18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Audi vs. Cinquecento

MotoPirat • 2020-03-08, 17:02
Wypadek luty 2020, Warszawa, ul. Grochowska.
... mimo usilnych starań nie znalazłem, więc może jednak nie było (prócz w kompilacji polskie drogi).

Kierownik w Cinquecento wykonując manewr skrętu w lewo, mimo dobrej widoczności wymusza pierwszeństwo, wskutek czego dostaje mega strzała od szybkiego Audi:

- jeździec wypada z auta, a później trafia do szpitala
- cienki wywija 3 piruety
- rozkłada się na kawałki, którymi obrywa trzecie auto
- silnik ląduje 150m dalej
- Audi kładzie latarnię, ale nikomu nic się nie stało

Więcej info














mygyry

2020-03-09, 08:44
Wiewór napisał/a:

Otworzyłeś KD po tym jak ci napisałem, że bzdury piszesz i teraz mi próbujesz wiedzą imponować?
No proszę cię. Ważne, że przynajmniej będziesz już wiedział na przyszłość.
I już mi tu nie pie**ol, że cię obraziłem. Niby czym? Że wykazałem niewiedzę?



Wykazałeś swoją niewiedzę, ale widać, że masz problem z tą oceną, nawet po wklejeniu ci cytatu nie ogarniasz.

Wiewór napisał/a:

Każdy polski burak marzy, żeby imponować samochodem. Może mieszka w przyczepie albo zaszczurzonej kawalerce ale musi mieć auto na jakie go nie stać.
Każdy domorosły polski agrobiznesman z Januszexu za pierwsze zarobione pieniądze, zanim zapłaci pierwsze rachunki czy pensje, biegnie do salonu audi/bmw i kupuje na leasing samochód, żeby sobie wmówić, że jest k***a wielkim alfa bo sprzedał kilka dziurek do pasków.



Zdecyduj się piszesz, że ty taki nie jesteś a chwile później piszesz, że każdy Polak taki jest.

Wiewór

2020-03-09, 09:13
Widzę, że stosujesz taktykę obronną PiS. Palnąłeś coś idiotycznego i wykazałeś się brakiem wiedzy i teraz próbujesz wmówić wszystkim, że ten kto ci wskazał błędy palnął twoją głupotę. :-D

fundik

2020-03-09, 10:24
Nie ma znaczenia czy kierowca złamał przepisy. Mize zapie**alać 200 km/h i winny bedzie kierowca CC bo włączając sie do ruchu MUSI USTĄPIĆ PIERWSZENSTWA pojazdowi na drodze z pierwszeństwem. Kierowca Audi dostanie mandat, jak udowodniłą że przekroczył o 50km/h to zabiorą prawko, ale sprawcą jest czerwony CC.
Pozdrawiam

Wiewór

2020-03-09, 11:03
fundik napisał/a:

Nie ma znaczenia czy kierowca złamał przepisy. Mize zapie**alać 200 km/h i winny bedzie kierowca CC bo włączając sie do ruchu MUSI USTĄPIĆ PIERWSZENSTWA pojazdowi na drodze z pierwszeństwem. Kierowca Audi dostanie mandat, jak udowodniłą że przekroczył o 50km/h to zabiorą prawko, ale sprawcą jest czerwony CC.
Pozdrawiam



Następny debil.

:roll:

Przykro mi mysie pysie ale musicie nauczyć się jeździć zgodnie z ograniczeniami prędkości. Polska dąży do zachodnich standardów prawnych i kierowcy przekraczający prędkość są coraz częściej traktowani jak bandyci drogowi.
Gdyby do tego wypadku doszło przy prędkości 50 km/h gość z cieniasa dostał by mandat i było by po sprawie.
W sytuacji takiego przekroczenia prędkości przez kierowcę Audi to jest sprawa kryminalna.

W Niemczech skazano dwóch pajaców, którzy zabili człowieka w czasie wyścigów po ulicy na dożywocie. Byli sądzeni za zabójstwo. To jest kwestia czasy gdy polskie sądy pójdą tym śladem.
Przekroczenie prędkości jest świadomym łamaniem zasad KD więc takie sprawy są zupełnie inaczej rozstrzygane.

