18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Szwecji

gracii • 2013-05-20, 19:44
SZWECJA

Wczoraj grupa 50-60 imigrantów na osiedlu w zachodniej części Sztokholmu, Husby, zrobiła spory burdel. Zamieszki skończyły się kilka godzin temu.

Podpalali samochody, obrzucali policjantów kamieniami i koktajle Mołotowa, te same przedmioty leciały w szyby lokali i domów. Z obawy o pożary ewakuowano ok. 50 rodzin.

Powód? Prawdopodobnie przyczyną była śmierć 69 imigranta, którego zastrzelili policjanci po tym, jak... RZUCIŁ SIĘ NA NICH Z MACZETĄ.

"Rozumiem, że ci młodzi ludzie zareagowali w ten sposób" - oświadczył b," Rami Al-Khamisi. Nie wiem co to za persona, ale imię i nazwisko mówi wystarczająco wiele.

Szwecja przyjęła te żmije na własne łono, teraz te wrzody niczym nowotwór mnożą i rozprzestrzeniają się po całym organizmie trawiąc ten piękny, naprawdę piękny kraj.

Nie uczą się, nie pracują i obwiniają zachodnie kraje o swój niedostatek. Jakiś czas temu wypowiadał się na stronie działacz Europy Plus, który pisał właśnie to - bieda imigrantów z krajów muzułmańskich to wina Francji, Szwecji, Anglii i tak dalej.

No szlak trafia, krew zalewa. Nie chcę obniżać poziomu, więc wiązanki wulgaryzmów zachowam dla siebie.

I powtórzę wczorajszą moją myśl: cywilizowane kraje, prawa, przywileje, obyczaje i społeczeństwa są dla UCYWILIZOWANYCH LUDZI, a nie dziczy.

(są też pewnie imigranci, którzy się uczą i pracują, bla bla)

Zdjęcia:



źródła:
http://www.dn.se/sthlm/upplopp-och-brander-i-husby]

http://www.thelocal.se/48006/20130520/#.UZnvvKL0H6k
K.


Zaj***ne z http://www.facebook.com/stop.islamizacji.eu?ref=stream&hc_location=stream Polecam ten profil.

KaliGanjaMafia

2013-05-21, 22:48
Mieszkam w Szwecji od paru lat i powiem tak - Murzyni to murzyni do nich nic za bardzo nie mam ( chociaż te j***ne k***y w chustach które wożą dupy autobusami w gorące dni to bez komentarza ) ale niestety żadnego bambusa w robocie nie widziałem. Do szkoły chodzą bo muszą ( inaczej nie dostaną $$$$ z socjalu ) no i jakoś w miarę potrafią się zachować. Natomiast te j***ne pie**olone arabskie szmaty myślą że są k***a królami tego kraju. Jeżdżą k***a lepszymi furami niż szwedzi , połowa z nich chodzi do szkoły a reszta to pie**oli i nic nie robi poza propagandą tej swojej j***nej religii i pie**oleniu na każdym kroku '' allah '' czy ch*j wie jak to się pisze. Każda taka zj***na rodzina ma co najmniej po 5 bachorów i w p*zdu zyski z socjalu. Lecz muszę przyznać jedną rzecz że hasz mają dobry :D Poza tym k***a nie mam zielonego pojęcia po ch*ja Szwecja otworzyła granice na te kozie bydło bo trzeba być naprawdę j***nym kretynem żeby wpuszczać do kraju ludzi tylko po to aby im płacić za friko. Dlatego uważam że to nie tylko wina tych jebiących pedałów że myślą że wszystko mogą lecz rządu że im na to pozwolili. Ale mimo wszystko ch*j im w te kozie dupy. Dobranoc ELDO PIS JOŁ.

lokowalek

2013-05-22, 01:07
Lordzik92 link który wrzuciles pokazuje ze arabska gówniarzeria dorwala policjanta i go napierdzielaja. Dorwali jego jak sam stal.

