18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Z dedykacją dla zwolenników wolności wyboru!

Imie_jego_44 • 2014-01-16, 12:17


Komiksowa scenka jest, jak napisaliśmy dedykowana tym wszyskim, którzy tak mocno i uparcie żądają legalnej aborcji.

Fronda.pl

Komiks autorstwa Wojciecha Romerowicza[

GKC

2014-01-16, 12:31
To mężczyzna powinien decydować, czy kobieta ma się poddać aborcji.

BongMan

2014-01-16, 13:10
Najbardziej ch*jowe i nieadekwatne porównanie jakie można sobie wyobrazić :facepalm:

voidinfinity

2014-01-16, 13:24
I wracamy do dyskusji, czy zygota nieposiadająca układu nerwowego jest człowiekiem.

dnr

2014-01-16, 13:27
Hahaha, nie mówię, że się z wami nie zgadzam, ale dlaczego, dlaczego WSZYSTKIE komiksy i podobne materiały prokatolickie są tak strasznie strasznie ch*jowe i nielogiczne??

PS dlaczego dusza tego złego człowieka ulatuje do nieba? :P

Nieuczulony_Voo-Hha

2014-01-16, 13:30
@voidinfinity A czemu miałaby nie być człowiekiem? Z jednej strony to istotnie - to tak jakbyś nazwał domem same fundamenty. Ale z drugiej strony człowiek to nie dom, a rozpoczyna on swoje istnienie kiedy zaczyna żyć i rozwijać. Śliska granica. Jeśli nawet nie można jej dokładnie określić, to wolę zrobić błąd w stronę człowieka i chronić życie, niż błąd w stronę zygoty i skazywać młodą formę człowieka na śmierć.

jozin6

2014-01-16, 13:37
Ale ona go nie usunęła, jeden but został.

ja...........ax

2014-01-16, 13:47
płód to nie dziecko ani człowiek

bo jajko nie jest kurą, ziarno rośliną czy drzewo zeszytem, granica jest bardzo sztywna nazywa się poród, to prolife świry próbują przy niej na siłę gmerać, tak że zaraz jak spuścisz się na podłogę to cię oskarżą o masowy mord

Stasiu Gąska

2014-01-16, 13:51
jabolmax napisał/a:

płód to nie dziecko ani człowiek

bo jajko nie jest kurą, ziarno rośliną czy drzewo zeszytem, granica jest bardzo sztywna nazywa się poród, to prolife świry próbują przy niej na siłę gmerać, tak że zaraz jak spuścisz się na podłogę to cię oskarżą o masowy mord



A kiedy zamienia się w człowieka? Podczas pierwszego skurczu? Gdy odchodzą wody? Podczas właściwego porodu? A jak już widać główkę - to płód jeszcze czy już człowiek? A jak jeszcze nogi nie wyszły z kanału rodnego?

Cytując wieszcza - w ch*j sztywna ta twoja granica.

BongMan

2014-01-16, 13:58
dnr napisał/a:

Hahaha, nie mówię, że się z wami nie zgadzam, ale dlaczego, dlaczego WSZYSTKIE komiksy i podobne materiały prokatolickie są tak strasznie strasznie ch*jowe i nielogiczne?


Bo logicznych argumentów oni po prostu nie mają. Logika i zdrowy rozsądek na każdym kroku przemawia przeciwko nim, więc jedyne co mogą to gadać bzdury, siać zamęt i odwracać kota ogonem.

wiesiors4

2014-01-16, 14:30
jabolmax napisał/a:

zaraz jak spuścisz się na podłogę to cię oskarżą o masowy mord


Ja pie**olę 28 lat i brak umiejętności odróżnienia plemników od zapłodnionej komórki jajowej :homer: to przecież brak fundamentalnej wiedzy z 5 klasy szkoły podstawowej lub jakieś poważne anomalie rozwojowe. I to właśnie tacy ludzie są za aborcją :facepalm: a jeśli to miała być próba sarkazmu, to coś nie wyszło.

ja...........ax

2014-01-16, 14:49
wiesiors4 napisał/a:


Ja pie**olę 28 lat i brak umiejętności odróżnienia plemników od zapłodnionej komórki jajowej :homer: to przecież brak fundamentalnej wiedzy z 5 klasy szkoły podstawowej lub jakieś poważne anomalie rozwojowe. I to właśnie tacy ludzie są za aborcją :facepalm: a jeśli to miała być próba sarkazmu, to coś nie wyszło.

ja pie**ole 24 lata i brak odróżnienia płodu od człowieka, płód coś co nie ma nawet wykształconego układu nerwowego, a plemnik to potencjalny człowiek przecież mógł się połączyć z komórką jajową ale ty go zabiłeś na tej podłodze

sory ale dla mnie jest poj***ne, że zwłoki mają większe prawo decydowania o sobie od kobiety, nie można użyć narządów martwej osoby jeśli ta się sprzeciwi albo nawet jeśli ta wyraziła zgodę a rodzina się sprzeciwi, ale można zmusić kobietę by podtrzymywała, życie jakiegoś zlepka komórek użyczając swojej macicy? nawet do oddania krwi nikt mnie nie może zmusić, nie sądzicie że to chore?

el...........wy

2014-01-16, 16:42
logika środowisk feministycznych/pro genderowych/ ekologów/zielonych/ "liberałów'' zamyka się w tym obrazku

a tak co do frondy to raz chyba czy dwa czytałem artykuły na tej stronie i już tam nie wróciłem, bo tam czytać o np. homosiach to tak jakby czytać o księżach na feminotece

Archeolog

2014-01-16, 16:43
Ja pie**ole, sk***iała Fronda na moim ukochanym Sadisticu. Świat chyli się ku upadkowi. :facepalm3:

korinogaro

2014-01-16, 16:49
Zgodnie z dobrymi zwyczajami stanowienia prawa, a mianowicie że prawo nie powinno być wewnętrznie sprzeczne to aborcja powinna być nielegalna. Skoro w prawie cywilnym przy spadkobraniu istnieje instytucja nasciturusa czyli dziecka nienarodzonego (a ze względu na brak dokładnych definicji nasciturus traktowany jest od zapłodnienia do narodzenia) którego praw do spadkobrania się chroni przepisami prawa to jak można dopuścić do niedawania ochrony nasciturusowi kiedy grozi mu śmierć.