18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakaz palenia we własnym domu

fuNny • 2013-11-25, 16:17
to nie żart :szczerbaty:
Taki zakaz wprowadzono w jednym z miast w Kalifornii a czemu ma to sluzyc?
Bo, uwaga uwaga:

Według najnowszego rozporządzenia, palić nie wolno w pomieszczeniach, które w jakikolwiek sposób narażają sąsiadów na wdychanie dymu. Sytuacja dotyczy np. mieszkańców bloku, którzy często są narażeni na dym, przedostający się oknami, balkonami czy tez niepozorną szparą pod drzwiami :homer:

Sie zesrac niedlugo beda zakazywac bo pojdzie w blok smród i jeszcze komus zaszkodzi :szczerbaty: Hitler i stalin sie w grobach cieszą



zrodlo: http://www.huffingtonpost.com/2013/11/23/san-rafael-smoking-ban_n_4326768.html

joozef

2013-11-25, 16:27
Niedługo nie będzie można się i wysrać we własnym kiblu, wszystko żeby nie narażać sąsiadów na nieprzyjemne zapachy. No chyba że żyjesz w squacie, tam to pewnie można srać, szczać i prąd pobierać do woli.

Maddogg

2013-11-25, 16:44
I bardzo dobrze!! j***ć palaczy! :D

fuNny

2013-11-25, 16:55
Maddogg napisał/a:

I bardzo dobrze!! j***ć palaczy! :D


mam nadzieje ze tylko udajesz idiote, nie rozumiesz ze to jest ograniczanie wolnosci w k***A WLASNYM DOMU? Od takich pomyslow to sie wszystko zaczyna, wyobraz sobie ze bodajze w New York burmistrz zakazal sprzedawania duzych i srednich napojow typu cola czy tam sprite, dlaczego zapytasz? Zebys przypadkiem za duzo cukru na raz nie przyjal i nie przytyl, a w praktyce kupujesz 2 male butelki i wydajesz wiecej kasy.

BrunerOvned

2013-11-25, 17:35
Ja nie jaram, chociaż robiłem to przez 7 lat. W tym czasie w zasadzie nie jarałem w domu, chyba że była impreza i byli inni palacze / osobom w towarzystwie nie przeszkadzało.

Ale przyznam, że strzyka mnie w prąciu, kiedy wieczorem mam otwarte okno, a sąsiadka niżej wychodzi na balkon z mężem i synem i jarają jakieś ruskie gówno, które wali chińskimi dętkami i ciężko potem ten smród wywietrzyć. No cóż, niby racja z tym ograniczaniem swobód, ale warto być nieupierdliwym dla otoczenia, bo nigdy nie wiadomo, kto Ci wysmaruje drzwi gównem Twojego psa.

ProVVe

2013-11-25, 17:55
fuNny napisał/a:


mam nadzieje ze tylko udajesz idiote, nie rozumiesz ze to jest ograniczanie wolnosci w k***A WLASNYM DOMU? Od takich pomyslow to sie wszystko zaczyna, wyobraz sobie ze bodajze w New York burmistrz zakazal sprzedawania duzych i srednich napojow typu cola czy tam sprite, dlaczego zapytasz? Zebys przypadkiem za duzo cukru na raz nie przyjal i nie przytyl, a w praktyce kupujesz 2 male butelki i wydajesz wiecej kasy.





Ty z tymi napojami poważnie czy podałeś mu przykład abstrakcyjny?

Maddogg

2013-11-25, 18:15
fuNny napisał/a:


mam nadzieje ze tylko udajesz idiote, nie rozumiesz ze to jest ograniczanie wolnosci w k***A WLASNYM DOMU? Od takich pomyslow to sie wszystko zaczyna, wyobraz sobie ze bodajze w New York burmistrz zakazal sprzedawania duzych i srednich napojow typu cola czy tam sprite, dlaczego zapytasz? Zebys przypadkiem za duzo cukru na raz nie przyjal i nie przytyl, a w praktyce kupujesz 2 male butelki i wydajesz wiecej kasy.

Ja nie jestem idiotą, ani go nie udaje, ale za to wiem jedno, Ty nim jesteś. Nie porównuj durnego napoju do papierosów, bo to było żałosne porównanie. Dla mnie każdy krok by ludzie palili mniej papierosów jest dobry by pozbyć się tego gówna. Ja sam mieszkam w bloku, uprawiam sport, dbam o zdrowie i wystarczy, że sąsiadka z dołu wyjdzie na balkon zapalić sobie szluga, to ja go czuję w całym moim pokoju a ja może nie chce tego wdychać? Jeżeli ktoś chce się truć, to proszę bardzo, ale niech nie truje innych tym gównem jakim są papierosy.

