18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamieszki w Szwecji

gracii • 2013-05-20, 19:44
SZWECJA

Wczoraj grupa 50-60 imigrantów na osiedlu w zachodniej części Sztokholmu, Husby, zrobiła spory burdel. Zamieszki skończyły się kilka godzin temu.

Podpalali samochody, obrzucali policjantów kamieniami i koktajle Mołotowa, te same przedmioty leciały w szyby lokali i domów. Z obawy o pożary ewakuowano ok. 50 rodzin.

Powód? Prawdopodobnie przyczyną była śmierć 69 imigranta, którego zastrzelili policjanci po tym, jak... RZUCIŁ SIĘ NA NICH Z MACZETĄ.

"Rozumiem, że ci młodzi ludzie zareagowali w ten sposób" - oświadczył b," Rami Al-Khamisi. Nie wiem co to za persona, ale imię i nazwisko mówi wystarczająco wiele.

Szwecja przyjęła te żmije na własne łono, teraz te wrzody niczym nowotwór mnożą i rozprzestrzeniają się po całym organizmie trawiąc ten piękny, naprawdę piękny kraj.

Nie uczą się, nie pracują i obwiniają zachodnie kraje o swój niedostatek. Jakiś czas temu wypowiadał się na stronie działacz Europy Plus, który pisał właśnie to - bieda imigrantów z krajów muzułmańskich to wina Francji, Szwecji, Anglii i tak dalej.

No szlak trafia, krew zalewa. Nie chcę obniżać poziomu, więc wiązanki wulgaryzmów zachowam dla siebie.

I powtórzę wczorajszą moją myśl: cywilizowane kraje, prawa, przywileje, obyczaje i społeczeństwa są dla UCYWILIZOWANYCH LUDZI, a nie dziczy.

(są też pewnie imigranci, którzy się uczą i pracują, bla bla)

Zdjęcia:



źródła:
http://www.dn.se/sthlm/upplopp-och-brander-i-husby]

http://www.thelocal.se/48006/20130520/#.UZnvvKL0H6k
K.


Zaj***ne z http://www.facebook.com/stop.islamizacji.eu?ref=stream&hc_location=stream Polecam ten profil.

^50Cent^

2013-05-20, 22:31
Powinien być zakaz imigracji dla ciapatych do jakichkolwiek krajów prócz tych muslimskich.

irish

2013-05-20, 22:33
wystarczyłby zabrać im socjal, kto do roboty ten do roboty, a kto nie chce nic robić to niech wypie**ala dziadować do siebie do pakistanu czy innego arabolandu.

arthovv

2013-05-20, 22:36
k***a, panowie jednak tacy jak Adolf raz na jakiś czas są potrzebni...

Marcellox

2013-05-20, 22:36
Efekt pluralizmu i dołaczenia do Unii.

POPISowyNumer

2013-05-20, 22:40
Ciapactwo, gejostwo i inne fanatyzmy zbliżają się wielkimi krokami do ojczyzny. Jedynym ratunkiem jest odebranie rządzicielom władzy nad wszystkim, co możemy zrobić sami, i zlikwidować socjalizm aż do ostatniego zasiłku dla "biednych nierobotnych pijusów". W rękach władzy centralnej powinny pozostać tylko sieć kolejowa, armia i służby mundurowe, oraz powszechne szpitale. A przede wszystkim należy im zabrać koryto.

wypizdson

2013-05-20, 22:42
Trzy sprawy. Link do / źródło wypowiedzi działacza Europy Plus - ładnie proszę. Na skrzynkę, nie w komencie, jutro ten topic spadnie na 50 stronę, a mi się nie będzie chciało szukać.

Dwa, przed chwila skończyłem czytać, że wg. Amerykańskich badań w Europie rośnie poziom islamofobi - zakaz burek w Belgii, i tym podobne bzdury. / rzeczpospolita.pl

Nie wiem czy czytaliście, ale w Grecji ta ich nacjonalistyczna partia Golden Dawn grozi, że jeżeli wybudują w Atenach meczet to muzułmanów czeka "rzeź jagniątek". Mają czas do wyprowadzki do 30 czerwca. :hitler:

A teraz na zdrowy rozum, na prawdę odpowiada Wam takie podejście do sprawy? Pomordować, wyrzucić, zamknąć granice? Dzisiaj wypowiadał się jakiś pseudo-polityk z PiSu twierdząc, że wskaźnik urodzeń dzieci w Polsce wynosi 1,3 (w UK Polki ten wskaźnik ustawiają na poziomie 2,6 !!!!!!!). Za kilkanaście lat ZABRAKNIE NAM LUDZI i runie system finansowy i emerytalny w kraju. Czeka nas bankructwo i rządy jakiś radykałów... a to oznacza tylko rozpie**ol totalny. :roll:

Te szmatogołowe-ciapato-kozo-jebaki robią jedną dobrą rzecz. Za kilkanaście lat dzięki nim Europejskie kraje się nie rozsypią, bo zapewniają ciągłość pokoleń. Nie mówię o tych nierobach walczących w imię SRALLAHA ale o tych potulnych ciulkach co pracują.

