18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu poradnik dla SADYSTY

ParanoiA • 2013-01-16, 20:58
Jak wychować swojego starego. :shock:




:idzwch*j:




Wjeżdżają pałuty :shock:



mizzle

2013-01-17, 18:02
sauerps napisał/a:

Chyba nie jesteś zbyt kumaty co..? Gdzie on k***a powiedział, że też by tak potraktował ojca, że takie głupie pytania zadajesz? Apropo filmiku to żałosne że ojciec z synem się dogadać nie potrafią :/



-----------------
Z takim człowiekiem nie da się dogadać, mam taką dziadygę za ścianą i za każdym razem jest z nim problem, bo on ma "rację" i koniec. A reszta jest głupia. Od wszystkiego jest specjalistą, każdego poucza, wredny w prze ch*j i nie ma litości, a kłamie jak z nut aby tylko z siebie zrobić ofiarę, ale to że mi groził albo uderzył to już nie wymieni...
Dlatego Tego Pana z filmiku rozumiem i bardzo mu współczuję, bo wiem jak to jest mieć takie coś w pobliżu... Chyba najgorsze co może człowieka spotkać bo nic nie można mu zrobić a on owszem... Mogłabym wymieniać ciągle ile on nam krzywd wyrządził a najbardziej w sferze psychicznej, chętnie bym mu wpieprzyła tak ajk ten pan w 1 filmiku... ale gówna dotkniesz i za gówno pójdziesz siedzieć. Kiedy żył ojciec to bał się i tak nie buchał do wszystkich a teraz? swawola, na szczęście choruje i na razie nie musze patrzeć na jego przebrzydły ryj.

Smuxer

2013-01-17, 18:39
ch*j wie o co chodzi... pierwszy filmik wart obejrzenia, reszta ch*jowa, bo nie wiadomo o co chodzi...

grig0r

2013-01-17, 19:36
takie tam, z nudów

Join the dark side


karolkmk

2013-01-17, 20:09
Zastanawiam się jaki cel ma wrzucanie takich filmików przez kogoś...chyba z rodziny.

przemek

2013-01-17, 21:32
k***a prędzej bym rękę sobie odrąbał niż poniósł ją na własnego Ojca

PKSdriver

2013-01-17, 22:14
karolkmk napisał/a:

Zastanawiam się jaki cel ma wrzucanie takich filmików przez kogoś...chyba z rodziny.


Właśnie też się zastanawiam.Ewidentnie jest to sprawa rodzinna, a staruszek ma pewien problem.


przemek napisał/a:

k***a prędzej bym rękę sobie odrąbał niż poniósł ją na własnego Ojca


Leć do rodziców pochwalić się tym postem i wsadź sobie w dupę takie moralności

xblazex

2013-01-18, 02:24
drugi filmik 7;16 - koleś ma bluze Pokemon?

Poczkej

2013-07-17, 17:23
Dziadek flinty nie miał?