18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z dedykacją dla zwolenników wolności wyboru!

Imie_jego_44 • 2014-01-16, 12:17


Komiksowa scenka jest, jak napisaliśmy dedykowana tym wszyskim, którzy tak mocno i uparcie żądają legalnej aborcji.

Fronda.pl

Komiks autorstwa Wojciecha Romerowicza[

voidinfinity

2014-01-17, 12:23
wiesiors4 napisał/a:


Czy Ciebie ktoś zmusza do donoszenia ciąży? Założę się, że nawet nie jesteś w tej sytuacji i że nie walczysz dla siebie, tylko dla tępych kurew, które najpierw dają dupy a potem myślą. Jak ktoś jest na tyle tępy, że nie wie jakie konsekwencje niesie za sobą seks i że nie jest on zabawą, to myślę że nie powinien się nawet do seksu przymierzać.



To jest właśnie kwintesencja proliferskiego pie**olenia.

Niechciana ciąża ma być sposobem na ukaranie puszczalskich piczonów, które się nie zabezpieczyły, albo miały pecha że antykoncepcja nie zadziałała.

Jesteście geniuszami :lol:

Co wy, nie r*chacie, że was tak to boli? :-P
Dziewczyna wam rogi dorobiła (albo odbiła faceta)? :-P

A ja będę powtarzał jak mantrę: brak układu nerwowego -> brak mózgu -> brak świadomości -> brak życia. I możecie się zesrać z wysiłku uprawiając erystyczne wygibasy ale i tak tego nie przeskoczycie.

Asteroth

2014-01-17, 12:24
Sylarr - a gdzie wolnosc wyboru matki? Chcesz - inwestuj w badania zebys sam mogl miec wszczepiony niechciany zarodek i donosic ciaze. Ono nie ma wyboru, bo ono nie jest samodzielnym organizmem - nie jest tez dzieckiem - mylisz pojecia. Jest zarodkiem. Jak Cie trafi samochod nie na pasach to powinienes umrzec na jezdni? Przeciez dokonales wyboru przejscia przez jezdnie - mogles isc do przejscia.

A koncowka pokazuje juz dosc dobitnie ze jak to kiedys pisalem, dyskusja z toba to kompletna strata czasu - nie mozesz "mnie zapie**olic bo ci sie nie podobam" poniewaz jestem uformowanym, czujacym, swiadomym swojego istnienia zywym czlowiekiem.
Tak jak wspomniane niedawno odlaczenie aparatury podtrzymujacej zycie kiedy nastapila smierc mozgu jest powszechnie akceptowane tak odlaczenie aparatury (orgamizmu matki) od zarodka ktory jeszcze tego mozgu nie posiada jest w moim przekonaniu podobnym posunieicem.

jjzz26

2023-01-28, 07:04
jabolmax napisał/a:

ja pie**ole 24 lata i brak odróżnienia płodu od człowieka, płód coś co nie ma nawet wykształconego układu nerwowego, a plemnik to potencjalny człowiek przecież mógł się połączyć z komórką jajową ale ty go zabiłeś na tej podłodze
sory ale dla mnie jest poj***ne, że zwłoki mają większe prawo decydowania o sobie od kobiety, nie można użyć narządów martwej osoby jeśli ta się sprzeciwi albo nawet jeśli ta wyraziła zgodę a rodzina się sprzeciwi, ale można zmusić kobietę by podtrzymywała, życie jakiegoś zlepka komórek użyczając swojej macicy? nawet do oddania krwi nikt mnie nie może zmusić, nie sądzicie że to chore?





Ale z ciebie głąb. Xd