Dzisiaj jest nastepny dzien zamieszek w Husby ale z ta róznica ze to sie rozprzestrzenilo w na dzielnice pochodne czyli Tensta, Rinkeby oraz, co mnie osobiscie dziwi, na Fitje (Fitja jest na drugim koncu Sztokholmu i tam mieszka dosc duzo Polaków).

Agresorami jest arabska gówniarzeria w wieku 13-19 lat. Zlapali z 7 osób ale po godzinie puscili 5 z nich do domów gdyz nie mieli ukonczonych 18 lat.
http://www.aftonbladet.se/nyheter/article16817554.ab (Wiem ze po Szwecku ale mozecie zwrócic uwage ich wiek)

To sa informacje z wczoraj (http://www.szwecjadzisiaj.pl/niespokojna-noc-w-husby-plonace-samochody-zamieszki/)

Dwie godziny temu w Husby sie uspokoilo gdyz rodzice tych gówniarzy wyszli na ulice i zaczeli protestowac, wtedy im sie chyba glupio zrobilo i poszli do domów [sic!]

Zastanawialem sie dlaczego Polska telewizja milczy na ten temat, czy to jest spowodowane tym ze lepiej zeby nie wprowadzac niepotrzebnego zamieszania na tle rasowym? czy moze przez to ze rzad juz ma w planach przygarnac arabów do Polski? lecz po chwili mnie olsnilo ... w Polsce gorsze zamieszki sa po meczach pilkarskich i nie robi sie z tego wielkiego "halo".

Jak pierwszy raz przyjechalem do Szwecji w 2001 roku to mieszkalismy wlasnie w Husby, razem z siostra która wtedy miala z 10 lat weszlismy do poczty i wtedy moja siostra wybiegla. Pobiegla do mamy, zlapala ja za reke i powiedziala "mamo zlodzieje", a na poczcie co druga to baba ze szmata na glowie, malo tego znalazla sie tez i taka której tylko oczy bylo widac. A to bylo ponad 10 lat temu wiec wyobrazcie sobie co jest teraz.

Kiedys policji nie widywalo sie wcale (wychodzilem na dwór), a teraz kilka razy dziennie ich sie widuje.

A i jeszcze jedno jak chodzilem do szkoly 5 lat temu to na lekcji WOS-u nauczyciel nam mówil ze Unia Europejska widzi problem islamizacji Europy i podobno meli zamknac granice dla ludzi z poza niej. Ale zeby Uni nie posadzili o rasizm ustawa ta miala polegac tez na tym ze jakies panstwo Afrykanskie bylo by "utrzymywane" przez Unie i jakby ktos staral sie o azyl to zostal by wyslany wlasnie do tego panstwa.
Sam fakt utrzymywania moze wkurzac ale pomysl nie jest az tak glupi. Boje sie tylko ze ta ustawa umarla smiercia naturalna bo nigdy wiecej o niej nie slyszalem.

Dalej to sie rozprzestrzenia. Nowe dzielnice sie "pala". Jakobsberg i Norsborg, jak dojdzie do mojej dzielnicy to wybiegne z jakims aparatem, wtedy bedzie reportaz "na zywo" ;)

Nowe dzielnice sie "pala". Jakobsberg, Norsborg oraz Skärholmen. Malo tego gówniarzeria wrócila do Husby i podpalili ... budynek. W Jakobsberg pala sie samochody i a ni policjanci, a ni Straz Pozarna nie robia nic, prawdopodobnie cos sie dzieje przy komendzie wlasnie w Jakobsberg.

http://www.aftonbladet.se/nyheter/aftonbladetlive2/ na zywo jesli ktos zna szwecki, a tak od czasu do czasu przetlumacze i wrzuce ;)

Cytat:

Tre unga killar går förbi poliserna som vaktar Husby gård. En vänder sig mot lågorna. Han klappar händerna och säger: - Det händer igen. - Vad sa du? säger en av poliserna. - Är du döv, hör du inte? svarar killen innan han försvinner i natten med kompisarna.



