18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zajebisty poranek

zukennuken3d • 2012-01-18, 02:15
1 g na strzala z samego rana, elegancki ma osprzet typek

:mrgreen:

cossac

2012-01-18, 10:09
Nie ma to jak się naj***ć potem wszczynać burdy i lądować z połamanym nosem w szpitalu/ na izbie wytrzeźwień. Zwyczajnie zazdrościcie że mógł się zakałapućkać z rana gdzie wy do roboty zapie**alacie. Btw ciekawe ilu z was dba o paznokcie?

corusci

2012-01-18, 10:11
Ćpun pie**olono, nie trawie takiego zachowania ani ludzi....

Takeda

2012-01-18, 10:12
cossac napisał/a:

Zwyczajnie zazdrościcie że mógł się zakałapućkać z rana gdzie wy do roboty zapie**alacie.



Człowieku, z czym do ludzi?

A co do samej marihuany to wygląda jak wyschnięte kozie gówno. Ja bym miał opory natury estetycznej.

Mom and Death

2012-01-18, 10:23
@up przecież ty na wsi na co dzień masz do czynienia z kozim (i nie tylko) gównem i nie masz oporów więc jak to jest ?

cossac

2012-01-18, 10:29
@Takeda miał chłop wolne to zapie**olił sobie sztukę na płuco. Ty w tym czasie idziesz doić kozy inny idzie do roboty. Gdybyś miał wolne tak jak on to byś sobie dla chill'u poszedł świnię wydoić.

walkes

2012-01-18, 10:33
Miałem kiedyś okazję widzieć poranne funkcjonowanie monopolowego, do którego przychodzili klienci o 4/5 rano żeby kupić 100/200 na rozruch. Ten koleś robi podobnie tylko z inną substancją. A podobno nie uzależnia...

.:...........:.

2012-01-18, 10:34
walkes napisał/a:

A podobno nie uzależnia...




Myślałeś, że trawsko nie uzależnia? :wtf:

kietong

2012-01-18, 10:49
pie**olę, jaracze nigdy mi nie imponowali i nie będą, wręcz przeciwnie. j***ć

Gienek2

2012-01-18, 10:51
k***a zazdrościmy że mógl sobie zapalić? h*j o nim wiemy a widzę, że argumentacja "poszerzająca" grono palaczy jest nadmiernie lubiana

walkes

2012-01-18, 10:55
Niеbieski napisał/a:




Myślałeś, że trawsko nie uzależnia? :wtf:



Bojownicy walczący o legalizację głoszą, że nie uzależnia. Stąd ta ironia.

.:...........:.

2012-01-18, 10:56
walkes napisał/a:

Bojownicy walczący o legalizację głoszą, że nie uzależnia. Stąd ta ironia.



Daj spokój, oni mają po piętnaście lat i nie wiedzą co mówią. :-?

Su...........cz

2012-01-18, 10:58
Niеbieski napisał/a:

Myślałeś, że trawsko nie uzależnia? :wtf:



Teksty, że trawa nie uzależnia, wypowiadają osoby, które same są uzależnione. Normalny mechanizm, jak przy każdym innym uzależnieniu.

Gość z tego filmiku, na pierwszy rzut oka wygląda mi na zatraconego w ćpaniu barana. Kręcąc filmik jak bierze narkotyki, osiągnął chyba szczyt swoich ambicji. No cóż, ale można mu chyba pogratulować? Jak widać zdobył niezły applause wśród gimnazjalistów i całej rzeszy ćpunów.

ray19

2012-01-18, 11:01
Jak siedze w pokoju tydzien(choroba), tylko w łóżku i patrze się w tv jestem bardziej czysty. O.o



Też zajarałbym, ale dropsy lepsze.

greg256

2012-01-18, 11:03
W paleniu nic złego nie ma, chyba że się nie ma umiaru. Śmieszne jest natomiast ta cała otoczka która temu towarzyszy. Robienie z palenia czegoś nadzwyczajnego i spuszczanie się nad sprawą. Cybuchy w kolorze Jamajki i puste pieśni o dża i legalizacji, oraz utwory polskiego hip-hopu śpiewające do znudzenia o maryśce. Gdyby wykonawcy rokowi dalej śpiewaliby o chlaniu piwska kto by tego słuchał. No i jeszcze to całe pie**olenie że nie uzależnia (substancja psychoaktywna, taka jak alkohol - skutki podobne: nie pogadasz z gościem co pali to codziennie, bo ma zlasowany mózg), leczy raka, jest zdrowsza od papierosów bo rzekomo nie ma substancji smolistych... Jednym słowem: palcie ale nie róbcie z tego czegoś nadzwyczajnego.

Marian Paździoch

2012-01-18, 11:23
Nie ma to jak chwalić sie uzależnieniem. Przecież to jest ułomność. Oj zmieniła nam się Polska