18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu poradnik dla SADYSTY

ParanoiA • 2013-01-16, 20:58
Jak wychować swojego starego. :shock:




:idzwch*j:




Wjeżdżają pałuty :shock:



Sinus

2013-01-17, 01:28
Sk***ysyn. Aż mi się krew w żyłach zagotowała.

Malinaa

2013-01-17, 01:32
Jak już taka zagorzała dyskusja o ojcach to widzę że kochani synkowie nie rozumieją pewnych rzeczy bo sie z nimi nie spotkali i chwała im za to i to szanuje ale niech sie nie wypowiadają że jak tak można ojca trzeba szanować itp itd TDI ;) może wy nie wiecie jak to jest kiedy was własny ojciec was uderzy i powie to i owo wtedy światopogląd się zmienia bo to właśnie OJCIEC was w pewien sposób zdradza i w pewnym momencie uważacie że nie chcecie mieć z nim nic wspólnego i lepiej wam będzie bez niego . Więc skończcie pie**olić bo to ciężki temat .

Rezydent

2013-01-17, 01:50
RevolutionGFX napisał/a:

"Z cyklu poradnik dla SADYSTY
Jak wychować swojego starego. "


Tak byś urządził własnego tate? Należy ci sie kur*a wielki ch*j w dupe i ocet w oczy...



Zajebiście wypowiadać się na temat, gdzie materiały podsunięte pod nos i niby sam wydedukowałeś co tu jest słuszne.
<mimowolnie pomyślałem o TVN'ie :-P > Zainteresuj się tematem i wypowiedz się jeszcze raz, bo wątpie, że ta wypowiedź jest w pełni świadoma.
Co do tematu, niech stare ścierwo ginie, brawo dla gościa, że nie dał się zniszczyć patałachowi.

masterjunior

2013-01-17, 01:55
I bardzo dobrze sprawa się rozwiązła. Widać ze facet oczytany i spokojny. Nie chce sobie problemow narobić przez starego wariata i ignoruje go. A swoja droga nie rozumiem ludzi którzy starego bronią. Po pierwsze należy mu się a po drugie ta strona to SADISTIC! tutaj wszystkie patologie społeczne są na porządku dziennym. Jeśli czarny humor oraz poniżanie wszelkich mniejszości etnicznych, narodowych, inwalidów, rudych, grubych itp was nie bawią to wypie**alać do Palikota walczyć o równe prawa oraz kobiecość Anny G. Dziękuje, dobranoc.

Ciastak

2013-01-17, 02:04
Powiem tak że na starość ludziom zaczyna odpie**alać i to nawet bardziej niż na filmiku. Różne połączenia agresji i zaniku pamięci to poprostu męka i wielki sprawdzian dla młodych którzy ,,wychowują'' starszych
Poza tym koleś bardziej mi pasuje na zięcia niż syna

macieyka93

2013-01-17, 02:30
Czlowiek starszy, moze lekko niezrownowazony, jak to bywa ze starszymi ludzmi - to nie jego wina. W takich przypadkach pozostaje mu tylko i wylacznie opieka i milosc rodziny. A on tego nie dostanie, za to zostana mu wyniesione rzeczy z domu (wraz z drzwiami) przez jego je**nego synalka, wiesniaka i prostaka, ktory wyuczyl sie tekstow z programow telewizyjnych: "Mam prawo, Panie Danielewski", "Przepusc go, on ma prawo sie poruszac"... Zenada. Szkoda ze nie widac tej jego laski, chociaz po samym glosie i odpowiedziach na pytania wiesniaka mozna wywnioskowac ze level buractwa ma rowny lub nawet wyzszy niz jej facet.

Nie wazne CO robil ten jego ojciec, chcial go bic, chcial go wyrzucic z domu, chcial mu zgwalcic zone - nie wiem, nie wnikam, bo bez wzgledu na to czego sie dowiem mam tylko jedno zdanie: starszy czlowiek, moze chory umyslowo nie panuje nad niczym, nawet nad soba, potrzebna jest mu opieka, a nie wp***dol, bo on sie nie otrzasnie.


Przepraszam, nie mam polskich znakow; nie, dziekuje, nie bede sobie ich kopiowal;

Pozdrawiam, Maciej

Sythriel

2013-01-17, 02:34
Drugi film - 3:25 Mam na chacie takie krzesła :D

sonnny

2013-01-17, 03:32
k***a przecież to widać na pierwszy rzut oka że ten stary to jakiś poj***ny jest. Koleszka ma racje, ma rachunki to bierze co jego a taki stary kiep mu afery kręci. Psy też wiadomo, brawurowa akcja. Typ mówi że to jego a Ci nie wiedzą co zrobić. k***a w jakim ja kraju żyje

kenzol

2013-01-17, 03:41
Jaki on znowu ojciec? Przecież ten młody cały czas do niego mówi per "Pan".

Mom and Death

2013-01-17, 06:31
zmień ten opis bo wprowadzasz ludzi w błąd.

do...........66

2013-01-17, 08:33
Bluza POKEMON! ale za takie zachowanie ch*j w dupę temu młodemu za takie traktowanie chociażby starszej osoby

Brzeszczot w dupie

2013-01-17, 08:56
Wiadomo, że pośmiać się ZAWSZE można, ale przykra sytuacja.

K-...........an

2013-01-17, 09:12
ALe niektórzy z Was pie**olą, tak jak ojciec nie ma prawa bić dzieci, tak syn ojca, ale jak ten pierwszy zaczyna, to nie widze przeszkód, żeby mu wybić z łba rękoczyny.... rękoczynami, bo do starego sklerotyka raczej argumenty słowne nie dojdą

Rower93

2013-01-17, 09:27
Szacunek do ojca... w dzisiejszych czasach? Jeżeli mu się należy to rozumiem, ale nie wiecie co ten stary cap robił przez całe życie. Sam swojego starego bym tak potraktował, nawet gorzej, po tym do czego się posunął. Więc nie piszcie o tym, że szacunek trzeba mieć zawsze do ojca argumentując "bo to ojciec"... gówno prawda i tyle w temacie

jakubczyk1985

2013-01-17, 09:31
Ja swojego menela napie**alam aż trzeszczy.ch*j w dupę takim k***om...