Belweder

2020-03-09, 11:12
fundik napisał/a:

Nie ma znaczenia czy kierowca złamał przepisy. Mize zapie**alać 200 km/h i winny bedzie kierowca CC bo włączając sie do ruchu MUSI USTĄPIĆ PIERWSZENSTWA pojazdowi na drodze z pierwszeństwem. Kierowca Audi dostanie mandat, jak udowodniłą że przekroczył o 50km/h to zabiorą prawko, ale sprawcą jest czerwony CC.
Pozdrawiam



Ale Ty jesteś debilem. Biorąc normalne prędkości pod uwagę, to winny CC ale tutaj nie będzie normalnego postępowania. No jak twierdzisz ze teren zabudowany to niemiecka autostrada to życzę Ci przypadku, gdy będziesz wyjeżdżał sobie miło na drogę, spojrzysz sobie na boki i wyjeżdżając nagle wpie**oli się w ciebie motocyklista jadący 300km/h, którego sekundę temu nie było, zginie na miejscu, a Ty pójdziesz siedzieć na 8 lat za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym bo "miałeś zachować czujność i być przygotowany na motop*zde jadącą 300km/h w zabudowanym, bo przecież ogranicza go tylko motor a przepisy są dla p*zd nie?.. I każdy będzie miał w ch*ju, że przy takiej prędkości motop*zdy nie było opcji zareagować ani go zauważyć.

tedigredi napisał/a:

Dziękuję jest mi lepiej, zdecydowanie gdyby tak rozj***li cinkacza starym Oplem Omega to bylibyście tak podjarani jak poligon bezdomnym psem u siebie w łóżku.
RS7 też zrobi w 7 synu słabej polskiej gumy kauczukowej po matce polce cichodajce
A to jest RS5 tak na marginesie...



RS7 robi w 7s chyba na Twoim plakacie nad łóżkiem. Te "pseudo" sportowe RSy ważą po około 2 tony i mają po 600 koni i twierdzisz, że takie padło zrobi 0-200 w 7 sekund jak Ferrari które waży 1400kg i ma 960KM ? Nie porównuj takiego gówna jakim jest Audi do marek, które zajmują się prawdziwą motoryzacją. To, że w kałdi obszyją Ci kierownice skórą ch*ja wieloryba i dodają grzanie c**y w fotel to jeszcze nic o marce nie znaczy. Już sobie nie radzisz to na matke mi musisz wjechać i myślisz, że się przejmę?

mygyry

2020-03-09, 11:16
Wiewór napisał/a:

Widzę, że stosujesz taktykę obronną PiS. Palnąłeś coś idiotycznego i wykazałeś się brakiem wiedzy i teraz próbujesz wmówić wszystkim, że ten kto ci wskazał błędy palnął twoją głupotę.



Więc wskaż mi tą nie wiedzę w czym problem? Nie możesz jak zwykle napisać czegoś o katolstwie, napisałeś o polactwie to zostało Ci tylko wrzucenie czegoś o pisie, bo już tak bardzo słabo ci idzie w normalnych dialogach?

Wiewór

2020-03-09, 14:13
mygyry napisał/a:

Nie możesz jak zwykle napisać czegoś o katolstwie



Nie doceniasz mnie.
W polskim katolskim k***idołku jest tradycja z dziada pradziada do wybiórczego i oleweczego stosowania prawa dlatego, że jak coś odpie**olisz to idziesz do kościółka, klękasz przed czarownikiem, spowiadasz się, on cię klepie po główce, później jesz ciasteczko i masz wybaczone. Można odpie**alać szajs od nowa bo konto grzechów się zeruje.
:amused:

mygyry

2020-03-09, 14:34
Wiewór napisał/a:

Nie doceniasz mnie.
W polskim katolskim k***idołku jest tradycja z dziada pradziada do wybiórczego i oleweczego stosowania prawa dlatego, że jak coś odpie**olisz to idziesz do kościółka, klękasz przed czarownikiem, spowiadasz się, on cię klepie po główce, później jesz ciasteczko i masz wybaczone. Można odpie**alać szajs od nowa bo konto grzechów się zeruje.



