18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Szwecji

gracii • 2013-05-20, 19:44
SZWECJA

Wczoraj grupa 50-60 imigrantów na osiedlu w zachodniej części Sztokholmu, Husby, zrobiła spory burdel. Zamieszki skończyły się kilka godzin temu.

Podpalali samochody, obrzucali policjantów kamieniami i koktajle Mołotowa, te same przedmioty leciały w szyby lokali i domów. Z obawy o pożary ewakuowano ok. 50 rodzin.

Powód? Prawdopodobnie przyczyną była śmierć 69 imigranta, którego zastrzelili policjanci po tym, jak... RZUCIŁ SIĘ NA NICH Z MACZETĄ.

"Rozumiem, że ci młodzi ludzie zareagowali w ten sposób" - oświadczył b," Rami Al-Khamisi. Nie wiem co to za persona, ale imię i nazwisko mówi wystarczająco wiele.

Szwecja przyjęła te żmije na własne łono, teraz te wrzody niczym nowotwór mnożą i rozprzestrzeniają się po całym organizmie trawiąc ten piękny, naprawdę piękny kraj.

Nie uczą się, nie pracują i obwiniają zachodnie kraje o swój niedostatek. Jakiś czas temu wypowiadał się na stronie działacz Europy Plus, który pisał właśnie to - bieda imigrantów z krajów muzułmańskich to wina Francji, Szwecji, Anglii i tak dalej.

No szlak trafia, krew zalewa. Nie chcę obniżać poziomu, więc wiązanki wulgaryzmów zachowam dla siebie.

I powtórzę wczorajszą moją myśl: cywilizowane kraje, prawa, przywileje, obyczaje i społeczeństwa są dla UCYWILIZOWANYCH LUDZI, a nie dziczy.

(są też pewnie imigranci, którzy się uczą i pracują, bla bla)

Zdjęcia:



źródła:
http://www.dn.se/sthlm/upplopp-och-brander-i-husby]

http://www.thelocal.se/48006/20130520/#.UZnvvKL0H6k
K.


Zaj***ne z http://www.facebook.com/stop.islamizacji.eu?ref=stream&hc_location=stream Polecam ten profil.

Ehhcotam

2013-05-22, 20:10
Nie, jest to zabronione polaczku :)

wypizdson

2013-05-22, 20:15
Ja tam do arabów w Wawie nic nie mam. Jeszcze żaden się na mnie krzywo nie spojrzał, żaden mnie nie "pyrgnął", żaden nie szukał zaczepki. Często są o wiele bardziej uprzejmi niż reszta ludzi których spotykam w tej pie**olonej komunikacji miejskiej. Przynajmniej powiedzą dziękuje w śmiesznym akcencie jak im drzwi przytrzymasz.

rurkowiec

2013-05-22, 20:18
'Od trzech dni trwają zamieszki w imigranckich przedmieściach Sztokholmu. W nocy młodzież zaatakowała komisariat policji i spaliła centrum kultury - Nie poddamy się w obliczu przemocy - powiedział wczoraj szwedzki premier Fredrik Reinfeldt. To największe zamieszki w Szwecji od lat.
W nocy grupa młodzieży zaatakowała posterunek policji w Jakobsbergu na przedmieściach Sztokholmu. Uszkodzili budynki dwóch szkół oraz spalili centrum kultury, znajdujące się w zabytkowym budynku. - Spalono też 30 samochodów - powiedział Kjell Lindgren ze sztokholmskiej policji. 8 osób zostało aresztowanych.

Zamieszki trwają od niedzielnego wieczoru. Zaczęły się w miejscowości Husby, gdzie imigranci z krajów arabskich, Turcji i Somalii stanowią ponad 80 proc. mieszkańców, a potem przeniosły się na kolejne przedmieścia. W starciach we wtorek zostało rannych 7 policjantów.
Bezpośrednim powodem zamieszek było zastrzelenie przez policję 69-latka z Husby, który uzbrojony był w maczetę. - Nie poddamy się w obliczu przemocy - powiedział wczoraj szwedzki premier Fredrik Reinfeld. Jednocześnie zaapelował o spokój i przerwanie zamieszek.

Według komentatorów prawdziwym powodem zamieszek jest postępujące rozwarstwienie społeczeństwa szwedzkiego, którego najbiedniejszą część stanowią imigranci. Wśród licznej grupy imigrantów nie udało się rozwiązać problemu biedy i bezrobocia, które jest 3 razy większe niż u rodowitych Szwedów.'

Chyba już widać całkiem dobrze efekty multikulti, Europa sobie z tym nie radzi. :roll:


źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114871,13958786.html?i=2

kustoszpan

2013-05-22, 20:19
Ehhcotam napisał/a:

Nie, jest to zabronione polaczku :)


Ale smaki masz, nie?

I2ufu5

2013-05-22, 21:45
oby te k***y powymierały jak najszybciej :>

swoją drogą, ale było by zajebiście gdyby tak obudzić się z rana i przeczytać w gazecie gdzieś że wszystkie ciapackie kozojebaki poznikały w piździeć <marzyciel>