PS
Chaotycznie, wiem, ale nie chcę mi się tego formatować. Przekaz chyba zrozumiały, jak nie, poprawię jutro. :-> :emo: :emo: :emo:

MaestroRCS

2013-05-20, 22:48
@wyp*zdson

Topic możesz oznaczyć sobie jako ulubiony... ;)

jarzembina

2013-05-20, 22:50
@Up: Nie ma żadnej ciągłości pokoleń, jeśli pokolenia Francuzów, czy Anglików są zastępowane szmatogłowymi. Prędzej, czy później spotka ich co innego - cywilizowani ludzie wymrą, albo gdzieś sp***olą - są cywilizowani, więc coś wymyślą, a ciapaci zostaną w takiej Francji, czy Anglii, gdzie nikt na nich nie będzie zarabiał i nie będzie się z czego utrzymać, bo przejedzą cały socjal. Co im wtedy zostanie? Arsenał po tych, którzy sp***olili, o ile go nie wywiozą ze sobą...

cerastes

2013-05-20, 22:51
vredes napisał/a:

na wyj***nie ciapatych już za późno, jeszcze pare lat, kilka myśle i wybuchnie rewolucja islamska w Europie powodując zamęt aż w końcu doczłapie się do władzy i odetnie łeb białemu cywilizowanemu człowiekowi prawa. Sami na siebie sprowadzamy ten syf...




Francja już jest stracona.. Francuzki odpowiednik naszego GUSu jasno wyliczył że ilość wyznawców islamu osiągnie próg 51% w 2055-2060r. To będzie pierwszy kraj który w demokratyczny sposób, większością głosów oficjalnie przyjmie szariat. Rok temu byłem we Francji - Paryż, Lyon, Tours, Marsylia..
Dużo rozmawiałem zwłaszcza z białymi wykształconymi francuzami. Sami mówili że kiedyś temat wielokulturowości ich nie obchodził, nie był dla nich zagrożeniem. Teraz są przerażeni, boją się o siebie i swoje dzieci. Jak dla mnie zdecydowanie za późno się obudzili z letargu. Byłem skonsternowany zwiedzając Paryż. To jedno wielkie miasto kolorowych, inaczej wyobrażałem sobie ta metropolię. W centrum jeszcze widać rodowitych francuzów ale peryferia miasta, a raczej slumsy to getto emigrantów..

Shaggy93

2013-05-20, 22:57
Marxe napisał/a:

Jak slysze o kolejnych zamieszkach wywolanych przez ciapatych mam przeogromna ochote wpasc tam i rozstrzelac tych sk***ieli.

Obrazek




Pan_Generał

2013-05-20, 23:03
Musiałem to wrzucić :D Ale on przynajmniej wiedział co będzie się działo w Norwegii (Skandynawii) za kilka lat.

croyna

2013-05-20, 23:07
jestem autorem, (miło mi że ktoś to tu wrzucił) słowo "szlak" było poprawione po paru minutach na "szlag".

vredes

2013-05-20, 23:15
cerastes napisał/a:




Francja już jest stracona.. Francuzki odpowiednik naszego GUSu jasno wyliczył że ilość wyznawców islamu osiągnie próg 51% w 2055-2060r. To będzie pierwszy kraj który w demokratyczny sposób, większością głosów oficjalnie przyjmie szariat. Rok temu byłem we Francji - Paryż, Lyon, Tours, Marsylia..
Dużo rozmawiałem zwłaszcza z białymi wykształconymi francuzami. Sami mówili że kiedyś temat wielokulturowości ich nie obchodził, nie był dla nich zagrożeniem. Teraz są przerażeni, boją się o siebie i swoje dzieci. Jak dla mnie zdecydowanie za późno się obudzili z letargu. Byłem skonsternowany zwiedzając Paryż. To jedno wielkie miasto kolorowych, inaczej wyobrażałem sobie ta metropolię. W centrum jeszcze widać rodowitych francuzów ale peryferia miasta, a raczej slumsy to getto emigrantów..




Jak widać polityka skupiona w Brukseli zawodzi, sam pomysł czy też ta idea stworzenia otwartych granic nie jest zła z tym, że prawo powinno być prawem, owszem tolerancje i te sprawy ale co tu dużo mówić. Ten jarmark coraz bardziej wchodzi nam na głowę. Przedstawiłeś dane statystyczne, to prognozy tego co może stać się w każdej chwili, a Niemcy ? Tam to dopiero jest tragedia bo podobno już w 2030 roku szmatogłowi obejmą tam władze. Czy historia nie zatacza koła ? Obyśmy nie byli zdani na siebie jedynie w walce przeciwko temu cyrkowi...

wernetto

2013-05-20, 23:17
i tak wszystko skończy się na dyskusji w necie, a ciapaci zaleją nas prędzej czy później.

Lordzik92

2013-05-20, 23:24
Oto efekty tych zamieszek: