18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu poradnik dla SADYSTY

ParanoiA • 2013-01-16, 20:58
Jak wychować swojego starego. :shock:




:idzwch*j:




Wjeżdżają pałuty :shock:



straatveger

2013-01-17, 00:28
Lubie taki filmy na sadisticu

NealCaffrey

2013-01-17, 00:31
To chyba musi być bardzo długa historia jeśli reportaże są nawet z 1994 roku.
http://www.youtube.com/user/andrzejkardach/videos?view=0

Cytat:

Konflikt w tej rodzinie jest bardzo zakorzeniony i trudny do rozwiązania. Myślę, że ważne jest to, co się zadziało u nich kiedyś dawno. Syn był w wieku szkolnym, kiedy coś zaczęło się nie tak układać – mówi Agnieszka Abramczyk, strefamediacji.pl.

Okazuje się, że od najmłodszych lat Andrzej był kartą przetargową między ojcem a matką. Ojciec przetrzymywał chłopca, kiedy podczas sprawy rozwodowej doszło do sporów między małżonkami. W internecie odnaleźliśmy reportaż telewizyjny sprzed prawie 20 lat.

- Tak wyglądało całe życie – kłamanie, podstawianie fałszywych świadków. Wtedy miałem pięć, sześć lat. Nie sądzę, żebym wiedział, co się dzieje – mówi Andrzej Kardach.

- 12 lat byłem przez niego bity. Wyprowadziłem się, kiedy on przyszedł do mnie do pokoju i chciał mnie bić. Oddałem mu tak, że wpadł w drewno. Stałem się silniejszy. Przez 12 lat musiałem z nim mieszkać. Każde powiedzenie, że chcę jechać do mamy, kończyło się biciem. Miałem zakaz kontaktowania się z siostrą, mamą, babcią – wspomina Andrzej Kardach
Zródło


pieto90

2013-01-17, 00:36
Czy tylko mnie wk***ia kobieta, kręcąca materiał?

Mr.Bungle

2013-01-17, 00:36
Straszna patolnia normalnie dramat. Dobrze, że dziadkowi serducho nie wyskoczyło, bo niewiele brakowało. Bosze ... nie jestem w stanie pojąć takich akcji ryjących beret. Dobrze, że u mnie wszyscy normalni :D

Mykolla

2013-01-17, 00:39
K.... nagrać takie gówno to jedno, ale na cholerę wrzucać to na tube etc.
Patologia straszna, parę takich filmików od naszych lokalnych Tarantino i już pie**olą potem, że wieś tak wygląda, że ludzie tylko się napie**alają między sobą. Szkoda mi bohaterów tej serii filmów.

maniek423

2013-01-17, 00:47
Jakbyś żył w takiej rodzinie jak ja, zrozumiałbyś że posunął byś się do takich działań...
Mój ojciec był wstanie wpie**olić mi za to że miałem 3 anie 4... ale gdy były już te 4 to dostawałem wpie**ol za to że nie były to jednak 5... wracałem o minute za późno do domu, albo miałem mokre nogawki od spodni bo padał deszcz/śnieg. Bił mnie i moich braci, tak samo jak i Moją Mamę. Któregoś dnia brat nie wytrzymał i go podbił. Za każdym razem gdy dzwoniliśmy po ten ch*jowy organ nazywany policją, on dzwonił i twierdził że jest ofiarą przemocy. Po każdej takiej interwencji ch*ja policja robiła. Matka w końcu wzięła sprawy w swoje ręce i złożyła papiery rozwodowe etc. Trafił do więzienia na 3lata. 3lata po 12latach terroru... od jakichś 5lat nie utrzymuje kontaktu z tym ścierwem i nie czuje do siebie odrazy nazywając tak własnego ojca. Nie doświadczyłeś tego więc nie wiesz o czym mówisz.

mandel9

2013-01-17, 00:49
k***a dziasza sobie mieszka to niech sobie mieszka jak by sk***ysyn sam na górę nie mógł pójść

Bad-Motherfucker

2013-01-17, 00:50
j***ć powody zajścia...dla mnie ważne jest to, kto tej dupie dał "nagrywacz" do łapy! Baba zawsze musi coś sp***olić w ciekawym filmie! A to krzyki, a to odciąganie napie**alających się gości, a to nagrywacz ch*jowo trzymany....reasumując, D o .. G a r ó w .. n a .. j e d n y m .. p r z e s z c z e p i e ! (oczywiście ładne panie nie muszą :amused: )

ritu4l

2013-01-17, 00:50
Barany co się litują nad tym starym sk***ysynem, który powinien już dawno wisieć na stryczku albo się nie rodzić w ogóle, oglądać reportaż Uwagi.

Bad-Motherfucker

2013-01-17, 00:55
torento napisał/a:

Barany co się litują nad tym starym sk***ysynem, który powinien już dawno wisieć na stryczku albo się nie rodzić w ogóle, oglądać reportaż Uwagi.



j***ć ITI :karate:

Wiochmen

2013-01-17, 01:00
fajne psy,widac ze wierne

stary z mlodym sie napie**ala to one tez

Sz...........an

2013-01-17, 01:00
RevolutionGFX napisał/a:

"Z cyklu poradnik dla SADYSTY
Jak wychować swojego starego. "


Tak byś urządził własnego tate? Należy ci sie kur*a wielki ch*j w dupe i ocet w oczy...



Mój ojciec zawsze mawia:

Jak będę taki jak moi rodzice, to oddaj mnie do domu starości...

Mr.Bungle

2013-01-17, 01:02
maniek423 - masz chociaż piwko ode mnie - szczerze współczuję porytego dzieciństwa. Mój serdeczny kolega miał taką akcje jak Ty i popadł w alkoholizm, a po naj***niu się odpie**alało mu tak samo, takie błędne koło ...

tepad.no

2013-01-17, 01:06
Akurat posrednio mam doswiadczenie z ojcami napie**alajacymi rodzine i napisze jedno: jesli juz ktos jest nerwowy i ma problem z opanowaniem emocji to niech idzie do armii albo na gornika a nie zaklada rodzine!

Za jego dziecmi traumatyczne przezycia z najmlodszych lat beda ciagnac sie ich cale smutne zycie i czesto przechodza na nastepne pokolenia.

I jak najbardziej, jesli ojciec lub matka zafunduje patologiczne dziecinstwo swojemu dziecku to dziecko w 100% ma prawo zafundowac ojcu lub matce patologiczna starosc. Tym bardziej, jesli rodzic na starosc nie chce sie zmienic.

cornishon69

2013-01-17, 01:12
A w którym momencie wynika ze to jego ojciec?