18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu poradnik dla SADYSTY

ParanoiA • 2013-01-16, 20:58
Jak wychować swojego starego. :shock:




:idzwch*j:




Wjeżdżają pałuty :shock:



Haszunio

2013-01-17, 00:01
ciasteczkowy-potwór napisał/a:

Piwo dla syna ze mu nie przyj***ł ja bym tyle nie wytrzymał gdybym był w takiej sytuacji



Przyj***ć to sobie możesz pajacu j***ny głową w ścianę , ojca ma się jednego i trzeba go szanować , nie ważne jaki by był.

Moreq

2013-01-17, 00:01
Cytat:


nie wyobrażam sobie nigdy w życiu jak można zrobić coś takiego własnemu ojcu



Pewnie dlatego że masz 13 lat i jeszcze mało rozumiesz.

stagger_lee

2013-01-17, 00:01
wstawianie drzwi przej***na sprawa...

~CanesPL

2013-01-17, 00:02
Na podstawie tych filmików młody może mieć spore kłopoty. A gliniarzy powinni wyj***ć ze służby w trybie dyscyplinarnym.

Haszunio

2013-01-17, 00:04
Moreq napisał/a:



Pewnie dlatego że masz 13 lat i jeszcze mało rozumiesz.



A Ty widocznie nie masz starego skoro tak do tego podchodzisz :ok:

Autor

2013-01-17, 00:05
Na jetubie wpiszcie sobie "daniel danielewski murucin wołanie o pomoc"

sidian

2013-01-17, 00:06
Haszunio napisał/a:

Patrząc na 1-szy filmik już bierze mnie wk*** , widać że ojciec urobiony życiem zapie**alał całe życie żeby mieć kawałek swojej ziemi i do tego wychował takiego bydlaka , aż mi się serce kraja :/ , nie wyobrażam sobie nigdy w życiu jak można zrobić coś takiego własnemu ojcu , j***ny frajer ! chętnie tą sztachete wsadził bym mu w dupe cwe*owi pie**olonemu , na pohybel sk***ielom !



A to nie jest jej ojciec? A ten koleś to zięć?

Haszunio napisał/a:



Przyj***ć to sobie możesz pajacu j***ny głową w ścianę , ojca ma się jednego i trzeba go szanować , nie ważne jaki by był.



Ta, ch*ja tam. Ojca nie ma za co szanować. Dawców spermy też mają dzieciaki szanować? Szanuje się tatę a nie ojca, ale na bycie tatą to trzeba zasłużyć. Fritzla też mają córki szanować? Jednego mają. Całe życie zapie**alał, żeby piwnicę taką wypasioną postawić. Szacunek się należy.

Cienió

2013-01-17, 00:07
To dramat życiowy i tyle. Uważam, że zawsze należy się szacunek Ojcu, jaki by nie był. Nawet, że ma odpały i nierówno pod beretem trzeba go szanować, bo niewiadomo jak w życiu może nam się potoczyć. Uważam, że ten film pokazuje patola jak Sk***iel i to jest przykre. Ludzie starzy mają swoje fazy i tyle, a jak wiedzieli co ma pod beretem to po kiego ch*ja wjebywali swoje meble, swoje rzeczy, żeby później stamtąd to wynieść. Takie rzeczy załatwia się sądowo, a nie "bo ja mam kwitek".

KurwaRomantyk

2013-01-17, 00:07
Haszunio napisał/a:



Przyj***ć to sobie możesz pajacu j***ny głową w ścianę , ojca ma się jednego i trzeba go szanować , nie ważne jaki by był.


Nawet jeśli byłby j***nym alkusem, który znęca się nad rodziną? Bo tacy jedynie zasługują na to, żeby im poderżnąć gardło a zwłoki wypie**olić do lasu.

stagger_lee

2013-01-17, 00:09
sidian napisał/a:



A to nie jest jej ojciec? A ten koleś to zięć?



Ta, ch*ja tam. Ojca nie ma za co szanować. Dawców spermy też mają dzieciaki szanować? Szanuje się tatę a nie ojca, ale na bycie tatą to trzeba zasłużyć. Fritzla też mają córki szanować? Jednego mają. Całe życie zapie**alał, żeby piwnicę taką wypasioną postawić. Szacunek się należy.




On to chociaż piwnicę postawił, a mógł na łańcuchu trzymać! Ojca trzeba szanować!






A tak serio, z takimi "tatusiami" to do dziekanki albo pod ścianę, zależy jak bardzo jest źle...

Draiks

2013-01-17, 00:12
Zawsze szacunek dla ojca? Zobaczymy jakbyś go szanował, jeśliby przychodził codziennie z zachlaną morda i bił twoją matkę, siostry i ciebie. Szanowałbyś gnoja gdyby na twoich oczach bił po twarzy twoją 4 letnią siostrzyczkę? Szanowałbyś go gdyby nazywał twoją matkę robiącą 12 godzin dziennie, wychowującą 3 dzieci i zajmującą się domem, k***ą? Chciałbym widzieć twój szacunek gdybyś miał takiego ojca, chciałbym...Ale póki co zamknij swój 15 letni ryj i siedź cicho, bo gówno w życiu przeżyłeś dzieciaku...

kolabor

2013-01-17, 00:19
Jakub Wędrowycz :D Sztacheta w łapę i po pysku

Sielik

2013-01-17, 00:20
@ParanoiA
Jeżeli tak chcesz "wychowywać starego" to współczuję. Poza tym mógł byś umieścić więcej informacji na temat całej sytuacji. Dokładnie kto, z kim, dlaczego, o co i po co ponieważ takie informacje są bardzo istotne. A wstawienie kilku filmików i dodanie głupiego opisu który twoim zdaniem miał być śmieszny, jest po prostu żenujące.

keyq

2013-01-17, 00:25
Nie znam sytuacji bo, szczerze mówiąc, filmy nic nie pokazują ale jestem prawie pewien, że można to było załatwić inaczej niż napieprzać starszego człowieka kijem po głowie.

No i standardowo w takich przypadkach pół filmu: