18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zajebisty poranek

zukennuken3d • 2012-01-18, 02:15
1 g na strzala z samego rana, elegancki ma osprzet typek

:mrgreen:

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2012-01-18, 16:08
Cholerne ćpuny. Dla mnie ktoś, kto jara gówna typu zioło, dupalacze, etc. jest nikim.
Czekam na hejterów :*

xaqq

2012-01-18, 16:16
obejrzałem to i nabiłem sobie 2 skromne lufki >.<

Samilo

2012-01-18, 20:12
pie**olicie że ma syf... a Wy wszyscy sadyści pewnie macie czyściutko, schludnie i kapciuszki na nogach.

Co do uzależnień to od wszystkiego można się uzależnić istotne jest to czy uzależnia psychicznie czy fizycznie... W przypadku gandzi jest to tak samo jak z kawą, jak pijesz dużo i często potem wydaje ci się że nie możesz bez niej funkcjonować.

Pierwszego bucha złapałem 4 lata temu, lubię sobie przysmażyć co jakiś czas w towarzystwie albo po ch*jowym dniu w robocie... Jak mam to palę, jak się skończy to nie lecę prędko po następną sztukę, po prostu nie palę. Paliłem też papierosy i wiem co to jest uzależnienie.

Wiem mogę pie**olić dwie godziny a i tak najwięcej do powiedzenia będą mieli ci co nigdy jointa na oczy nie widzieli.

blancik

2012-01-18, 21:36
kogo to k***/cze interesuje że sobie ktoś lubi jarać.
Z drugiej strony jaki jest sens umieszczania tego w necie.
Z trzeciej strony co 2 dni widuje filmiki jak gościu wypija 0,5 na ducha, co jest proporcjonalnym osiągnieciem jak spalenie 1g na raz.

MadDave

2012-01-18, 21:44
Widać jedyne perspektywy tego gościa to jaranie zielska, życzę mu powodzenia w przyszłości (oczywiście żartuje , mam nadzieje że zdechnie pod mostem)

kumanone

2012-01-18, 22:20
i ch*j CSI ma jego twarz jego dane znajda w bazie CODIS i ma wjazd na chatę!

Tajpan

2012-01-18, 22:35
ŁOMATKOBOSKOJANUSZUCHRYSTUSU!!11!1!1oneoeo0neoenoe.

"Póaczecie", ludzie. Płaczecie i to ostro.
Po przeczytaniu mojego postu każdy, kto palił chociażby to raz marihuanę zgodzi się ze mną.
Palę marihuanę od roku, mam do tego obiektywne nastawienie. Raczę się ów używką stosunkowo
raz/dwa na miesiąc. Marihuana polepsza humor, zaczynasz podróżować, niewątpliwie jest to wyborna
roślina... na jakiś czas. Uzależnia jak kawa, czekolada, papierosy, alkohol, tyle, że mniej. Na przedostatnim
miejscu w rankingu uzależnień jest kawa, a tuż za nią marihuana. Mimo wszystko radzę Wam wszystkim
uważać, ponieważ jak mówiłem wyżej uzależnia. Robienie takich filmików to dość głupi pomysł, ale podziwiać
można. No, to lecę wpie**olić czwartą serię amfy po kablach, bywajcie.

PanPatologia

2012-01-18, 22:42
Filmik słaby, sam lubie sobie zajarać od czasu do czasu, mimo to ta fleja nie jest moim idolem, za to bongosa mu zazdroszcze, a koszulce mu pewnie mama zapomniała powiedzieć bo sie naj***ła...

Lumpy1

2012-01-18, 23:02
dziwne że jeszcze nikt nie pojechał nuty :o
chyba hejty nie znaja tego remixu :D

MadDave

2012-01-18, 23:17
up@ masz racje , strasznie ch*jowa ta nuta w tle.

szafek_ml

2012-01-18, 23:45
Dla ułatwienia to rmx Eek-A-Mouse-Ganja Smuggling.

dzejkop21

2012-01-19, 00:16
Takie porównanie- Oglądając telewizje, natknalem sie na bardzo fajny dokument na national geographic o działaniu narkotyków. Postanowili poddać kilku próbom ludzi którzy biorą inne narkotyki-metamfetamine, kokaine, heroine i marihuane. Laska która miała 28 lat, od 4 lat palila heroine miała płuca na poziomie 84 lat. Natomiast facet, który przez 40 lat dzien w dzien palil marihuane, miał płuca zdrowe w 84%.... Na dodatek biorąc pod uwage że palil przez 40 lat, musiał miec ok. 50-60, a wygladal na 40. Nikt nie powie mi, że marihuana szkodzi, bo jest to gówno prawda.... Mówie oczywiscie o czystym suszu, jaki palą w kaliforni, miałem przyjemnosc sprobowania i jest to niebo a ziemia w porownaniu do polskiego gówna.... Polski szit moge bez skrupółow nazwac narkotykiem, natomiast susz kalifornijski ziołem leczniczym.

Co do robienia z palenia wielkiej scenerii to sie z wami zgodze, jesli ktos pali to powinien to robic tylko dla siebie, a nie robic z tego pokaz.


Co do uzależnienia od marihuany-Oczywiscie że jest uzależniająca, ale jest to uzaleznienie psychiczne, z którym większość ludzi potrafi sobie poradzic bez wiekszego problemu. Niestety jest to psychodelik, więc nie ma sie spodziewać żadnych cudów, ale w porównaniu do innych narkotyków twardych i miękkich, naprawde jest to niebo a ziemia.



Pozdrawiam wszystkich którzy mają coś w głowie i nie "hejtują" wszystkich i wszystkiego.

Karql

2012-01-19, 05:35
Taki to sobie pyka bonio o 6 rano, a ja się kładę spać, bo dopiero teraz skończyłem projekt :evil:
Dziękuję, dobranoc :mrgreen:

Johy

2012-01-19, 11:56
wcale nie kozak tylko ma bongo lodowe z dyfuzorem. Dopóki sam takiego nie miałem robiłem oczy widząc takie filmiki ale prawda jest taka ze lekko 2g by spizgał gdyby cybuch był większy ;p

MudPie

2012-01-19, 12:07
1g na raz. bez sens. 0,1g dobrego wystarczy aby się upalić.