013-05-21, 08:29
po 1 oni są k***a u NAS więc się k***a dostosowują a jak jeden wyleciał na policje z maczętą to za 2 taki manewr powinny wszystkich wyj***ć do swoich krajów!!!!!!!!! ale tego nie zrobią bo k***a taka jest polityka żydoska żeby k***a cały czas kręcić się wokół wojny, j***ne pe.jsy k***aaa

Hollo

2013-05-21, 09:42
Nigdy nie jest za pozno zeby wsadzic wszystkich ktorym sie cos w kraju nie podoba na statek, a za statkiem wyslac u-bota.

Icepick

2013-05-21, 10:01
Temat jest kontynuacją poprzedniego:
http://www.sadistic.pl/zamieszki-w-szwecji-vt199476.htm

W artykule autor nie podał przyczyny wybuchu napięć w dzielnicach miasta Sztokholm.

"Drugi wieczór z rzędu na jednym z przedmieść Sztokholmu, zamieszkanym głównie przez imigrantów, młodociane gangi podpalają samochody i atakują policjantów.

Od niedzielnego wieczora w centrum osiedla Husby zbiera się agresywna młodzież, która wybija szyby w sklepowych witrynach i podpala samochody, a interweniującą policję obrzuca kamieniami. Wielu młodych ludzi jest zamaskowanych. Atakują także strażaków próbujących gasić płonące samochody. Do niepokojów dochodzi również na trzech innych podsztokholmskich osiedlach.

Rami al-Khamisi z młodzieżowej organizacji "Megafon" tłumaczy, że zamieszki mają związek z zastrzeleniem przez policję tydzień temu 69-letniego mieszkańca Husby. - Złość młodych ludzi, skierowana przeciwko policji, jest też oznaką głębszych problemów społecznych - poczucia bezsilności i braku nadziei na przyszłość - powiedział Rami al-Khamisi w wywiadzie dla szwedzkiej telewizji publicznej.

69-latek został zastrzelony we własnym mieszkaniu, bo na wiele godzin zabarykadował się w nim z kobietą, a następnie zaatakował interweniujących policjantów nożem. Wkrótce po tym zdarzeniu organizacja "Megafon" zorganizowała pokojową demonstrację przed komisariatem policji, domagając się przeprosin dla rodziny i sąsiadów zabitego. Do tej pory ich się nie doczekała."

Źródło: rzepa / http://www.rp.pl/artykul/252714,1011443.html

Mnie najbardziej rozbawił protest w którym domagano się przeprosin, za to, że jakiś ciapak zaatakował policjanta nożem i go zastrzelili. :emo: :homer:

Muscasa

2013-05-21, 10:10
skoro jest kontynuacją to do scalenia :roll:

quiknes

2013-05-21, 10:33
"(są też pewnie imigranci, którzy się uczą i pracują, bla bla)" Oczywiście , europejscy emigranci, w dodatku pracują na benefity dla tego całego islamskiego gówna, pierwsze co te k***y robią po przyjeździe do cywilizowanego świata, to rejestracja w socjalach by wciągnąć z nas naszą własną kasę. j***na zaraza.


Zastanawiam się gdzie są k***a wszyscy łysi, kibole i huligani jak są potrzebni ? Jak nie zaczniemy cisnąć tego motłochu , to będą w nas rzucać kamieniami na naszych własnych osiedlach....


Jeszcze jedno niech te filmy będą przestrogą . Szwedzi I Duńczycy również kiedyś myśleli, że do sytuacji, z którymi teraz mają do czynienia na co dzień , nigdy u nich nie dojdzie.

EdmundKemper

2013-05-21, 10:56
Sami sobie sprowadzili hołotę do kraju to niech teraz walczą z nią.

quiknes napisał/a:

Zastanawiam się gdzie są k***a wszyscy łysi, kibole i huligani jak są potrzebni ? Jak nie zaczniemy cisnąć tego motłochu , to będą w nas rzucać kamieniami na naszych własnych osiedlach....



Ja Ci powiem gdzie są. Siedzą w domach i się nie wychylają. Jakby zrobili porządek ze szmatogłowymi i inną zarazą to zaraz media miałyby pożywkę i przedstawiły ich jako bandytów i zło najgorsze. A co powiedzą media to społeczeństwo podchwyci. I mielibyśmy dwie wojny w kraju. "niepokornych" z kurewstwem panoszącym się jak u siebie i drugą, zwykłych obywateli i jaśnie oświeconych lewaków z "niepokornymi".

Matikens

2013-05-21, 11:06
Nie można gadać "Niech sobie sami walczą" to są nasi europejscy bracia którzy posługują sie innym językiem, nie możemy patrzeć na całą Europę przez pryzmat przeszłości że któryś tam kraj nam nie pomógł w czasie wojny albo coś...Zajmijmy się tym co jest tu i teraz a takze tym co będzie... Powinniśmy ich wspierać bo my także będziemy potrzebować ich pomocy, ciapaci już nas zalewają i jakoś nikt nic nie robi, potrafimy się tylko napinać w internecie a nie mamy żadnego planu jak temu zapobiec. Nie robimy żadnych pochodów anty islamskich NIC! powinniśmy sie zebrać i pokazać ciapatym że z nami nie ma co zadzierać, pokazać im że mimo iż jest ich jakiś mały procent w Polsce to ich nie chcemy. Musimy zacząć tłumić to w zarodku a nie jak będzie sie k***a wszystko palić... Myślimy bracia i siostry,naprawdę myślmy, nie patrzmy na siebie jak na wrogów(bo tak mamy w zwyczaju) a zacznijmy patrzeć na siebie jak na rodzinę. Kiedyś możemy spotkać sie na polu walki.

