18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zajebisty poranek

zukennuken3d • 2012-01-18, 02:15
1 g na strzala z samego rana, elegancki ma osprzet typek

:mrgreen:

Karol Strasburger

2012-01-19, 12:43
Świetny kawałek w tle, wrzucę to do kącika muzycznego w następnej familiadzie! A jak już tu piszę to może anegdota:
Idą dwie wykałaczki po górach. Nagle na ich drodze pojawia się jeż. Jedna mówi do drugiej:
- Ty patrz! Nie wiedziałam, że tu jeżdżą autobusy !

dzejkop21

2012-01-19, 21:39
Wszyscy którzy pie**olą że takiego bucha jest latwo sciagnac, gówno więdzą i chyba nigdy nie palili.... Johy dyfuzory nie służa do tego zeby przedewszystkim ochladzac i lagodzic dym, tylko do filtrowania. Nie ma zbyt wielkiej roznicy miedzy szkłem z dyfuzorem, czy bez. A poza tym dyfuzor przy cybanie mało co daje, najlepsze dyfuzory są zlokalizowane w tubie, i najlepiej zeby były do drzewka....

Inka4

2012-01-20, 08:56
Nuta w tle: :mrgreen: Brown and Gammon - Ganja Smuggling Refix

czarkou

2012-01-20, 17:18
Wie ktoś jak ten film nazywa się w oryginale ? : D
Oczywiście podziwiam ziomka , bo to nie lada wyczyn ; d

A prawdziwa nutka to : Eek a Mouse- Bitty Bong Bong(Ganja Smuggling) wpiszcie sobie na yt

pozdro ! : )

Leq

2012-01-20, 23:59
Super r*chacz napisał/a:


Teksty, że trawa nie uzależnia, wypowiadają osoby, które same są uzależnione.



Nie uzależnia fizycznie, ale uzależnia psychicznie.
Nie ma efektu głodu - nie palisz bo musisz, palisz bo lubisz.
Nie zrozumiesz bo nie palisz.

Super r*chacz napisał/a:


Jak widać zdobył niezły applause wśród gimnazjalistów i całej rzeszy ćpunów.


Już nie pamiętasz jak zapie**alałeś do gimnazjum? Oh, zapomniałem że masz aż 24 lata i jesteś już starym ch*jem.
Ćpun to ćpun, ćpun musi.

Widzę że za swoją wypowiedź dostałeś piwko.
Skoro jestem ćpunem bo lubię zapalić, to czy ty jesteś alkoholikiem bo lubisz wypić piwo?
No k***a zastanów sie.
Złe bo ty tego nie robisz?
A ja na przykład nie piję alkoholu.
I może mam skandować "j***ć alkoholików" i uważać za nich wszystkich którzy w ogóle piją?
Masmedia wpie**oliły ci że to narkotyk, a to tylko używka.

seven

2012-01-21, 01:55
Nie wiem czy to było, nie chce mi się przeszukiwać sadola, ale wrzucę taki fajny oto obrazek. Pewnie jakiś anty się dopie**oli, że wyssane z palca, ale nie, nie jest.

Massdeath

2012-01-21, 03:02
Cytat:

Palę trawę codziennie od 2 lat - nie jestem uzależniony, przecież to nie uzależnia.

:trollencjusz:

Cóż palić paliłem w dobrym towarzystwie, samemu jakoś tak nie przepadam, wolę zimnego browarka. Co do legalizacji - róbcie sobie co chcecie byle by nie było dostępu poniżej 18 lat.

Diablo8889

2012-01-23, 00:10
Muza która leci w tle dla tych co potrafią zrozumieć a nie hejtować bez sensu... :amused:

gingergirl

2013-01-14, 20:48
.:. napisał/a:



Daj spokój, oni mają po piętnaście lat i nie wiedzą co mówią. :-?



ahaha, tępe ludzie... gdy mówimy o tym, że marihuana nie uzależnia, mamy na myśli uzależnienie fizyczne, takie jak przy alkoholu.. poczytajcie o tym, wiedza nie boli...