Jeżeli ksiądz cię klepał po główce to powinieneś to gdzieś zgłosić, bo to nie jest część obrzędu, ale wiele wyjaśnia w twojej sprawie :amused:

te...........di

2020-03-09, 16:44
Belweder napisał/a:


RS7 robi w 7s chyba na Twoim plakacie nad łóżkiem. Te "pseudo" sportowe RSy ważą po około 2 tony i mają po 600 koni i twierdzisz, że takie padło zrobi 0-200 w 7 sekund jak Ferrari które waży 1400kg i ma 960KM ? Nie porównuj takiego gówna jakim jest Audi do marek, które zajmują się prawdziwą motoryzacją. To, że w kałdi obszyją Ci kierownice skórą ch*ja wieloryba i dodają grzanie c**y w fotel to jeszcze nic o marce nie znaczy. Już sobie nie radzisz to na matke mi musisz wjechać i myślisz, że się przejmę?



Masz takie pojęcie o RSie jak wiewiór o życiu, tym realnym.
W RS7 masz potężny zapas mocy i pomimo, że parametry są na 600HP, dwoma modyfikacjami spokojnie wyciągasz ponad 900, Ty moze walisz konia do takich plakatów, ja po prostu takim pośmigałem.
Apeluje byście nie pie**olili, szczególnie o RSach, które są produkowane w innej firmie, z grupy Audi, no ale pewnie tu tez ch*ja wiecie ale coś tam powiecie

:-)

Wiewór napisał/a:


Nie jechałbym nawet jakbym miał kasę na takie. Nigdy w życiu nie zapłacił bym takiej fortuny za samochód. Musiał bym być jakimś j***nym Elonem Muskie, zarabiającym miliony na minutę. W przeciwnym wypadku było by mi szkoda kasy. Ponadto nie kupił bym bo:
-Wyrosłem z jarania się autkami.
-Nie mam kompleksu małego ch*ja.
-Testosteron z jaj nie przelewa mi się do mózgu.
-Nie mam wyj***nego samczego ego.
-Nie jestem egoistą,
-Moim życiem kierują przemyślane na chłodno racjonalne decyzje - na ch*j mi auto z którego osiągów w żaden sposób nie mogą korzystać? Płacisz fortunę a stoisz w kroku tak samo z kaszlakami, tirami i zwykłymi Audi. Tylko idiota kupuje takiego auto. Do codziennej jazdy normalnemu facetowi starcza komfortowe auto z silnikiem >150 KM. Do jazdy miejskiej nawet tyle jest niepotrzebne.
Nawet Zukenberg jeździ do roboty priusem chociaż stać go na wszystko i w garażu ma Pagani. Po prostu facet potrafi myśleć.
W polskim k***idołku auto jest wyznacznikiem statusu społecznego. Każdy polski burak marzy, żeby imponować samochodem. Może mieszka w przyczepie albo zaszczurzonej kawalerce ale musi mieć auto na jakie go nie stać.
Każdy domorosły polski agrobiznesman z Januszexu za pierwsze zarobione pieniądze, zanim zapłaci pierwsze rachunki czy pensje, biegnie do salonu audi/bmw i kupuje na leasing samochód, żeby sobie wmówić, że jest k***a wielkim alfa bo sprzedał kilka dziurek do pasków.



Jaki Ty jesteś chłopie smutny, ja jebe...
Dawno nie sluchałem takiej złotówy
Pewnie jak masz zabrać gdzieś kobiete walisz konia i do wyra, byle bylo taniej...
takiegi Auta nie kupuje sie z kalkulacji tylko z pasji, albo o nim marzysz albo je masz, kogo to obchodzi ile kosztuje i czy sie oplaca ? Zadne sie k***a nie oplaca, kupujesz dla fanu, dla emocji, dla adrenaliny...
A dla ciebie szczytem adrenaliny jest nieposprzatanie kupska jak twoj pies albo ty zesra sie na trawniku

:mrgreen:

Svenlee

2020-03-09, 17:36
Był już wyrok w Polsce, gdzie winnym była osoba mająca pierwszeństwo ponieważ drastycznie przekroczyła dozwoloną prędkość. Koniec tematu.