Wiem wiem, pie**olę i ch*ja zrobię, ale jesteśmy sadolową społecznością, swoistym meksykiem w internecie i myślę że mamy szanse jakoś się temu wszystkiemu przeciwstawić.

quiknes

2013-05-21, 11:42
EdmundKemper napisał/a:

Sami sobie sprowadzili hołotę do kraju to niech teraz walczą z nią.

Ja Ci powiem gdzie są. Siedzą w domach i się nie wychylają. Jakby zrobili porządek ze szmatogłowymi i inną zarazą to zaraz media miałyby pożywkę i przedstawiły ich jako bandytów i zło najgorsze. A co powiedzą media to społeczeństwo podchwyci. I mielibyśmy dwie wojny w kraju. "niepokornych" z kurewstwem panoszącym się jak u siebie i drugą, zwykłych obywateli i jaśnie oświeconych lewaków z "niepokornymi".



Po pierwsze to nie oni sami ich tam sobie ściągnęli i nie oni sami im na to pozwolili. Dołożył się do tego każdy , kto biernie się przyglądał temu co robią politycy.


Do takiego stanu rzeczy doprowadzili politycy głosząc "równość", "wolność" ,"poprawność polityczna" i inne rzeczy - czyli źle pojęta demokracja.

Efekty tych sloganów widać na tych wszystkich filmach na jutjube.

To właśnie dzięki poczuciu równości , które w nas wtłoczono , poprawności politycznej która nas cenzuruje oraz wolności jaką im daliśmy, obywatele których rodziny budowały dany kraj przez wiele pokoleń są teraz terroryzowani przez tych sk***ysynów.

W Polsce tego nie widać , ale w kraju gdzie mieszkam , powstają małe rodzienne firmy, trudniące się dowozem / odbiorem dzieci do przedszkoli ( trasa przedszkole -> dom ) , do niektórych prywatnych przedszkoli prowadzonych w prywatnych domach nie przyjmuje sie już dzieci emigrantów z krajów arabskich - rodzice tutaj boją się o swoje dzieci.


Wczoraj czytałem artykuł o tym jak 50 letni muslim nie mogąc rozdziewiczyć swej 8 letniej żony - pomógł sobie nożem....

Jeśli dla kogoś angielski nie jest straszny ... http://www.siotw.org/modules/news_english/item.php?itemid=1174

Zarówno ludzie w sejmie jak i ludzie w mediach muszą sobie zdać sprawę, z tego, że po za światłem jupiterów jest też rzeczywisty świat, w którym oni również żyją.

Przypominam sobie teraz tego ch*ja - "Profesora" Kołodkę. Miał brać udział w Maratonie Londyńskim, który odbywał się tuż po zamachu podczas Bostońskiego.
Trzeci maraton odbywał się w Warszawie. Wystraszony Kołodko w telewizji , mówił o tym że trzeba się przeciwstawić terrorystom i pokazać, że ich działania nie odnoszą skutku , że się nie boimy, więc pobiegnie w Warszawskim. Na |Lo0ndyński ju z Panu Kołodce odwagi zbrakło. Zakłamana szumowina. Profesor k***a się znalazł, powinien zostać obrzucany pomidorami i zgniłymi jajami już w studiu tv i za każdym razem gdy będzie mieć odwagę pokazać się publicznie. Miernota jedna.

W każdym bądź razie dotarło do patałacha , że brednie które wypowiada on i jego koledzy mają szeroko idące konsekwencje.

Media powinny przyjąć politykę odwróconą o 180 stopni od bieżącej.
Lewacy ,zdać sobie sprawę, że to właśnie ich ta hołota chce wytępić, że to właśnie ich poglądy są nich solą w oku.

EdmundKemper

2013-05-21, 12:12
Matikens napisał/a:

Nie można gadać "Niech sobie sami walczą" to są nasi europejscy bracia którzy posługują sie innym językiem, nie możemy patrzeć na całą Europę przez pryzmat przeszłości że któryś tam kraj nam nie pomógł w czasie wojny albo coś...Zajmijmy się tym co jest tu i teraz a takze tym co będzie... Powinniśmy ich wspierać bo my także będziemy potrzebować ich pomocy, ciapaci już nas zalewają i jakoś nikt nic nie robi, potrafimy się tylko napinać w internecie a nie mamy żadnego planu jak temu zapobiec. Nie robimy żadnych pochodów anty islamskich NIC! powinniśmy sie zebrać i pokazać ciapatym że z nami nie ma co zadzierać, pokazać im że mimo iż jest ich jakiś mały procent w Polsce to ich nie chcemy. Musimy zacząć tłumić to w zarodku a nie jak będzie sie k***a wszystko palić... Myślimy bracia i siostry,naprawdę myślmy, nie patrzmy na siebie jak na wrogów(bo tak mamy w zwyczaju) a zacznijmy patrzeć na siebie jak na rodzinę. Kiedyś możemy spotkać sie na polu walki.


Tzn. nie miałem na mysli tego tak dosłownie żeby odciąć się od nich i przyglądać się co tam się się wprawia, ale nie możemy też pomagać wszystkim dokoła i zapominać o sobie.
Póki nie mamy takich problemów jak Anglicy czy Szwedzi czyli na skalę krajową to róbmy coś lokalnie. Jeśli każdy mniejszy region sobie nie da w kaszę dmuchać to zobaczą, że tym bardziej całemu państwu nie dadzą rady.

quiknes napisał/a:

Po pierwsze to nie oni sami ich tam sobie ściągnęli i nie oni sami im na to pozwolili. Dołożył się do tego każdy , kto biernie się przyglądał temu co robią politycy.



No więc skoro nie sprzeciwiali się i biernie patrzyli na to co robią politycy, jak i sami politycy też się nie popisali, to kto skoro nie oni sami to na siebie ściągnęli?