"Trzech mlodych chlopców przechodzi obok policjantów którzy ochraniaja Husby. Jeden z nich odwraca sie w strone plomieni, zaczyna klaskac i mówi: - znowu to sie dzieje - Co powiedziales? powiedzial jeden z policjantów. - Gluchy jestes, nie slyszysz? odpowiada nim znika w mroku z kolegami"

Jak narazie zlapali tylka jedna osobe


Cytat:

Sammanfattning: Flera bilar har brunnit runt om i Stockholm – Jakobsberg, Vårberg, Norsborg, Kista, Tensta och Husby. I Jakobsberg kastade 20-30 personer sten mot polishuset. Kravallpolis är på plats och helikopter har satts in. I Husby brann konstföreningen Husby Gård.



"Streszczenie: Duzo samochodów splonelo w Sztokholmie - Jakobsberg, Vårberg, Norsborg, Kista, Tensta oraz Husby. W Jakobsberg, 20-30 ludzi, rzucalo kamieniami w komende policji. Odzialy szybkiego reagowania oraz helikopter sa w gotowosci. W Husby splonal budynek zwiazku kultury"

Podpalili przedszkole w Husby (Godzina 00:42)

Zlapali juz czterech

Wedlug reporterki, niedlugo sie wszystko skonczy bo ... deszcz zaczal padac i zrobilo sie zimno (Bez komentarza) jest godzina 01:00.

Lordzik92

2013-05-22, 01:17
Fajny link podales, mozna ogladac na zywo plonace samochody... Dziwie sie ze grupka kolorowych buntownikow potrafi zrobic taki burdel w stolicy Szwecji. Co najlepsze to tolerancyjne media nawet nie podadza narodowosci tych ,,ludzi"... I tutaj widzimy hipokryzje calego tego systemu, obcy najezdzcy demoluja miasta, maja wyj***ne totalnie na prawo, ale to niepoprawne i niehumanitarne by odebrac im socjal czy wyjebac do krajow IIIswiata skad pochodza...
Jeszcze tydzien temu spekulowalem ze syf w Szwecji stanie sie nie do zniesienia za 20-30 lat, teraz sadze ze to nastapi szybciej niz sie spodziewalem. Coz bedzie trzeba powiedziec hej då Sverige...

lokowalek

2013-05-22, 01:26
W tych miejscach sie pali w Sztokholmie (Dzielnice zamieszkale przez imigrantów)


wypizdson

2013-05-22, 09:35
Wy debile, już mi słów brakuje.

Ciągle mówicie jak to do Polski się muzułmanie nie zjeżdżają u nas tego "problemu" nie ma i cud miód malina. ch*j w dupę tym, którzy w to wierzą, bo to tylko pokazuje jak sprane macie bańki.

Kraje zachodu z otwarciem granic wystartowały w '45r. My? Po '89r. Za 40 lat na zachodzie muzułmanie będą stanowić pewnie około 30-40% ludności, a u nas te 10 czy 15 jak jest we Francji.

DEAL WITH IT. :roll:

Pan_Generał

2013-05-22, 18:12
To się jeszcze k***a dzieje...

Cytat:

Trzecia noc zamieszek w imigranckich przedmieściach Sztokholmu.
Od trzech dni trwają zamieszki w imigranckich przedmieściach Sztokholmu. W nocy młodzież zaatakowała komisariat policji i spaliła centrum kultury - Nie poddamy się w obliczu przemocy - powiedział wczoraj szwedzki premier Fredrik Reinfeldt. To największe zamieszki w Szwecji od lat. Zamieszki trwają od niedzielnego wieczoru. Zaczęły się w miejscowości Husby, gdzie imigranci z krajów arabskich, Turcji i Somalii stanowią ponad 80 proc. mieszkańców, a potem przeniosły się na kolejne przedmieścia. W starciach we wtorek zostało rannych 7 policjantów. Bezpośrednim powodem zamieszek było zastrzelenie przez policję 69-latka z Husby, który uzbrojony był w maczetę. Według komentatorów prawdziwym powodem zamieszek jest postępujące rozwarstwienie społeczeństwa szwedzkiego, którego najbiedniejszą część stanowią imigranci. Wśród licznej grupy imigrantów nie udało się rozwiązać problemu biedy i bezrobocia, które jest 3 razy większe niż u rodowitych Szwedów.