Belweder

2020-03-09, 17:51
tedigredi napisał/a:

Masz takie pojęcie o RSie jak wiewiór o życiu, tym realnym.
W RS7 masz potężny zapas mocy i pomimo, że parametry są na 600HP, dwoma modyfikacjami spokojnie wyciągasz ponad 900, Ty moze walisz konia do takich plakatów, ja po prostu takim pośmigałem.
Apeluje byście nie pie**olili, szczególnie o RSach, które są produkowane w innej firmie, z grupy Audi, no ale pewnie tu tez ch*ja wiecie ale coś tam powiecie



I cyk, konto usunięte. Eee... ja mówię o serii a nie o programie u miraska w tjuningpl. Żebyś Ty wiedział, jak teraz się projektuje silniki,cały zespoł przeniesienia napędu i Twoje zapasy mocy... Takim głupim tokiem rozumowania to w Ameryce robią hondy civic na 700 koni (k20 - 2 litrowe silniczki - kanał 1320, pełno filmików na yt jak wciągają lambo itp) za ułamek tej ceny i wciągają Twojego RS`a tym pierdzącym tłumikiem. Jak już chcesz coś porównywać to porównuj to jak inżynierowie go projektują w serii a nie kto tam sobie co doda bo to nie ma żadnego sensu. W ogóle jesteś na poziomie typowego polaczka, który sukces widzi w używanym RS`ie z wgranym programem i wspawaną ćwiartką. Koni to ma połowę, turbina i silnik na złom, ale jest pseudo prestiż. No jakoś RS nie powoduje u mnie chęci trzepania konia. Typowe auto od audi. Gdyby nie głośny tłumik to z wyglądu nikt się za tym autem nie ogląda. Nie ma w jego linii nic wyjątkowego. A chwalenie RS`a, że jego 4 litrowe V8 wytrzyma 900 koni to jak chwalić 1.0 z toyoty yaris, że potrafi ruszyć auto.

supercharger

2020-03-09, 18:12
Pan wiewiór i pan belweder przyjechali do nas z parzyczek małych samochodem na rowerze jak spiewal slynny raper i strasznie boli ich w dolnych rejonach...chlopaki musicie juz odpuscic

Irokez

2020-03-09, 20:53
Anonymous napisał/a:

Auta nie kupuje sie z kalkulacji tylko z pasji, albo o nim marzysz albo je masz, kogo to obchodzi ile kosztuje i czy sie oplaca ? Zadne sie k***a nie oplaca, kupujesz dla fanu, dla emocji, dla adrenaliny...



Jeden z pasji zabija nożem, drugi z pasji morduje dusząc, ten z pasji rozpie**ala ludzi w mieście za pomocą Audi RS.
Bo nie uwierzę, że pasją jest samochód.

lilmuzynio

2020-03-09, 20:57
fundik napisał/a:

Nie ma znaczenia czy kierowca złamał przepisy. Mize zapie**alać 200 km/h i winny bedzie kierowca CC bo włączając sie do ruchu MUSI USTĄPIĆ PIERWSZENSTWA pojazdowi na drodze z pierwszeństwem. Kierowca Audi dostanie mandat, jak udowodniłą że przekroczył o 50km/h to zabiorą prawko, ale sprawcą jest czerwony CC.
Pozdrawiam



Nie jest to prawda. W tej sytuacji wina bedzie audi lub co najwyzej obopolna.

Svenlee napisał/a:

Był już wyrok w Polsce, gdzie winnym była osoba mająca pierwszeństwo ponieważ drastycznie przekroczyła dozwoloną prędkość. Koniec tematu.



Dokladnie. Czasami znajdzie sie rozumny sedzia. W tym konkretnym przypadku rozprawa nie ma sensu. Strzal w tyl glowy i do smieciarki a sraldi do mirasa.

konował

2020-03-10, 00:41
Audi zapie**alało to tego wypadło zza autobusu co też mogło mieć wpływ na ocenę sytuacji fakt kierowca cienkiego też dał dupy no, ale k***a zapie**alanie jak debil w mieście to jednak zapie**alanie i choćbyś się zesrał nie da się czasem odpowiednio zareagować gdy punkt który wydaje się od ciebie 300m dalej nagle staję się taranem który wpie**ala się w ciebie na pełnej k***ie. Zanim zdążysz pomyśleć "O k***A".

Swoją drogą jeździłem cienkasiem swoim czasie i aż mnie przeraża jaka to pie**olona jeżdżąca trumna. I na samą myśl by być w tej sytuacji dziękuje samemu sobie że podczas jazdy nie raz odmówiłem zdrowaśkę widocznie działały bo dalej piszę pierdoły razem z wami.