Pozdro!

ReniferPL

2013-11-25, 18:20
@maddog
stosujesz erystykę schopenhauera prawdopodobnie nawet nie mając o tym pojęcia. to stwierdzenia chyba wystarczy, żeby obalić twoje "argumenty".

dth

2013-11-25, 18:35
@Maddogg
poj***ło Cię chyba :D Znam parę osób które myślą dokładnie w taki sam egoistyczny ch*jowy sposób jak Ty, czyli: "Jak ja czegoś nie robię i nie lubię to powinno się tego zakazać". Dodawanie motywu na temat szkodliwości dla innych to tylko tania wymówka, bo więcej szkodliwego syfu nawdychasz się idąc obok ulicy w środku dnia. Równie dobrze ja mógłbym sobie stwierdzić, że spaliny samochodowe mi przeszkadzają, ja prowadzę zdrowy tryb życia i nie jeżdżę samochodem tylko wszędzie chodzę pieszo, a ci okropni ludzie mnie trują spalinami. Zakazać samochodów. Samolotów też, bo nie latam nimi zbyt często, a czasem nie mogę się wyspać jak mi jakieś gówno przelatuje nad wieżowcem... że nie wspomnę o ilości spalin generowanych przez taką maszynę. Atmosfera się niszczy i inne gówna. Jak chcą sobie latać to niech latają, ale niech nie trują i nie wk***iają innych silnikami...
No i perfumy, też powinny być zakazane, czasem jak się jedzie autobusem to trafiają się kosmicznie wyperfumowani ludzi, a ja mam alergię i mi to szkodzi(a także milionom innych ludzi na świecie) więc powinni zakazać.
Nie przepadam też za hip hopem, ta muzyka wywodzi się w większości z patologii i tworzy dodatkową patologię, JP i inne takie. Zakazać hip hopu, bo szkodzi młodym ludziom.
Picie alkoholu też powinno być zakazane w miejscach publicznych, bo wywołuje agresywne zachowania i można od kogoś w mordę zarobić, jak chcą sobie pić to niech się chowają po domach, a co. Ja abstynent przecież.

Podsumowując, bardzo fajnie się wypowiada na temat zakazywania czegoś czego i tak się nie robi. Ogarnij się człowieku, nie wpie**alaj się innym w życie.

fuNny

2013-11-25, 18:48
ProVVe napisał/a:





Ty z tymi napojami poważnie czy podałeś mu przykład abstrakcyjny?


Powaznie, jezeli dobrze pamietam zwie sie on Bloomberg

Maddogg napisał/a:

Ja nie jestem idiotą, ani go nie udaje, ale za to wiem jedno, Ty nim jesteś. Nie porównuj durnego napoju do papierosów, bo to było żałosne porównanie. Dla mnie każdy krok by ludzie palili mniej papierosów jest dobry by pozbyć się tego gówna. Ja sam mieszkam w bloku, uprawiam sport, dbam o zdrowie i wystarczy, że sąsiadka z dołu wyjdzie na balkon zapalić sobie szluga, to ja go czuję w całym moim pokoju a ja może nie chce tego wdychać? Jeżeli ktoś chce się truć, to proszę bardzo, ale niech nie truje innych tym gównem jakim są papierosy.

Pozdro!



widze ze nie zrozumiales :glowawmur: wiec podam ci taki abstrakcyjny troche przyklad do czego moze prowadzic wpie**alanie sie panstwa we wszystkie aspekty zycia :szczerbaty:

sz...........an

2013-11-25, 18:51
Za palenie fajek k***a powinno grozić zesłanie na sybir, bo jak mi jakiś ku*as pali pod oknem albo idąc chodnikiem przed moją osobą to mam ochotę go zaj***ć szpadlem

Maddogg

2013-11-25, 19:07
Wybaczcie, nie zrozumiałem do końca o co chodzi i z pośpiechu napisałem o tych szlugach.

Dupa_Zza_Krzaka

2013-11-25, 21:22
Amerykanie, jak na najgłupszy naród przystało, zapewne rządowi jeszcze podziękowali, za ograniczanie wolności.

vass

2013-11-25, 21:40
Ten zakaz i tak tam prawie nikogo nie dotyczy, bo 99% ludzi tego miasta mieszka we własnych wolno stojących domach, bez sąsiadów :)