18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zabawa w życie

jacekmatys • 2013-01-09, 21:03
Tak jak w temacie.
Można porozkminiać ich rozmowę i przerzucić na nasze idee




W brzuchu ciężarnej kobiety były blizniaki. Pierwszy
zapytał się drugiego:
- Wierzysz w życie po porodzie?
- Jasne. Cos musi tam być. Mnie się wydaje, że my
własnie po to tu jestesmy, żeby się przygotować na to
co będzie potem.
- Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by
miało wygladać?
- No nie wiem, ale będzie więcej swiatła. Może
będziemy biegać, a jesć buzią….
- No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A
kto widział żeby jesć ustami! Przecież żywi nas
pępowina.
- No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się będzie
o nas troszczyć.
- Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w
ogóle jest?
- No przecież jest wszędzie wokół nas… Dzięki niej
żyjemy. Bez niej by nas nie było.
- Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem czyli
jej nie ma…
- No jak to? Przecież jak jestesmy cicho, możesz
posłuchać jak spiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz
swiat. Wiesz, ja myslę, że prawdziwe życie zaczyna się
pózniej.”

uzdrowiony1974

2013-01-09, 21:07
Czy oby na pewno zamieściłeś to na portalu na którym chciałeś?

jacekmatys

2013-01-09, 21:10
Chcę nawrócić sadoli hehe

Aro1

2013-01-09, 21:11
Tak oczywiście a po śmierci będziemy jeść dupami zobaczymy potwora spaghetti który nas stworzył i będziemy popie**alać na 4 nogach które nam dodatkowo wyrosną

jacekmatys

2013-01-09, 21:17
Czy to takie k***a trudne do przełożenia na nasze życie ?? Nie mam zamiaru nikogo przekonywać do czegokolwiek ale to jest takie oczywiste że nic się nie dzieje bez przyczyny.Sadole,zawiodłem się na was.... :-(

łysa_pała

2013-01-09, 21:23
k***a, ja w obecność Boga jakoś uwierzyć nie mogę... na kiecoli patrzeć też nie mogę, ale teks mi się podoba.

Elandar

2013-01-09, 21:24
Tak k***a trudno przełożyć na nasze życie bo uwierz mi nie czuje jak k***a jezus razem z kumplami śpiewa mi jak jestem cicho. I prawda nic nie dzieję się bez przyczyny ale nadawanie błędnych przyczyn skutkom nie jest w żadnym stopniu "fajne". Grecy wierzyli że pioruny są gdy Zeus jest wk***iony katolicy w inne brednie. To jest takie oczywiste.

jacekmatys

2013-01-09, 21:39
Elandar napisał/a:

Tak k***a trudno przełożyć na nasze życie bo uwierz mi nie czuje jak k***a jezus razem z kumplami śpiewa mi jak jestem cicho. I prawda nic nie dzieję się bez przyczyny ale nadawanie błędnych przyczyn skutkom nie jest w żadnym stopniu "fajne". Grecy wierzyli że pioruny są gdy Zeus jest wk***iony katolicy w inne brednie. To jest takie oczywiste.



Postaw się w ich sytuacji: Oni, nie mają pojęcia co ich czeka więc sugerują się WIARĄ,a my to już dorośliśmy więc mamy doświadczenie.Tak jak wspomniałeś ,nie wierzymy w Zeusa bo nie mamy doświadczenia. Ale kto wie? może nasze wnuki będą się śmiać bo Zeus to jest patron sadola!

Elandar

2013-01-09, 21:50
Weź k***a skończ. Primo to nie ten portal secundo to pie**olenie jest ch*ja warte. Kończ waść, wstydu oszczędź.

Koniec Świata

2013-01-09, 22:36
Co to za jehowe farmazony? Może trzeba było wkleić treść ostatniego numeru Strażnicy?

xmikexpl

2013-01-09, 23:29
a mi się podoba.. Troszki naciągane, ale i tak fajne....

ex32

2013-01-10, 00:18
I po porodzie jedno dziecko matka bierze do cyca, karmi je, opiekuję się nim a drugie za to że nie wierzyło, wrzuca do płonącego pieca.

bloodwar

2013-01-10, 06:08
Ja tam dalej twierdzę, że osoby które uważają że ich życiem kieruje niewidoczne ożywione zombie będace jednocześnie swoim synem i ojcem i zrodzone z matki dziwicy i że to niewidoczne zombie do nich mówi, słucha i pokazuje co robić - takich ludzi powinno się zamykać w psychiatryku. Dlaczego jak ktoś mówi że jest Napoleonem, mówi sam do siebie i wyjada rodzynki z dupy to nazywa się go chorym wsadza się go do psychiatryka, a jak ktoś gada z niewidocznym zombie - nie?

longlong7

2013-01-10, 07:12
morał jest krótki i niektórym znany, bliźniaki brzuchu matki nie gadają, tak spaliłem... lolka

grishnok

2013-01-10, 14:24
Jasno i klarownie sugerujesz cepie jakoby to że jakiś bóg było jasne i oczywiste.
Dowody dowody OP!