18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu poradnik dla SADYSTY

ParanoiA • 2013-01-16, 20:58
Jak wychować swojego starego. :shock:




:idzwch*j:




Wjeżdżają pałuty :shock:



Tomaszu

2013-01-17, 09:35
Czemu każdy mówi, że to jego ojciec skoro zwraca się do niego per Pan?

Rower93

2013-01-17, 09:57
Tomaszu, ja do swojego ojca też zwracam się per Pan jak i on do mnie, zależy co się stało jak zareagowali itp.

ko...........er

2013-01-17, 09:59
zastanawiam sie czemu dupa trzymajaca kamere czy telefon jest taka zdyszna co k***a zmeczyla sie nagrywaniem >???

Tafariel

2013-01-17, 10:04
Smutne to jak w rodzinie zgody brak. Oby żadnego z Sadoli nie napie**alał syn kiedyś :D

jacek44

2013-01-17, 10:14
Fajnie mają niektórzy na chacie ;D

Dupa_Zza_Krzaka

2013-01-17, 10:27
I oczywiście ślepe barany z sadistica postawiły masę piw kretynowi, który nawet nie wie o co chodzi w sprawie :)

miedziak

2013-01-17, 11:14
Jak to się mówi : "jak sobie pościelisz tak się wyśpisz" no i dziadek sobie właśnie pościelił i teraz się wysypia.

Rybson_2013

2013-01-17, 11:17
Na filmiku ewidentnie widać, że ten starszy mężczyzna nie jest już w pełni świadomy. Można było usłyszeć też, że bił dzieci syna, że oskarżał ich o kradzieże a wszystkie rzeczy ostatecznie były u niego w pokoju, więc nie pi*erdolcie mi o szacunku do taty, bo takowe należy się osobie która jest świadoma swoich czynów i zachowuje się normalnie, a wg waszej teorii młody po tym jak dostał z główki od ojca powinien uklęknąć i prosić go by przestał. Należy też pamiętać, że teraz najważniejszą rodziną dla młodego jest jego żona i dzieci i to o bezpieczeństwo dla nich musi dbać przede wszystkim.

SalvaCzoko

2013-01-17, 11:44
Trochę sk***ysyństwo tak starszego człowieka traktować, nie wiem po co i dlaczego ale to czyste Sk***YSYŃSTWO.


Cytat:

Na filmiku ewidentnie widać, że ten starszy mężczyzna nie jest już w pełni świadomy. Można było usłyszeć też, że bił dzieci syna, że oskarżał ich o kradzieże a wszystkie rzeczy ostatecznie były u niego w pokoju, więc nie pi*erdolcie mi o szacunku do taty, bo takowe należy się osobie która jest świadoma swoich czynów i zachowuje się normalnie, a wg waszej teorii młody po tym jak dostał z główki od ojca powinien uklęknąć i prosić go by przestał. Należy też pamiętać, że teraz najważniejszą rodziną dla młodego jest jego żona i dzieci i to o bezpieczeństwo dla nich musi dbać przede wszystkim.


Zatem wg. Ciebie, nieświadom siebie starszy człowiek ma to sobie uświadomić i się poprawić? Człowieku, bez pomocy nic nie zdziała.

waski870

2013-01-17, 12:14
pan danielewski jest najlepszy

Hempsmoker

2013-01-17, 13:26
Prawda jest taka, że na miano Ojca, Taty trzeba sobie zasłużyć.

Diux

2013-01-17, 15:37
k***a żeby tak ojca traktować... Widać że dziadek urobiony, pewnie całe życie w polu zapie**alał na to co ma, a raczej miał ba pewnie na syna przepisał. A teraz syn mu na stare lata mu takie cyrki odpie**ala...

chudyedd80

2013-01-17, 16:55
Skąd wy mozecie wiedzieć jak było? jeśli mnie i matke ojciec napie**alał to też mam mu oddawać szacunek bo mu się należy? Szacunek musi być zarówno do ojca jak i do syna. I pokażcie mi na tych filmikach gdzie syn uderzył pierwszy tego pana? Chociaż z takimi pierdołami jak drzwi mogli by sobie dać spokój.... to już gruba przesada..

Gebels

2013-01-17, 17:34
RevolutionGFX napisał/a:

"Z cyklu poradnik dla SADYSTY
Jak wychować swojego starego. "


Tak byś urządził własnego tate? Należy ci sie kur*a wielki ch*j w dupe i ocet w oczy...



chyba nie znasz całej historii syna i ojca... jakby Ci stary niszczył regularnie życie dalej byś go kochał i całował w stópki?

brudnyhary19

2013-01-17, 17:42
na Uwadze leciał cały materiał o ich sytuacji. Przykra sprawa.