lokowalek

2013-05-22, 18:15
Zaczac zdanie od "Wy debile ..." jest troszke nie eleganckie. Szkoda ze nie napisales o kogo Tobie chodzi bo wtedy przynajmiej bym wiedzial czy sie z Toba zgodzic, czy Ci przypie**olic.

wypizdson

2013-05-22, 19:06
Czego nie rozumiesz? Wyraziłem się chyba wystarczająco jasno. Mówiłem o grupie sadisticowych optymistów i naiwniaków, którzy uważają, że w Polsce muzułmanów nie ma i nie będzie. :roll:

croyna

2013-05-22, 19:11
Była już tu mowa o zamieszkach w Sztokholmie, które już trwają trzeci dzień, więc nie będę powielał.

Warto jednak obejrzeć to krótkie nagranie z miejsca tych wydarzeń, na których pewnie niespełna 10-letni muzułmanin dobrze się bawi.

Nie mogę wrzucić filmu, a jedynie link: http://www.dbtv.no/?vid=2396985135001&fb_source=message

Co słychać na początku? "Allahu Akbar hahahaha".

Obraz młodego pokolenia muzułmanów w Szwecji jak i innych krajach.

Szwecja dała im dom, dała im pieniądze, możliwości pracy i edukacji. Dała im życie, o którym marzy pewnie część z nas.
I co dają w zamian? Kamienie i butelki z benzyną.
Ciekawe gdzie są teraz szwedzcy obrońcy multi-kulti i muzułmanów? Co mają do powiedzenia lewacy z Antify walczący ze Swedish Defence League?



więcej na stronie z mojego baneru.

kustoszpan

2013-05-22, 19:21
A żeby tak ta mała k***a ciapacka (autor filmiku) wyleciał z tego okna, łamiąc sobie wszystkie gnaty.
Nie życzę źle ludziom. I to zdanie tego nie zmienia :)

Matikens

2013-05-22, 19:23
j***ny mały kozojebca :/

Ehhcotam

2013-05-22, 19:32
Fajnie tak przypiąć czyny jednostek całęj wspólnocie. Kolejny marsz niepodległości się odbędzie i zaraz 90% ludzi z tego forum będzie płakać " To tylko kilka osób tak zrobiło, nie można oceniać wszystkich ludzi co tam przyszli". Hipokryci.

FrasQs

2013-05-22, 19:49
@Up a koze już dzisiaj posuwałeś?

Lordzik92

2013-05-22, 19:55
Jak bylem rok temu w Wawie, to juz widywalem pojedyncze jednostki arabow, latwo bylo ich rozpoznac gdyz swoim sposobem chodu ,,al`a dres" roznili sie od cywilizowanych ludzi w centrum. Ta plaga rozrosnie sie w PL, jak lewica jeszcze bardziej sie rozpanoszy... A w Szwecji to juz w ogole tragedia. Sprowadzaja dzicz do kraju, ale jednoczesnie sie od nich separuja, to po co w ogole ciagna te bydlo do cywilizacji... Bezrobocie jest, bo pan arab z panem somalijczykiem nie pojda do roboty za 12000 SEK, bo to za malo, tylko wola leciec na socjalu dostajac o wiele wiecej. A jak cos nie idzie po ich mysli, to krzycza ze rasizm i nienawisc do wyznawcow allaha... Analogiczna sytuacja do zydow i ich holokaustu...